W japońskim muzeum znajdują się szczątki człowieka-gada

Kategorie: 

Źródło: Internet

Gdy czyta się mitologie starożytnych ludów można dojść do wniosku, że wątek przewodni wielu z nich zawiera informacje o ludziach o gadzich cechach. Człowiek wąż występował często w mitologiach mezoameryki. Okazuje się, że szczątki takiej istoty znajdują się w japońskim muzeum.

 

Już Indianie Hopi opowiadali historie o "wężowych braciach", którzy żyją pod Ameryką Północną. Majowie mieli wężowego boga Q'ug'umatz a Aztekowie bardziej znanego Quetzalcoatla. Czy oznacza to, że kiedyś na jakimś etapie rozwoju istniały na Ziemi inteligentne humanoidalne gady?

 

Oczywiście, że istniały i nazywały się dinozaurami. O ich pobycie na naszej Ziemi wiemy bardzo mało. Cały czas odkrywamy ich przeszłe życie, ale brak danych spowoduje, że pewne aspekty ich bytności na naszej planecie na zawsze pozostaną tajemnicą. Czy to możliwe, że jakieś dinozaury pozostały do czasów nowożytnych?

 

Gdy jednak rozpatruje się religie starożytne literalnie, to zawsze mamy tam pełno odniesień do tego, że te istoty o wężowych cechach były podobne do humanoidów. Opisy wspominają na przykład, że istoty te były w części ludźmi, a w części gadami. Może mowa tu o jakichś hybrydach międzygatunkowych? A może ta wężowa część natury to tylko alegoria, której nie można rozpatrywać dosłownie?

[ibimage==23423==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Król Cecrops ze starożytnych Aten

Według mitów pierwszy władca Aten to Cecrops, który jest opisany jako istota wężowa i bywa prezentowany na płaskorzeźbach jako pół człowiek pół wąż. Opowieści o transformujących się w raz w ludzi raz w węże istotach są też obecne w legendach hinduskich.

[ibimage==23434==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Stwory te to Nagowie (od nazwy własnej - Naga). Podejrzewa się, że informacje o nich sięgają jeszcze czasów przedaryjskich.

[ibimage==23424==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Rzekomym dowodem na to, że opowieści te są prawdziwe i przedstawiają po prostu część prehistorii Ziemi, którego nie pamiętamy jako ludzkość, jest znalezisko z tajemniczego muzeum w Japonii. Nie wiadomo niestety gdzie znajduje sie ten sensacyjny szkielet. Być może jest w kolekcji prywatnej.

 

Jeśli zdjęcie jest prawdziwe, to jest to pozostałość istoty, która mogła być jednocześnie człowiekiem i gadem, innymi słowy reptilianinem, lub, jak kto woli człowiekiem smokiem. Czy to pierwszy dowód na potwierdzenie gadziego wątku w ludzkiej historii?

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pilip123

"Czy oznacza to, że kiedyś na

"Czy oznacza to, że kiedyś na jakimś etapie rozwoju istniały na Ziemi inteligentne humanoidalne gady?
Oczywiście, że istniały i nazywały się dinozauram" sooo? admin zaraz powiesz ze trex byl calkiem podobny do ludzi.. a na dowód tego wstawisz zdjęcie szkieletu.

Portret użytkownika zibi1973

Ludzie to produkt made in

Ludzie to produkt made in ufo,a takie rzeczy które nam się wytwarzają np dwie głowy,pokrycie skóry drzewem  czy sierścią  lub tym podobnych  to ich zabawa w genetyce,może ktoś by się obraził jakbym nazwał go właśnie produktem ale to  taka smutna prawda,ostatnio jak byłem u lekarza i pokazał mi moje organy,serce,wątrobę i resztę to oczy mi się zrobiły wielkie bo każdy organ to twarz,nie wiem jak u was bo u mnie oczy i nos

Portret użytkownika baca

ludzie i gady to zupełnie

ludzie i gady to zupełnie inne gatunki - te starożytne obrazki i figurki półludzi pół gadów są pełne podstawowych błedów popełnionych przez ciemnych wykonawców, które je dyskwalifikują już na starcie - u Sumerów np są cycate reptilianki które karmią piersią a przecież gady nie rodza sie tylko wykluwają z jajek no i nie ssają cyca bo ich nie mają...
ale podobieństwa są gdzies tam zapisane w pierwotnym dna, zarodki ludzkie i gadzie do pewnego momentu są nawet identyczne no i czasami jest u ludzi rzadka choroba genetyczna która ich upodobnia do gadów... ktos dostanie rogów, ktos pancerza, ktos tam ma ogon, ale to tylko mutanci...
[ibimage==23425==50_procent==none==self==null]
 [ibimage==23426==50_procent==none==self==null]
poza tym kiedyś u nas żeby przyszpanować i wyrwać coś na wiejskiej zabawie nosiło się wilcze łby i skóry no więc są w pełni zrozumiałe u zazdrosnych wieśniaków do dziś bajki o wilkołakach... tak więc może w Japonii też jakiś cwany koleś kiedyś nosił skórę krokodyla żeby zadać szyku na wsi... oni tam w ogóle to generalnie dziwnie sie ubierali... szczytem mody były bardzo dlugo drewniane portki samuraja i jakaś zbroja z deski do krojenia chleba... gdyby nie biały człowiek Japońce do dziś jeździliby wołami...

Portret użytkownika MARGO

A co w niej takiego

A co w niej takiego strasznego ?
Chyba tylko tyle, że brak jest tolerancji dla odmienności wyglądu [ibimage==23445==Oryginalny==Oryginalny==self==null]
 
Po Zdrówka
[ibimage==18485==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem tego Boga ?  Czyż może od Boga się różnić ?   Czyż dąb nie jest w żołędziu zawarty  ? Czyż Bóg nie jest ukryty w Człowieku ?

Skomentuj