W latach dwudziestych w USA stworzono hybrydę małpy i człowieka

Kategorie: 

Źródło:

Psycholog ewolucyjny Dr Gordon Gallup złożył oświadczenie, zgodnie z którym prawie 100 lat temu w laboratorium Orange Park na Florydzie stworzono hybrydę małpy i człowieka. W rozmowie z dziennikarzami The Sun, 77-latek powiedział, że dziecko było hybrydą szympansa i człowieka, urodzoną w specjalnej instytucji badawczej. Malec przyszedł na świat w latach dwudziestych, a samica małpy została sztucznie zapłodniona spermą od nieznanego dawcy.

Niewiele osób spodziewało się sukcesu tej procedury, ale szympansica nieoczekiwanie zaszła w ciążę, bezpiecznie przetrwała ten czas i urodziła dziecko. Po kilku dniach, z uwagi na spory natury moralnej i etycznej, zdecydowano się jednak na jego eutanazję. Informacje te Gallup otrzymał od byłego profesora uniwersytetu, którego nazwiska nie ujawnił. Wiadomo, że chodzi o naukowca, który pracował w tym samym ośrodku badawczym do 1930 roku, a następnie przeniósł się do Emory University w Atlancie w stanie Georgia.

 

Wcześniej w historii znane były tylko dwie próby stworzenia postaci, o której mówi Gallup. W latach dwudziestych rosyjski biolog Ilja Iwanow pracował w dziedzinie hybrydyzacji międzygatunkowej zwierząt, a jedną z jego najbardziej kontrowersyjnych prac była próba stworzenia hybrydy człowieka i małpy. Już w 1910 r., podczas przemówienia przed Światowym Kongresem Zoologów w Grazu, opisał możliwość uzyskania takiej hybrydy za pomocą sztucznego zapłodnienia.

Kolejna próba została podjęta w Chinach w 1967 roku, ale skończyła się niepowodzeniem. Sam Gallup, który mimo swojego wieku wciąż pracuje jako nauczyciel na University of Albany w Nowym Jorku, uważa, że hybrydy mogą być tworzone nie tylko między ludźmi a szympansami, ale także w wyniku krzyżowania ludzi z innymi naczelnymi.

„Wszystkie dostępne dowody paleontologiczne i biochemiczne, w tym DNA sugerują, że ludzie mogą być potomstwem orangutanów i goryli. Wszystko ze względu na fakt, że człowiek, goryl i orangutan ewoluowały od wspólnego przodka” .

Pozostaje oczywiście kwestia etyczności tego typu eksperymentów, która wydaje się conajmniej wątpliwa.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Pepe

Nie rozumiem ludzi którzy

Nie rozumiem ludzi którzy prze-kochają Jezusa a i tak cierpią i umrą bo go nie ma , więc skąd ta milość do śmierci do zbawiciela który pozwala nam umierać i który nie interesuje się nami. Tylko mi nie pisz że jezus jest w każdym z nas bo w tedy ci powiem że to nie prawda.Kazdy człowiek jest świadomy swojego postępowania i się uczy tu nie chodzi o jezusa tylko o to co masz w głowie .

Portret użytkownika hyhpolak

eee , slabo  w latach 20tych

eee , slabo  w latach 20tych i 30 tych w Poznaniu tworzono nadczlowieka hybryde ..

A w Warszawie robiono badania czy potrafi zabijac gdy je zahipnotyzuja na ochotnikach ...

Badania przerwala wojna ... Na Westerplatte Niemcy zabrali pojemniki cygara z .... ?

 

Portret użytkownika EOS

Skąd w latach 30 czy 60 mogli

Skąd w latach 30 czy 60 mogli wiedzieć, że nie da się tego zrobić? Ponieważ szympans ma inną liczbę chromosomów niż człowiek. To jest fikcja i ktoś tu albo wtedy liczył na niepotrzebny rozgłos. O ile wiem to Stalin chciał stworzyć takich żołnierzy potem się wyparł. Jeśli by się to w ogóle udało to płód by był ułomny, chory itd.…

Portret użytkownika sio

Zmiana genetyczna jest

Zmiana genetyczna jest niezbędna, ponieważ obecny człowiek nie jest czysty genetycznie i jest mieszanką pewnej grupy przedludzkiej i małpiej. Tej zmiany dokonał niejaki Jahve. Dowodem na nieudane eksperymenty są szczątki pitekantropa, homoerektusa itd. Doskonała rasa nie była nikomu potrzebna bo nie można było nimi manipulować religiami i nie można było z nich uczynić niewolników jakimi człowiek jest obecnie. Są jednak zacni ludzie, którzy chcą odwrócić ten stan rzeczy i wyrzucić zepsute części DNA aby wreszcie zaistniała normalność i mózgi poprawnie funkcjonowały i aby człowiek miał normalny związek z prawdziwym Bogiem i sobą a nie zaburzoną poprzez hałastrę duchową i zidiociałe książeczki

Portret użytkownika mumei

Witam

Witam

To oczywiste. Najprawdopodobniej w tajnych podziemnych bazach torturują ludzi, zabijają ich a potem dokonują okultystycznego aktu kanibalizmu. To tylko jak wspomniałeś zaledwie wierzchołek góry lodowej. Te rytuały są przeprowadzane po to aby za pomocą loushu wpływać na rzeczywistość. Ale to już wymyka się spod kontroli. Teraz starają się przesunąć linię świata. Tyle szczęścia że nie potrafią jeszcze pogwałcić uniwersalnego prawa zachowania entropii. Mam na myśli akceleratory cząstek gdzie powstają nienaturalne twory które szybko znikają (na szczęście).

Portret użytkownika Homo sapiens

Straszne rzeczy, ale oni

Straszne rzeczy, ale oni właśnie do tego zmierzają, dla ewolucjonistów nie ma żadnych hamulców, oni nie przesrzegają praw moralnych Boga YHWH oraz żadnej etyki ! W podziemnych bazach z pewnością przeprowadzają straszne eksperymenty. Alex Jones z INFOWARS obawia się, że mogą zamordować Trumpa, tylko za to że zwolnił demoniczny atak NWO na ludzkość, poza tym jest wywiad z pewnym włoskim politykiem na infowars o tym jak mordowano greckich polityków, którzy zaczeli zdobywać przewagę polityczną w skorumpowanej przez filantropa Grecji ! Oni chcą na ziemi wyprodukować całkiem nowego "człowieka", jakąś hybrydę, potwora który będzie innym humanoidem od ludzi ! To jest przerażające, ale na to wskazuje wiele informacji. Tym bardziej potrzeba nam w tej straszliwej walce pomocy Jezusa Chrystua, który jedyny ma moc by nas wesprzeć i uratować, oni posiadają moce okultystyczne zdolne zmieniać ludziom umysły, niszczyć ludzi i mordować. Każdy kto głębiej kopie w tych tematach wie, że to o czym tu piszę to dopiero wierzchołek, bo nie wspomnialem o tym, że na INFO wars mówiono ostartnio o sensacyjnych informacjach jakie Trump może ujawnić, o mięsie jakie jedzą elity, skąd pochodzi to mięso, od kogo...! jakie rytuały odprawiali by to mięso jeść ! Tak jak wspomniałem, tylko Jezus Chrystus prawdziwy Mesjasz jest zdolny nas ochraniać i dać nam moc do walki z tym zorganizowanym złem !

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-mel-gibson-okrutnie-zartuje-czy-hollywoodzka-elita-rzeczywiscie-zabija-dzieci-i-pije

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj