W Kolumbii kamery sfilmowały znikającego ducha 

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Kamery telewizji przemysłowej w jednym z miast w Kolumbii zarejestrowały dziwne zjawisko. Na nagraniu wykonanym w nocy widać niezidentyfikowaną kobietę w staromodnej sukni, która przechadza się po ulicach. W pewnym momencie nagle zniknęła niczym duch.

Kobieta o ciemnych włosach, kolorowej bluzce i długiej spódnicy, szybkim krokiem idzie wzdłuż ulicy po czym nagle dosłownie rozpływa się w powietrzu. 

 

Operator, który przeglądał to nagranie twierdzi, że oniemiał, ale jego zdziwienie było jeszcze większe gdy sprawdził zapisy z innych kamer w tej samym miejscu wykonujące ujęcia innej perspektywy. Dziwna kobieta jest widoczna również na tamtych nagraniach i również rozpuszcza się w powietrzu dokładnie w tym samym miejscu.

Kiedy ten przypadek został opublikowany w kategorii telewizji i stał się popularny w hiszpańskojęzycznych sieciach społecznościowych, wielu komentujących to zjawisko użytkowników zwracało uwagę na to, że kobieta jest ubrana w staromodne ubrania, jakby z innej epoki. Może to sugerować, że jest duchem.

 

Nadal nie wiadomo co tam się stało. Może to duch, a może przypadek teleportacji lub podróży w czasie? Może to być też sprytna mistyfikacja, która jednak musiałaby być przeprowadzona w porozumieniu z operatorami kamer CCTV.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj