W Kolumbii odkryto szczątki nieznanego stworzenia

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ludzie z kolumbijskiej gminy La Sierra byli zaskoczeni dziwnym znaleziskiem. Pewien nastolatek odkrył szczątki nieznanego stworzenia. Stwór był podobny do psa, ale nim nie był. Najprawdopodobniej to kości legendarnej chupakabry, pochowane w obrębie osady.

 

Według lokalnych mediów młody człowiek wracał ze szkoły do domu, kiedy potknął się o zwłoki. Z początku chłopak myślał, że zobaczył kości psa, ale po chwili obalił własne myśli. Nastolatek sfilmował znalezisko telefonem.

 

Nietypowe odkrycie zainteresowało także ojca ucznia. Niestety, ten również nie mógł zidentyfikować zwierzęcia. Według mężczyzny, rozmiarem szczątki truchła nie przekroczyły 70 centymetrów. Czerep bestii przypominał głowę lisa, podczas gdy łapy podobne były do kończyn goryla. Inną wyróżniającą cechą stworzenia były długie, ostre kły.

 

Warto zauważyć, że eksperci przybyli na miejsce zdarzenia, także nie mogli zidentyfikować gatunku tajemniczej istoty.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

"Stwór był podobny do psa ale

"Stwór był podobny do psa ale nim nie był" ale ino same kości znaleźli, czyli ch** wi jak de facto wyglądał.... A biorąc pod uwagę miksy jakie kundlom ewolucja robi wg odziedziczonych genów, to był na 1000% zdechły kundel. Sam się nie mogę pozbierać do dziś, po tym jak 30 lat temu zobaczyłem krzyżówkę jamnika z wilczurem - miał łeb poczwarka niemcoskiego, a tułów jamniora. W proporcjach oryginalnych - ciało wielkości ciała jamnika, łeb wielki jak oryginalny u wilczura.... Tallinn i jego "widły z igły"!

 

Skomentuj