W Kosowie znaleziono transformator sprzed 20 tys. lat

Kategorie: 

Źródło:

Sensacyjnego znaleziska dokonał fotograf i badacz Ismet Smayli na jednej z gór na terytorium Kosowa. Wykryty przedmiot to nic innego, jak płytka ze zintegrowaną cewką elektromagnetyczną. Analiza wykazała, że artefakt został stworzony 20 tys. lat temu.

 

 

Cewka elektromagnetyczna wykonana jest z miedzi, ale umieszczono ją w  kamieniu z czterema wyjściami na przewody. „Ta część konstrukcji nie może być przypadkowa i na pewno nie ma pochodzenia naturalnego” – powiedział Ismet.

 

Ismet Smayli zamierza swoim odkryciem zainteresować naukowców, choć zdaje on sobie sprawę, że transformator „nie wpisuje się” w ogólnie przyjęte prawdy historyczne. Wyniki badań nie będą prawdopodobnie znane szerszemu kręgowi osób.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Szeon

dobra ściema jakaś stara

dobra ściema jakaś stara cewka zalana miękkim gipsem bo widoczne są zadrapania i odpęknięcia farby, po 20 tysiącach lat z tej odkrytej miedzi nie było by śladu,a na tym "kamieniu" brak zielonych nacieków po utlenianiu miedzi, poza tym jakiż to "autorytet" określał wiek tego czegoś i na jakiej podstawie?

Portret użytkownika b@ron

ten "kamień" wygląda jak

ten "kamień" wygląda jak beton, z którego odlewają obciążniki bębna do pralki automatycznej... zalać w takim transformator to nie problem, a zdatować ??? ... w starych domach w fundament wrzucano kamienie większe i mniejsze, jakby rozebrał taki dom i rozbił fundament odzyskując choć jeden kamien, potem go zdatować i wyszłoby dajmy na to 5000 lat ... czy to byłby dowód, że dom stał 5000lat??? ... ot cała bajka o datowaniu...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj