W Loch Ness nakręcono coś co może być słynnym Nessie

Kategorie: 

Źródlo: Internet

50-letni turysta z Filipin, Consuelo Ross, który do Szkocji przybył z córką i wnuczką udał się do Loch Ness. Kiedy zaczęli fotografować piękną taflę jeziora zauważyli na wodzie coś ciemnego i dużego. Na powierzchni pojawiły się pierścienie, takie jakie powinny towarzyszyć zanurzeniu. Być może jest to kolejny dowód na istnienie legendarnego potwora Nessie z jeziora Loch Ness.

 

Córka stwierdziła, że wyraźnie widziała brązowy brzuch istoty. Wszyscy zgodnie przyznają, że patrzyli jak zahipnotyzowani i nawet nie rozpoczęli filmowania tego czegoś na wideo. Udało się jednak wykonać jedno ujęcie przedstawiające to co chwile potem zniknęło w toni jeziora pozostawiając za sobą zmąconą wodę.

[ibimage==24276==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W Loch Ness przez prawie sto lat regularnie obserwowano istotę, która nazwano "Nessie" czyli "Potwór z Loch Ness". Według świadków stworzenie wygląda jak dinozaur z prehistorii, wymarły obecnie plezjozaur. Jest to gad z gatunku płetwojaszczurów. Zwierzęta te zamieszkiwały Ziemię od 240 mln lat temu do 65 milionów lat temu gdy nastąpił jakiś kataklizm, najprawdopodobniej kolizja naszej planety z asteroidą.

[ibimage==24277==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Większość plezjozaurów wtedy właśnie wymarła, ale nie można wykluczać, że gdzieś w niezwykłych warunkach plezjozaury jakoś przetrwały niczym gatunki endemiczne na Bajkale. Być może Loch Ness jest jednym z tych miejsc. Spór między sceptykami i zwolennikami istnienia potwora z Loch Ness trwa swoista wojna. Każda ze stron na własną rękę doświadcza, z ich perspektywy, obiektywnych i przekonujących, dowodów potwierdzających lub wykluczających istnienie legendarnej Nessie.

[ibimage==24278==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Warto przypomnieć, że od dłuższego czasu w biznesie Loch Ness nic się nie działo i ostatnie zdjęcie rzekomej "Nessie" wykonano w 2011 roku (powyżej).

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mietek

"Zwierzęta te zamieszkiwały

"Zwierzęta te zamieszkiwały Ziemię od 240 mln lat temu do 65 milionów lat temu gdy nastąpił jakiś kataklizm"
Potop, a nie jakiś kataklizm.
 
Nie wiem jakim trzeba być naiwnym, żeby wierzyć iż tak potężny stwór, jakim rzekomo jest ten Nessie, żyje w Loch Ness i nikt go jeszcze nie zdołał sfocić, nagrać, dostać autograf, nie wiem co jeszcze.

Portret użytkownika Cabaj

Ktoś żył 65mln lat temu ze

Ktoś żył 65mln lat temu ze tak "pewnie"pisze o Play-jozaurze?To już wiem co stworzyciel robił przed  ulepieniem człowieka...lepił dinozaury?A co z potopem za sodomie i gomorie?Zapomniał że ulepił dino-pływaka i ze takowy przezyje ten potop i do czasów obecnych.Na tych zdjęciach nie ma nic prócz chęci zdobycia jakis paru zielonych badz publikacji jakiegoś zlepka białka i wody.Żadne modły nic nie dają jeżeli nie zostaną aktywowane "wrzutą"na tace.żadne! 

Portret użytkownika El Koto

Wypowiedź Netanjahu z 1990

Wypowiedź Netanjahu z 1990 roku:
„Jeśli nas złapią, to tylko zastąpią nas takimi samymi ludźmi. Więc nieważne co robicie, Ameryka jest złotym cielcem, a my mamy go wyssać do sucha, posiekać go i sprzedać kawałek po kawałku, aż nie zostanie nic oprócz największego na świecie państwa opiekuńczego, które utworzymy i będziemy kontrolować. Dlaczego? Bo taka jest wola Boża, i Ameryka jest na tyle duża, żeby w nią uderzać, więc możemy to robić jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz. To jest to co robimy krajom które nienawidzimy. Niszczymy je bardzo powoli i zadajemy cierpienia za odmowę bycia naszymi niewolnikami”.

Portret użytkownika Kali

To nie mógł być gad, bo gady

To nie mógł być gad, bo gady przeca są zmiennocieplne, i potrzebują dużo słońca. W Szkocji ciągle ino zimno i pada cały czas, na okrągło. Gady zdechły by z głodu zanim jeszcze nabawiłyby się totalnej deprechy, na tej zapomnianej przez boga wyspie. Tam tylko owce dają rade i barany.

Portret użytkownika pinjus

Sorry ale Ty chyba nigdy w

Sorry ale Ty chyba nigdy w Szkocji nie byłeś. Mieszkam juz tu od dobrych paru lat i nie zgodzę się z twierdzeniem,że jest to wyspa zapomniana przez Boga a tymbardziej,że jest tu zimno. Pogoda jest tu o niebo lepsza jak w Polsce,fakt klimat dużo wilgotniejszy bo wiadomo jest to wyspa ale to tylko to nic więcej,więc sądzę,że taki gadzik miałby się całkiem dobrze tymbardziej pogoda z roku na rok jest tu coraz cieplejsza.

Strony

Skomentuj