W Loch Ness nakręcono coś co może być słynnym Nessie

Kategorie: 

Źródlo: Internet

50-letni turysta z Filipin, Consuelo Ross, który do Szkocji przybył z córką i wnuczką udał się do Loch Ness. Kiedy zaczęli fotografować piękną taflę jeziora zauważyli na wodzie coś ciemnego i dużego. Na powierzchni pojawiły się pierścienie, takie jakie powinny towarzyszyć zanurzeniu. Być może jest to kolejny dowód na istnienie legendarnego potwora Nessie z jeziora Loch Ness.

 

Córka stwierdziła, że wyraźnie widziała brązowy brzuch istoty. Wszyscy zgodnie przyznają, że patrzyli jak zahipnotyzowani i nawet nie rozpoczęli filmowania tego czegoś na wideo. Udało się jednak wykonać jedno ujęcie przedstawiające to co chwile potem zniknęło w toni jeziora pozostawiając za sobą zmąconą wodę.

W Loch Ness przez prawie sto lat regularnie obserwowano istotę, która nazwano "Nessie" czyli "Potwór z Loch Ness". Według świadków stworzenie wygląda jak dinozaur z prehistorii, wymarły obecnie plezjozaur. Jest to gad z gatunku płetwojaszczurów. Zwierzęta te zamieszkiwały Ziemię od 240 mln lat temu do 65 milionów lat temu gdy nastąpił jakiś kataklizm, najprawdopodobniej kolizja naszej planety z asteroidą.

Większość plezjozaurów wtedy właśnie wymarła, ale nie można wykluczać, że gdzieś w niezwykłych warunkach plezjozaury jakoś przetrwały niczym gatunki endemiczne na Bajkale. Być może Loch Ness jest jednym z tych miejsc. Spór między sceptykami i zwolennikami istnienia potwora z Loch Ness trwa swoista wojna. Każda ze stron na własną rękę doświadcza, z ich perspektywy, obiektywnych i przekonujących, dowodów potwierdzających lub wykluczających istnienie legendarnej Nessie.

Warto przypomnieć, że od dłuższego czasu w biznesie Loch Ness nic się nie działo i ostatnie zdjęcie rzekomej "Nessie" wykonano w 2011 roku (powyżej).

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika mietek

"Zwierzęta te zamieszkiwały

"Zwierzęta te zamieszkiwały Ziemię od 240 mln lat temu do 65 milionów lat temu gdy nastąpił jakiś kataklizm"
Potop, a nie jakiś kataklizm.
 
Nie wiem jakim trzeba być naiwnym, żeby wierzyć iż tak potężny stwór, jakim rzekomo jest ten Nessie, żyje w Loch Ness i nikt go jeszcze nie zdołał sfocić, nagrać, dostać autograf, nie wiem co jeszcze.

Portret użytkownika Cabaj

Ktoś żył 65mln lat temu ze

Ktoś żył 65mln lat temu ze tak "pewnie"pisze o Play-jozaurze?To już wiem co stworzyciel robił przed  ulepieniem człowieka...lepił dinozaury?A co z potopem za sodomie i gomorie?Zapomniał że ulepił dino-pływaka i ze takowy przezyje ten potop i do czasów obecnych.Na tych zdjęciach nie ma nic prócz chęci zdobycia jakis paru zielonych badz publikacji jakiegoś zlepka białka i wody.Żadne modły nic nie dają jeżeli nie zostaną aktywowane "wrzutą"na tace.żadne! 

Portret użytkownika El Koto

Wypowiedź Netanjahu z 1990

Wypowiedź Netanjahu z 1990 roku:
„Jeśli nas złapią, to tylko zastąpią nas takimi samymi ludźmi. Więc nieważne co robicie, Ameryka jest złotym cielcem, a my mamy go wyssać do sucha, posiekać go i sprzedać kawałek po kawałku, aż nie zostanie nic oprócz największego na świecie państwa opiekuńczego, które utworzymy i będziemy kontrolować. Dlaczego? Bo taka jest wola Boża, i Ameryka jest na tyle duża, żeby w nią uderzać, więc możemy to robić jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz. To jest to co robimy krajom które nienawidzimy. Niszczymy je bardzo powoli i zadajemy cierpienia za odmowę bycia naszymi niewolnikami”.

Portret użytkownika Kali

To nie mógł być gad, bo gady

To nie mógł być gad, bo gady przeca są zmiennocieplne, i potrzebują dużo słońca. W Szkocji ciągle ino zimno i pada cały czas, na okrągło. Gady zdechły by z głodu zanim jeszcze nabawiłyby się totalnej deprechy, na tej zapomnianej przez boga wyspie. Tam tylko owce dają rade i barany.

Portret użytkownika pinjus

Sorry ale Ty chyba nigdy w

Sorry ale Ty chyba nigdy w Szkocji nie byłeś. Mieszkam juz tu od dobrych paru lat i nie zgodzę się z twierdzeniem,że jest to wyspa zapomniana przez Boga a tymbardziej,że jest tu zimno. Pogoda jest tu o niebo lepsza jak w Polsce,fakt klimat dużo wilgotniejszy bo wiadomo jest to wyspa ale to tylko to nic więcej,więc sądzę,że taki gadzik miałby się całkiem dobrze tymbardziej pogoda z roku na rok jest tu coraz cieplejsza.

Strony

Skomentuj