W Malezji narodził się koziołek z ludzką twarzą

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W gospodarstwie 63-letniej Ibrahimy Basir w Malezji urodziła się koza z ludzką twarzą. Ludzie nie potrafią zrozumieć przyczyn tego dziwnego zdarzenia. Nie jest to jednak pierwszy przypadek, gdy parzystokopytne przychodzą na świat z licem człowieka.

 

 

 

„Kozie, owłosione dziecię przypominało ludzkie niemowlę. Twarz z wielkimi oczami i nosem przywołuje na myśl wygląd dojrzałego mężczyzny” – mówi Basir.

 

Weterynarze nie potrafią wyjaśnić przyczyn narodzin dziwnego dziecka, które zmarło kilka minut po przyjściu na świat.

 

Wiadomość o niezwykłej istocie szybko obiegła sieć. Znaleźli się ludzie, którzy chcieli zakupić zwłoki mutanta. Zdeformowana koza trafiła jednak w ręce malezyjskich uczonych.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kobieta xx

ktoś (bardzo jurny) zgwałcił

ktoś (bardzo jurny) zgwałcił kozę...i efekt: kozło-człowiek...Nie wiem, ale dziwni są ci weterynarze (pewnie arabscy), którzy się dziwią temu.... dlaczego nikt nie zbada DNA? Kiedyś w latach 80-ytch na jakichś ćwiczeniach może z biologii usłyszelismy, że w moczu małej dziewczynki wykryto plemniki...i wszyscy się dziwili jak to możliwe i nikt wtedy nie wpadł na rozsądny sposób wytłumaczenia tego zjawiska......Pedofile i zboczeńcy istnieją, ale nikt z bliskich nie ma pojęcia o ich istnieniu albo nie chce wiedzieć o tym....

Portret użytkownika niezależny_badacz

jak się dotyka psa i oddycha

jak się dotyka psa i oddycha co wadala przez całe swoje życie, rozdziela jego głowę od tułowia zabierając informację jego glowy odczuwając co on odczuwa ...TO NARODZISZ się z głową psa.

 ostatnio widać taki modny obraz - idzie baba z psem w jednej ręce, komórką w drugiej, a w zębach rączkę wózka...itd.

Portret użytkownika Homo sapiens

Właśnie opublikowałem artykuł

Właśnie opublikowałem artykuł w związku z tym zdarzeniem, oto urywek: "Rozmnażanie istoty ufonautycznej zachodzi za pomocą sztucznego rozrodu, zaawansowanej formy in vitro, lub jeszcze innego techno sposobu, poza ustrojem matki (kobiety). U większości ludzi tożsamość płciowa jest zgodna z fizycznymi cechami płciowymi.... Postgenderyzm albo inaczej Ufonautyczna Tożsamość Zmienna to ruch społeczny, polityczny i kulturalny, którego członkowie postulują dobrowolną eliminację płci społecznej (gender) i zacieranie różnic płci biologicznej poprzez stosowanie zaawansowanej biotechnologii, wspomaganej technologiami reprodukcyjnymi. Za twórcę terminu postgenderyzm we współczesnym rozumieniu uważa się kanadyjskiego futurystę George Dvorsky-ego. George P. Dvorsky (ur. 11 maja 1970) to kanadyjski transhumanista i futurysta, obeznany z ufologią.... 

Postgenderyzm wierzy, że w zakresie przyszłych wspomaganych technologii reprodukcyjnych reprodukcja może zachodzić z pominięciem tradycyjnych metod, tzn. stosunku płciowego, a nawet sztucznego zapłodnienia. Postępy w klonowaniu ludzi, partenogenezie i konstruowaniu sztucznej macicy mogą znacząco poszerzyć możliwości "ludzkiej" reprodukcji. Dlatego zaprezentujmy tu niezwykle istotne urywki artykułu o "postępie" we wprowadzaniu cywilizacji ufonautycznej (demonicznej) GMO, opisanej częściowo w takich artykułach jak "Polska cywilizacja człowiecza" oraz "Każdy ma prawo być człowiekiem ?"

(...)W Szwecji, USA i Wielkiej Brytanii medycy eksperymentują na kobietach i dzieciach, proponując niezwykle niebezpieczne zabiegi przeszczepu macicy. Organ ten pochodzący od żywego dawcy po urodzeniu dziecka z in vitro jest usuwany z organizmu kobiety, której go przeszczepiono. Operacje są nieetyczne i bardzo ryzykowne. W Szwecji do tej pory przeprowadzono sześć operacji przeszczepu macicy. W USA jedną „udaną.” Na konferencji prasowej pod koniec lutego br. w Cleveland lekarze ogłosili, że dokonali pierwszego udanego przeszczepu macicy w Stanach Zjednoczonych. Zaledwie kilka dni później, kobieta, której przeszczepiono organ cierpiała komplikacje i musiała przejść kolejną operację usunięcia narządu. Zespół medyków z Cleveland zapowiedział, że ma uprawnienia do eksperymentowania z przeszczepami macicy w przypadku dziewięciu innych kobiet. O zezwolenie na zabiegi stara się także kilka innych klinik w USA. W Szwecji dotychczas lekarze wykonali dziewięć przeszczepów macicy. Cztery kobiety urodziły dzieci. Wszystkie noworodki przyszły na świat w wyniku zapłodnienia pozaustrojowego i zdecydowanie przedwcześnie..."

całość tutaj:

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/stary-dobry-bog-stara-dobra-ziemia.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj