W Kalifornii znaleziono podwodne miasto obcych z piramidami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Studiując Google Maps, ufolodzy zauważyli dziwny kształt w obrębie  Zatoki Kalifornijskiej. Po dokładnym przyjrzeniu się wskazanemu miejscu, można dostrzec szczyty piramid pod wodą. Dziwne, że nikt wcześniej nie wypatrzył tych obiektów, choć zatoka jest popularnym akwenem turystycznym.

 

 
Ufolodzy są pewni, że pod wodą stoją nie tylko budynki, ale prawdziwa baza obcych, gdzie przeprowadzane są różne eksperymenty. Prawdopodobnie prowadzone są tam badania życia na Ziemi.

 

Do tej pory nie ma pewności, co do pochodzenia egipskich piramid. Niektórzy uważają, że zbudowano je po to, aby kontrolować to, co dzieje się na naszej planecie. Piramidy w głębi oceanu? To jeszcze bardziej dziwne zjawisko. Egipcjanie na pewno nie dotarli do Ameryki, aby je stworzyć. Tak wiec jest to na pewno kompleks, wykorzystywany przez obcych. Na razie rozpoczęto badania i być może wkrótce rozwikłane zostaną wszystkie tajemnice trójkątnych struktur.

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"...Tak wiec jest to na pewno

"...Tak wiec jest to na pewno kompleks, wykorzystywany przez obcych...."

"na pewno"... tallinowskie stwierdzenie wiedzącego wszystko "na pewno"... Na pewno to struktury megalityczne przedpotopowej cywilizacji. a kto je wykonał? "bogowie" ( przy pomocy ludzkich hybryd) "Obcych" nie ma, są tylko "swoi"...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika TheMrEmperror

Akurat o tych to od dawna

Akurat o tych to od dawna wiadomo tylko jakoś nigdy nie nagłośniła się ta sprawa. Jak ktoś chce to może włączyć Google Maps i bardzo łatwo je wypatrzyć, możliwe że to dlatego bo są większe od tych w Gizie.

Skomentuj