W jednym z ogródków w Czelabińsku coś zagryzło kurczaki, miejscowi twierdzą, że to chupacabra

Kategorie: 

W ogródkach działkowych w czelabińskiej dzielnicy Leninska rozegrał się prawdziwy thriller, donosi 31 Kanal TV. Właściciele podmiejskich parceli twierdzą, że na ich terenie grasuje chupakabra. Wybiła ona w pień kurczaki w przydziałkowym kurniku. Do incydentu doszło w środku nocy z 16 na 17 lipca. W okolicy słychać było przeraźliwe krzyki.

 

Swetłana Ilina (ros. Светлана Ильина), właścicielka wytłuczonego drobiu, nie może dojść do siebie. Rano przyszła wyżywić swoje kurczaki i znalazła dziesięć trupów. Z ptaków ostały się jedynie pióra. Kobieta uważa, że nie mógł zrobić tego ryś, kuna, ani tchórz. Tak okrutnie potraktować kury mogła jedynie chupakabra. Kury są potargane i wysuszone. Bestia wyssała z nich krew. Kobieta kochała swoje ptaki i nadała im nawet imiona. Dwie z nich Dasha i Nura, przeżyły atak. Znaleziono je obok kurnika. Swetłana przeprowadziła własne śledztwo w sprawie.

 

Jedna z sąsiadek powiedział jej, że słyszała przerażające jęki i krzyki. Obudziła się o drugiej w nocy. Nieludzkie dźwięki dochodziły z ogródków, tak jakby ktoś mordował wszystkie kury na raz. Z kolei stróż, który ochrania i pilnuje terenu mówi, że nic dziwnego nie przykuło jego uwagi tej nocy. Nic nie widział i nic nie słyszał, ale zna pogłoski chupakabrze. Opowieści te wzbudzają w nim strach. Aby czuć się bezpieczniej podczas pracy w nocy i w dzień, przesiaduje w swoim samochodzie.

 

Okazuje się, że to nie pierwszy nalot chupakabry na te ogródki w tym roku. Wcześniej łupem groźnego, niezidentyfikowanego drapieżnika padały króliki. Teraz gustuje w kurach, ale równie dobrze może zaatakować ludzi. Najbardziej zatrwożeni zaczęli rezygnować z uprawy swoich ogródków, które rozmieszczone są na sześciohektarowym obszarze. W dzielnicy zapanowała panika. O chupakabrze mówią tu wszyscy. Swetłana także postanowiła sprzedać swoją ziemię. Chupakabra, mityczna bestia, śni się jej po nocach.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kuzYn

Witam po powrocie z

Witam po powrocie z urlopu.
Są jeszcze miejsca nad naszym Bałtykiem, gdzie można wypocząć w spokoju, bez tłumów głośnych wczasowiczów. Polecam okolice wokół Łeby.
Super czyste plaże, cisza, i złoty piasek.
Chupacabry nie spotkałem, ale mam podejrzenie co do właścicieli pensjonatów i kwater prywatnych. Wysysają wszystkich turystów do cna. Biggrin

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika kuzYn

Witaj @baca ! Jako moderator

Witaj @baca !
Jako moderator muszę Ci wytłumaczyć co oznacza awatar. Otóż w Twoim profilu tam gdzie pisze wstaw portret/usuń portret, nie trzeba wstawiać własnego zdjęcia, tak jak to zrobiłeś. To nie jest wymagane. Wystarczy jakieś foto z netu.
Tak mają prawie wszyscy. Ja mam takie foto, bo nie chce mi się fotografować własnego kota. W głowie by mu sie poprzewracało. Biggrin
 

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Diament

Pomyślmy logicznie:) 1. Skąd

Pomyślmy logicznie:)
1. Skąd im się zrodził pomysł, że to chupacabra? To powazne "oskarżenia" Biggrin
2. Najprawdopodobniej do tego przydziałkowego kurnika zakradła się jakaś kuna-zabije, zdusi, powcina trochę, łasica- to krwiożercza bestia jak każdy wie bądź jakiś mega szczurek Wink
3. Ta szanowna Pani powinna zainwestować w jakieś pułapki na takowe zwierzęta lub jakąś trutkę, a nie rozpaczać po kurkach, którym się i tak życia nie wróci Wink tym bardziej nie powinna tak namiętnie rozmyślać o chupakabrze, bo jeszcze ją w nocy nawiedzi Biggrin

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika Fanka1

W lecie ubiegłego roku na

W lecie ubiegłego roku na Ukrainie znaleziono takie dziwne cóś, prawdopodobnie mutant. Może teraz też chodzić o takiego stwora. Poniżej cytaty z sierpnia 2012.
Czteronogie stworzenie ma szarą sierść, wydłużoną szyję oraz wąski pysk. Jego przednie łapy są krótsze od tylnych. Natomiast kły świadczą o tym, że jest to drapieżnik - wylicza "Komsomolskaja Prawda".   Ukraińscy weterynarze przyznają, że nigdy nie widzieli takiego zwierzęcia. Twierdzą bowiem, że kły u znalezionego osobnika wyglądają jak zęby lisa, ale są mniejsze, jak u kuny. Jednak kuna ma inny kształt czaszki. Z kolei krótsze przednie łapy kojarzą się z kangurem, ale z pewnością nie jest to torbacz.   Pojawiły się głosy, że znaleziony okaz to mutant - efekt promieniowania lub eksperymentów w jakimś tajnym laboratorium byłego ZSRR, gdzie testowano broń biologiczną lub chemiczną - informuje "Daily Mail".

Portret użytkownika Diament

a może jakieś foto do

a może jakieś foto do podkładki... wg mnie najprawdopodobniejszą przyczyną jest promieniowanie- jak napisałaś. W sumie cieszę się, że  to zwierzątko "cichutko zgasło" ... gdyby zostało złapane żywe- NIE WYOBRAŻAM SOBIE CO TE SKU* BY ROBILI Z NIM. Ops... odzywa się moje serducho do 4rech łap :)[ibimage==18588==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Strony

Skomentuj