W Kanadzie znaleziono meteoryt z pozaziemskimi hieroglifami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W prasie zagranicznej od niedawna żywo dyskutowane jest odkrycie dokonane w 1908 roku. Pierwszy artykuł na ten temat opublikowano 15 marca 1908 roku. W 2015 roku przypomniano tą historię w TW Patterson at the Conwichan Valley Citizen on Jan. Do zdarzenia doszło w Kanadzie, gdzie spadł meteoryt z dziwnymi wzorami. Przez wiele lat informacje o znalezisku starannie ukrywano.

 

 

Tajemniczy meteoryt, zawierający obce hieroglify, uderzył w podwórko przy prywatnej posesji w Dolinie Cowichan - region wokół rzeki Cowichan i jeziora Cowichan niedaleko Vancouver w prowincji Kolumbia Brytyjska w Kanadzie. Świadkiem incydentu był czternastolatek Willie McKinnon, syn Angusa McKinnon, który twierdził, że kamień spadł  z nieba z dużą prędkością. Na miejsce wezwano specjalistów, który przejęli okrągły obiekt z tajemniczymi napisami.

 

Meteoryt ukraszony pozaziemskimi wzorami wzbudził duże zainteresowanie naukowców. Wielu ekspertów, zajmujących się kryptografią, próbowało rozszyfrować wiadomości z kosmosu, ale nikomu się to nie udało. Później w pewnym momencie tajemniczy kamień zniknął. Informowano, że zabrali go ludzie, którzy go znaleźli lub po prostu został sprzedany. Obrazki z meteorytu nie zostały skopiowane. Podjęto jednak próbę odtworzenia wyglądu niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju ciała niebieskiego.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dream207

Ten kawałek kamienia nie

Ten kawałek kamienia nie zniknął bez powodu. Uznanie go za autentyk z możliwością badania by spowodowało konieczność weryfikacji przez całą naukę wszystkiego, co wiemy na temat cywilizacji ludzkiej. Możliwe, że te wszystkie pradawne historie o vimanach, historie o UFO i na temat dotąd tzw zakazanej archeologii by musiano uznać za prawdę i to bardzo niewygodną dla wielu ludzi. Z pewnością wywróciło by do góry kołami wszystkie religie świata a to wielu kacykom też by sie nie spodobało. Jeden kamyk i tyle zamieszania. Możliwe, że był orbitującym odłamkiem po jakiejś starożytnej wojnie nuklearnej....resztę sami przemyślcie. Moim zdaniem nie należy być ignorantem tylko dlatego, że czegoś dobrze nie znamy, bo jest wielu takich, którzy zwyczajnie z sobie znanych powodów nie chcą do tego dopuścić.

Portret użytkownika angelus

Podczas Potpopu, pod wielkim

Podczas Potpopu, pod wielkim ciśnieniem trysneły wody z pekającej skorupy ziemskiej na wysokość kilku tysięcy kilometrów, porywając wszystko ze sobą po drodze i umieściły szczątki owych aterfaktów na orbicie geostacjonarnej...

z czasem spadły na ziemię...

Że przed naszą istniało co najmniej jedna cywilizacja i to wyżej rozwienięta od naszej nie ulega watpliwości. Poza Ziemią nigdzie życie nie wystepowało i nie występuje...

Portret użytkownika angelus

...raczej sam obejrzyj się

...raczej sam obejrzyj się dookoła siebie i zadaj sobie to pytanie... A co ciebie upoważnia do takiej riposty? Śmiejesz się z siebie, czy mnie? Smile

 Czy jak dotąd i (upoważnia mnie do zawsze) ktoś odnalazł jaiś pierwiastek zycia w kosmosie, poza Ziemią, nie mówiąc już o cywilizacji?

 Czy jesteś aż tak głuupi i naiwny, odczytując domniemania i bezpodstawne twierdzenia, że  "kosmos tętni życiem"..?

A skoro "tętni", to dlaczego go nie udowodniono? Zwykła proewolucyjna paplanina mającą utrzymać na siłę upadającą teorię ewolucji... pozdrówko dzieciaczku...

Portret użytkownika thor

Póki co nie udowodniono

Póki co nie udowodniono istnienia materii. Tezy naukowe to 95% tak zwanej wiedzy. jak ktoś lubi wierzyć w teorie to jego problem. Właściwie twój jak widać z powyższego wpisu.    Rozsądek nakazuje sceptycyzm w stosunku do tak zwanego środowiska naukowego. To tylko ludziska powielające to co im wpojono , dla kasy i okrasy najczęściej.

 

Portret użytkownika Trak

Leciał sobie gość w jakiejś

Leciał sobie gość w jakiejś sondzie i z nudów dłubał w meteorycie a później wyrzucił go przez okno.

Ale wydarzenie, jeszcze nie jeden taki się znajdzie.

W kosmosie to normalka, szczególnie , gdy długo się leci.

Strony

Skomentuj