W kanadyjskich lasach spotkano mitycznego humanoida, wielką stopę, sasquatcha 

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kanadyjski myśliwy, Ross Roberts, twierdzi, że przemierzał lokalny las na skuterze śnieżnym, podczas gdy nieoczekiwane zauważył dziwne stworzenie, przypominające mitycznego humanoida zwanego Wielką Stopą. Niewiele myśląc zatrzymał się wykonując ciekawe zdjęcia dokumentujące jego obserwację. 

 

Myśliwy miał ze sobą nie tylko telefon komórkowy, ale też kamerę, która umożliwiała wykorzystanie funkcji zbliżenia. Prowadząc obserwację starał się zobaczyć jak najwięcej szczegółów ciemnej, wysokiej postaci, którą dostrzegł za drzewami.

 

Jak twierdzi, już na pierwszy rzut oka wiedział, że to nie jest niedźwiedź, ale istota była pokryta długimi włosami. Myśliwy twierdzi, że stworzenie to bardziej przypominało wielkiego goryla, lub bardzo mocno owłosionego człowieka.

 

Po obejrzeniu nagrania Ross wpadł w panikę obawiając się, że może nie zostać właściwie zrozumiany i stanie się obiektem żartów. Jednak analizując dokładniej to co udało się zaobserwować stwierdził, że wyraźnie widoczna jest sylwetka ciemnego stworzenia. 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika hyh

Wyraznie widac malpe patrzaca

Wyraznie widac malpe patrzaca w obiektyw  ktora sie chowa w zaroslach drzew Smile .. chyba najlepsze ukazanie wielkiej stopy, szkoda ze nie podszedl blizej operator Sad  - wtedy moglby sprzedac jej wizerunek za gruby hajs ...

Portret użytkownika b@ron

sprawa jest poważna...

sprawa jest poważna... oglądając film faktycznie widać że autor coś zobaczył  i wprawdzie postanowił nakręcić film, ale spierd...jąc wielką stopę miał zawsze z tyłu i stąd taki dokument który nic nie wnosi do sprawy...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kmieciu

Zwykły odrzut ewolucji, która

Zwykły odrzut ewolucji, która - jak wiadomo - nie cofa się i zostawia nieudane modele w pół drogi... Człowiek Naturze z tego nie wyszedł, bo poszła w rozwój szczęk i nie zostało miejsca na mózg, małpa to już nie jest bo na człowieka może za głupie ale od małpy sprytniejsze, i takie niewiadomoco się potem po lasach i górach chowa przed mniejszym kuzynem Homo sapiens, bo ten mały świr jakąś "religię" sobie wymyślił i żyć nie daje - cięgiem ino poluje i morduje, bo "diobła włochatygo obaczył"... Biedne włochate śmierdziele, muszą mieć niezłego schiza bo tak zostali między małpą a człowiekiem i już teraz w żadną stronę się nie da i tak zostaną na wieki wieków jamęt - wstecz verboten, bo Natura tak nie działa, a wprzód też nie bo projekt wadliwy z zablokowanym upgrade'm Sad ... A poj*bane islamy jakoś za ludzi mogą uchodzić, choć też włochate śmierdziele do małpy podobne i żaden nawiedzony "badacz Pisma" czy tam objawień maryjnych, ich eksterminacji nie nakazuje i od demonów z innej wymiary nie wyzywa Sad ... Chamstwo i drobnomieszczaństwo, religianckie dwulicowe zj*by!

 

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Na chwilę przyjmijcie, że ten

Na chwilę przyjmijcie, że ten filmik pokazuje kawałek prawdziwej wielkiej stopy, moim zdaniem te istoty należą do innego świata, do innego wymiaru, jak pamiętacie prawdziwe badania pokazują że Wielka Stopa ma związek z UFO ! Tu o tym jest w tym filmie !

Wielka stopa i zaginieni 411 - David Paulides, Ałmas - Yeti

https://www.youtube.com/watch?v=nHVF4jSGw8w

Wielkie Stopy pojawiają się często w momentach kiedy widać światła innowymiarowe ! Możliwe że przechodzą przez bramy lub portale, albo są tu przysyłane przez UFO lub produkowane przez Czuwających Nieba ? Te stworzenia odbierają świat inaczej niż ludzie, tak jak i ufonauci, możliwe że dla nich, dla tych stworów, świat jest bardziej duchowy niż materialny... ?! Niestety ludzie wierzący w ewolucję wszystko sprowadzają do poziomu prostych "kosmitów" typu Star Trek ! A rzeczywistość UFO i Wielkiej Stopy jest inna, bardziej duchowa..., tak jak anielska, aniołowie to duchy, tak jak część UFO istot to też duchy, poruszające się w rzeczywistości Ziemian statkami z możliwością materializacji....!

Inwazja Obcych form inteligencji - Czwarte Królestwo nadciąga ! M. Hoggard

https://www.youtube.com/watch?v=_Nzcfv1xjeU

W świecie UFO obowiązują prawa duchowe, im bardziej rozwinięty człowiek pod względem duchowym tym ma większe szanse na zrozumienie UFO fenomenu i zagadki starożytnych cywilizacji megalitycznych, jedyną drogą która prowadzi do mądrości jest ta, którą pokazał nam Jezus...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj