W Kolumbii po tragicznym w skutkach osuwisku pojawił się obraz Pana

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kilka dni temu 21 kwietnia 2017 r. na popularnym YouTube udostępniono unikalne nagrania. Mieszkańcy kolumbijskiego miasta Manizales, bardzo ważnego ośrodka znanego z uprawy kawy, ujrzeli postać Pana, który pojawił się na niebie.

 

 

Świadkowie zamarli, patrząc na wspaniały lśniącą postać na tle chmur. Na filmie widać tłum ludzi, który nie ukrywa emocji, patrząc w górę.

 

Uwagę przykuwa fakt, że boski cud nastąpił w miejscu, gdzie tydzień temu w tym samym obszarze Manizales doszło do tragicznego w skutkach osuwiska ziemi. W rezultacie zginęło 19 osób. 6 ludzi uznaje się za zaginionych, a 23 zostało rannych. W sumie ewakuowano około 400 mieszkańców z 75 domów. Dlatego obraz, który można było podziwiać, poraził serca świadków zdarzenia.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Janika

Starożytny grecki bożek Pan

Starożytny grecki bożek Pan (jego rzymskim odpowiednikiem był bóg Faunus), początkowo był tylko opiekunem pasterzy i ich trzody. Później wiązano go z płodnością i Naturą jako taką, bez moralnego podziału na dobro i zło. W istocie może on więc zarówno tworzyć, jak i siać zniszczenie.Ach ci poganie:))

Strony

Skomentuj