W Kanadzie znaleziono dziwne stworzenie, przypominające żelową pijawkę

Kategorie: 

Źródło: http://www.thevanguard.ca/News/Local/2016-09-30/article-4653725/Very-strange-creature-found-in-Yarmouth-County-lake/1

Niezwykły żelowy organizm znaleziono w jeziorze Doctors. Para w hrabstwie Yarmouth, położonym w kanadyjskiej prowincji Nowa Szkocja, natknęła się na dziwną istotę, która wyglądała, według ich słów, jak „pewnego rodzaju galaretowata pijawka”.

 

 

 

Niezwykły stwór został znaleziony w czwartek 29 września 2016 w jeziorze Doctors w miejscowości Hebron. Nick Nickerson powiedział, że istota była już martwa, gdy jego żona Joan, ujrzałą ją na brzegu ich prywatnej plaży.

 

„Nigdy nie widziałem czegoś podobnego” - powiedział Nick. „Jesteśmy tu już od 14 lat. A wcześniej 10 lat mieszkaliśmy nad jeziorem Milo. Stworzenie, którego długość przekracza 30 cm, jest twarde i przejrzyste. Nie wiem, co za linia przebiega przez jej ciało – być może jest to jelito. To wszystko jest bardzo dziwne…”.

 

Nick Nickerson powiedział, że zamierza zgłosić swoje odkrycie do Departamentu Zasobów Naturalnych. Na razie jest nieufny wobec tego stworzenia i przetrzymuje je w wiadrze przed wejściem do domu, donosi The Vanguard Yarmouth Country.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj