W Kazachstanie urodziło się dziecko z czterema nogami

Kategorie: 

Źródło: http://www.diapazon.kz/aktobe/aktobe-details/84284-v-aktobe-rodilsya-rebjonok-s-4-nogami-eshchjo-odin-s-lastami-vmesto-ruk-i-nog.html

W jednym ze szpitali położniczych Aktobe urodziły się bliźnięta, z których jedno miało cztery nogi.

 

 

Według gazety regionalnej Diapazon, chłopcy mieli urodzić się zdrowe bez żadnych wad. Młodą kobietę w czasie ciąży obserwowali lekarze. USG płodu nie wykazało żadnych anomalii.

 

Według publikacji, dziecko o czterech nogach ma malformację naczyń serca i wady odbytu z uwagi dodatkowe kończyny.

 

Dziecko przeszło operację i znajduje się na oddziale intensywnej terapii. Zdaniem lekarzy, niemowlę przejdzie jeszcze kilka zabiegów.

 

Gazeta poinformowała również, że w poniedziałek w innym szpitalu Aktobe urodziło się dziecko ze zrośniętymi palcami rąk i nóg. Według lekarzy anomalia ta będzie leczona w miarę upływu czasu.
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

W Kazachstanie jest ta słynna

W Kazachstanie jest ta słynna Astana, miasto zbudowane przez iluminatów dla NWO. Chyba Rosja robi to co przepowiedziala Maryja w przepowiedni Fatimskiej ? Jak myślicie ? oto ten urywek odnośnie Rosji "Jeżeli ludzie me życzenia spełnią, Rosja nawróci się i zapanuje pokój, jeżeli nie, Rosja rozszerzy swoje błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowania Kościoła. Dobrzy będą męczeni, Ojciec Święty będzie bardzo cierpieć, wiele narodów zostanie zniszczonych, na koniec zatriumfuje moje Niepokalane Serce. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, która się nawróci, a dla świata nastanie okres pokoju."

Roja własnie wprowadza przesladowanie Kościoła ! "Rosyjska Duma – pod pretekstem walki z terroryzmem – znowelizowała prawo, znacznie ograniczając wolność wyznania w kraju. Drugie czytanie projektu odbyło się w ubiegły piątek. W środę wprowadzone zmiany miały być omawiane przez Radę Federacji Rosyjskiej, a następnie przesłane do podpisania prezydentowi.W ub. piątek dwóch członków Dumy zaproponowało szereg poprawek do ustawodawstwa antyterrorystycznego, które na przykład wymagają zgody władz nie tylko na głoszenie wiary, ale nawet na prowadzenie rozmów religijnych.Nowe prawo – jak informuje protestancka Fundacja Barnaby – wymaga uprzedniego zezwolenia władz na dzielenie się – nawet nieformalnie – wiarą chrześcijańską. Zezwolenie trzeba uzyskać nawet w tak podstawowych kwestiach, jak przesłanie do znajomego za pośrednictwem poczty elektronicznej zaproszenia na udział w nabożeństwie.Prawo nie zezwala na kult religijny w prywatnym domu z udziałem większej liczby osób wierzących. Szczególne ograniczenia nakładane są na duchownych, którzy nie mogą podejmować rozmów na tematy religijne w obecności osób niewierzących poza budynkiem sakralnym. Urzędnicy będą mieli prawo karać kościoły grzywnami w wysokości do 50 tys. rubli, to jest około 770 dolarów, jeśli członek ich wspólnoty będzie podejmował „działalność misyjną”.Prawo wprowadza także ograniczenia w zakresie kontaktu duchownych i kościołów z obcokrajowcami. Na przykład każdy, kto nie jest obywatelem rosyjskim, a uczestniczy w nabożeństwie, będzie musiał wylegitymować się wizą zezwalającą na pracę w Rosji. W przeciwnym wypadku spotka go grzywna i zostanie wydalony z Rosji. Przewodniczący Zjednoczonej Rady Chrześcijan Wiary Ewangelicznej „biskup” Siergiej Riachowski zaapelował do Władimira Putina, by zmienionej ustawy nie podpisywał.Zdaniem Riachowskiego, zmiany dotyczące „wolności sumienia i związków wyznaniowych” są ekstremalne. Tak radykalnych ograniczeń nie przewidywało nawet ustawodawstwo bolszewickie z lat 20. ubiegłego wieku http://www.pch24.pl/bedzie-jak-za-bolszewikow--rosja-ograniczy-wolnosc-wyznania--pretekstem-walka-z-terroryzmem,44254,i.html#ixzz4D2SJFs7T

Trzeba wiedzieć, że Astana wcześniej jeszcze do 1997 roku nazywała się zupełnie inaczej: Akmoła. W 1994 – rząd przyjął uchwałę o przeniesieniu stolicy z Ałmaty do Akmoły; z chwilą ukończenia tego procesu – w 1998 zmieniła się również nazwa miasta na Astana Zauważmy, że wystarczy drugą literkę przenieść na początek tej nazwy i z ASTANA uzyskamy słowo „SATANA” to „futurystyczna stolica okultyzmu” władająca „Nowym Porządkiem Świata”,wysławiająca „najbardziej staro­żytną religię ludzkości”.W całym mieście rozmieszczone są olbrzymie, wielkie i małe podobi­zny słońca. Słońce to jeden z najważniejszych symboli masonerii – symbo­lizujące masońskie światło i jego nosiciela Lucyfera (Lucy Fera).Jednym z głównych budynków w mieście jest „Piramida Pokoju” – ol­brzymia trzykondygnacyjna piramida. Budynek zadedykowano zjednocze­niu światowych religii. Faktycznie jest świątynią religii okultystów. Występując na  ekumenicznym forum Cyryl podkreślił konieczność zachowania wspólnego dążenia wszystkich tradycyjnych religii do tworzenia wspólnego dobra i pokoju na świecie. Zjazd odbył się we wspomnianym  Pałacu Pokoju i Pojednania, o kształcie masońskiej piramidy, gdzie w sali konferencyjnej o nazwie „kolebka” (kolebka Antychrysta) spotkali się przedstawiciele 40 państw świata. Podczas przemówień muzułmanów, żydów, buddystów jak i samego patriarchy Cyryla, ani razu nie wspomniano imienia Jezusa Chrystusa.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/astana-stolica-iluminatow-czyli-nie-wszystko-zloto-co-sie-swieci-2015-06

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj