W Malawi narasta histeria w związku z rzekomymi atakami wampirów. W samosądach giną ludzie

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Mieszkańcy afrykańskiego kraju Malawi, są w stanie bliskim paniki, po tym gdy kilkadziesiąt osób stwierdziło, ze zostali zaatakowani przez wampiry, które starały się wyssać in krew. Narasta tak duża psychoza, że ludzie dokonują samosądów osób podejrzewanych o wampiryzm.

 

Zagrożenie chaosem stało się tak poważne, że swój personel z Malawi wycofał już ONZ i wolontariusze amerykańskiego Korpusu Pokoju. wampiryczna historia Rozpoczęła się we wrześniu i mimo, że mamy już grudzień, trwa w najlepsze, a nawet się nasila. Miejscowi są przekonani, że to co się rozpętało w Malawi to nie jest żadna histeria i plotki tylko fakty. Liczni świadkowie przekonują że do ich domów przychodzą wampiry a następnie zaczynają ssać ich krew. 

Jak podaje serwis DailyMail, 40-letni mieszkanka Malawi, Jamiya Bauleni, twierdzi, że coś obcego weszło do jej domu i zaatakował ją, a następnie zaczęło ssać jej krew. Mieszka ona w wiosce Ngolongoliwa w południowej części kraju, która stała się jednym z ośrodków wampirycznej histerii. Jamiya, twierdzi, że ataki to nie żadne plotki. Dodaje, że przed stratą przytomności z powodu utraty krwi, usłyszała dźwięk, jakby ktoś biegł po podłodze. Po tej nocy kobieta została zabrana do szpitala i tam odbyła leczenie. Przyjmowała między innymi leki i witaminy zalecane przy niedoborach w morfologii krwi. 

 

Ostatnia fala wampirycznych doniesień rozpoczęła się tym razem w Mozambiku i wieści na ten temat przedostały się do dystryktu Mulanje i Phalombe w Malawi. Na skutek linczów osób podejrzewanych o konszachty z wampirami, zabito już 7 osób. W Malawi na skutek zamieszek aresztowano co najmniej 250 osób. W sąsiednim Mozambiku w areszcie znalazło się 40 kolejnych "mścicieli wampirów". Miejscowi ludzie żyją w tych krajachw trudnej do uwierzenia ciemnocie i bardzo trudno jest wytłumaczyć im że wampiry nie istnieją, a przynajmniej nie w formie filmowej, która ich tak skutecznie przeraża od września tego roku.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Obecnie w Afryce inwestują

Obecnie w Afryce inwestują Chiny, to znaczy jesli chińscy komuniści inwestują to oznacza, że przejmują Afrykę, a właściwie to niszczą ! Chiny są bezwzględne, są prawdopodobnie jedną z bestii z Apokalipsy. Afrykanie zostaną zniszczeni przez Chiny, ale może tak ma być ? "Warto przy tym zaznaczyć, że w ostatnich latach Kenia zadłużała się w błyskawicznym tempie. Za lawinowy wzrost w dużej mierze odpowiedzialne są tzw. miękkie pożyczki (soft loans), udzielane przez Chiny. Tego rodzaju kredyty charakteryzują się nierynkowymi stopami procentowymi i preferencyjnymi terminami spłaty. W latach 2010-2014 chińskie pożyczki dla Kenii wzrosły o 54 proc. "South China Morning Post" podaje, że dług publiczny Kenii jest dziś siedem razy większy niż roczny budżet kraju, a 60 proc. całej jego sumy stanowią zobowiązania finansowe wobec Chin." 

Chińczyki przejmą Afrykę bo tam są złoża. Słabi cywilizacyjnie Afrykańczycy będą likwidowani. Zresztą organizacje nadprzyrodzonej istoty z Ogrodu Eden też starają się zlikwidować Afrykańczyków... jak wiemy jest tam prowadzony plan szczepionkowy i inne.

"Zapewne wiele osób słyszało o nasilających się epidemiach porażeń wiotkich i paraliżu dzieci obserwowanych prawie na wszystkich kontynentach. Uważa się, że nie są one spowodowane dzikim wirusem polio, tylko innymi podobnymi enterowirusami, szczególnie enterovirusem-D68.  Enterowirusy te zawsze występowały w środowisku i wcześniej na ogół nie wywoływały paraliżu.  Co spowodowało nagły wzrost ich patogenności? Tego otwarcie się nie dyskutuje, bo to niepoprawne politycznie, ale jest bardzo prawdopodobne, że wirulentna postać tych wirusów pochodzi z doustnych szczepionek p. polio Billa Gatesa, którymi ten „charytatywny” miliarder hojnie obdarowuje dzieci z ubogich krajów Afryki i Azji. Wielokrotnie różne kraje donosiły o epidemiach paraliżu u dzieci po szczepieniach Gatesa, niektóre wytoczyły mu nawet o to procesy."

Przepowiednie z Biblii to niezwykle ciekawa sprawa, Chiny są prawdopodobnie jedną z bestii, które będą walczyć by przejąć władzę nad światem, w tym nad Afryką. Jak się to skończy dla Afryki nie jest wcale trudno przewidzieć. A jak będzie z Polską ? Czy też nas zlikwidują ? A może zgodnie z obietnicą daną świętej Faustynie zostaniemy wywyższeni w potędze i świętości ?

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj