W Kolumbii znaleziono drzewo, które jest bardzo podobne do Jezusa Chrystusa

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkańcy małej wioski w Kolumbii odkryli drzewo bardzo podobne do Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego na krzyżu.

 

Drzewo zostało odnalezione przez mieszkańców wioski koło Magange zaledwie kilka dni po ogłoszeniu ogólnokrajowej blokady. Zakazy zostały wprowadzone, aby koronawirus nie rozprzestrzenił się tak szybko. Ludzie powinni byli zostać w domu, ale zainteresowanie wzięło górę, a wielu poszło spojrzeć zarówno na to dziwo, jak oddać się atmosferze pielgrzymek.

 

Dziennikarz Rodolfo Zambrano powiedział, że ludzie podeszli do drzewa ze świecami i wkrótce okolica stała się miejscem peregrynacji. Przybywają tam, aby zobaczyć postać Jezusa. Ludzie nie boją się już koronawirusa i regularnie modlą się przy drzewie.

 

Lokalne władze zaczęły martwić się tym, co się dzieje, ponieważ wierni gromadzący się w tłumie naruszyli wszystkie zasady kwarantanny. Wezwano policję, aby odesłać wszystkich do domu. Rozgoniono ludzi i postawiono porządkowych przy samym drzewie. Dosłownie dzień po wschodzie słońca postać Jezusa zniknęła i nie pojawiała się już nawet w nocy. Co to było naprawdę? Boski znak z góry? Nawet władze i policja nie zaprzeczają, że była to prawdziwa postać Jezusa.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj