W Kalifornii znaleziono podwodne miasto obcych z piramidami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Studiując Google Maps, ufolodzy zauważyli dziwny kształt w obrębie  Zatoki Kalifornijskiej. Po dokładnym przyjrzeniu się wskazanemu miejscu, można dostrzec szczyty piramid pod wodą. Dziwne, że nikt wcześniej nie wypatrzył tych obiektów, choć zatoka jest popularnym akwenem turystycznym.

 

 
Ufolodzy są pewni, że pod wodą stoją nie tylko budynki, ale prawdziwa baza obcych, gdzie przeprowadzane są różne eksperymenty. Prawdopodobnie prowadzone są tam badania życia na Ziemi.

 

Do tej pory nie ma pewności, co do pochodzenia egipskich piramid. Niektórzy uważają, że zbudowano je po to, aby kontrolować to, co dzieje się na naszej planecie. Piramidy w głębi oceanu? To jeszcze bardziej dziwne zjawisko. Egipcjanie na pewno nie dotarli do Ameryki, aby je stworzyć. Tak wiec jest to na pewno kompleks, wykorzystywany przez obcych. Na razie rozpoczęto badania i być może wkrótce rozwikłane zostaną wszystkie tajemnice trójkątnych struktur.

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Paweł

Bazy obcych haha chyba w du.

Bazy obcych haha chyba w du..pie od 20 lat o tym czytam dlaczego jeszcze nikt do nich nie dotarl tak na zdrowy rozsadek?Sadze ze to tylko wyobraznia ludzka dlugo by gadac ale na tymsmiesznym portaliku szkoda paliwa

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj