W marcu rusza LHC - naukowcy chcą odtworzyć Wielki Wybuch

Kategorie: 

Źródło: cern.ch

W grudniu 2012 roku Wielki Zderzacz Hadronów (LHC) znajdujący się w ośrodku CERN w Genewie został wyłączony na długi czas celem doposażenia akceleratora w taki sposób, aby można było przeprowadzać zderzenia cząstek elementarnych w wyższych energiach. Miało to pozwolić w końcu na złapanie śladu istnienia mitycznej cząstki zwanej bozonem cechującym Higgsa, która nadaje masę. Już w marcu LHC rusza ponownie i niektórzy fizycy wyrażają z tego powodu obawy.

 

Swoje ostrzeżenia wystosowali słynni astrofizycy Stephen Hawking i Neil de Grasse Tyson. Zwrócono uwagę, że fizycy wkraczają na obszary, które mogą być zupełnie nieprzewidywalne i nie wiadomo co może powstać na skutek zderzeń hadronów, do których już wkrótce ma dochodzić.

Skrytykowano podejście, które określono jako zabawa człowieka w Boga. Skutkiem eksperymentów w Szwajcarii może być stworzenie jakiegoś zagrożenia dla Ziemi, na przykład czarnej dziury, albo tak zwanych dziwadełek czy jak kto woli osobliwości kwantowych. To może być zagrożenie poza naszym pojmowaniem.

Niektórzy sugerują, że CERN jest kontrolowany przez Iluminatów, których celem jest sprowadzenie przez portal boga Sziwy. Ma temu dowodzić rzeźba znajdująca się przed wejściem do CERN, przedstawiająca boga Sziwę wychodzącego z pierścienia, który do złudzenia przypomina przekrój LHC.

Według tej teorii poszukiwanie bozonu Higgsa jest tylko przykrywką, a prawdziwym celem budowy LHC jest odtworzenie starożytnej technologii umożliwiającej generowanie tuneli podprzestrzennych. Okazuje się, że takie urządzenia mogły już istnieć w przeszłości Ziemi. Można o tym przeczytać tutaj.

Nawet jeśli obawy wybitnych fizyków kwantowych są niepotrzebne, to trzeba sobie uzmysłowić, że Wielki Zderzacz Hadronów jest największym zbudowanym przez człowieka źródłem pola magnetycznego. Teraz po wzmocnieniu jego możliwości będzie jeszcze potężniejszy niż kiedyś. Pojawiają się liczne sugestie, że istniała jakaś korelacja pomiędzy włączeniami LHC i trzęsieniami ziemi, które były wynikiem propagujących się jak w przypadku efektu motyla nowych linii pola magnetycznego naszej planety.

 

Będzie można porównać za kilka miesięcy czy aktywność sejsmiczna nagle nie wzrośnie gdy w CERN znowu zaczną się zderzenia. Nie można też wykluczyć tego, że w tym eksperymencie naukowym coś pójdzie nie tak i skończy się to nie tylko naszej planety, ale i całego wszechświata. W świecie kwantowym takie rzeczy to nic dziwnego.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Ascendant_149

... nadają sygnał

... nadają sygnał naprowadzający bardzo dalekiego zasięgu ... lub ściągają negatywną energię do wykorzystania we własnych celach - ale to przecież to samo.

Portret użytkownika Nieważny

 Te zatrzymania LHC to może

 Te zatrzymania LHC to może wcale nie przypadek.Dużo wcześniej były przypuszczenia, że to sabotaż.
No ale zupełną anegdotą jest to, iż jeden z naukowców pracujących w CERN powiedział, że sabotażu dokonało
specjalne komando wysłane z przyszlosci po to, by zatrzymując Zderzacz uchronić Ziemię przed niechybną katastrofą.:)

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Ta data, to data końca naszej

Ta data, to data końca naszej rzeczywistości, gdyż okaże się, że powstanie nowy Wszechświat nie w procesie wielkiego Pierdnięcia, lecz łańcuszkowej polimeryzacji.
 Rozrastający się nowy Wszechświat niczym rak stoczy nasz obecny..., chyba, że LHC ulegnie Wielkiemu Pierdnięciu i się rozleci...

Portret użytkownika KoFiPL

a mi się wydaje że oni robią

a mi się wydaje że oni robią coś takiego jak te statki pozaziemskie co się rozpędzają i znikają jak w portalu jakimś.
Pewnie mają dowód realny i prawdziwy że owe statki właśnie tak skaczą w przestrzeń i szlak ich trafia bardzo mocno że jest to możliwe (bo widzieli), a tego jeszcze nie umią dokonać - wydali kupę na to szmalu i ładują dalej - stąd też całe to ustrojstwo które zrobili które wymaga ogromnego zasilania. (Bo chyba już nikt nie wierzy że jakiejś absurdalnej cząsteczki szukają która jest im do niczego potrzebna.)
Zresztą to wygląda nawet jak jakiś portal "tak jak się zwyczajnie na to popatrzy". (dobrym pomysłem by było dać taki LHC na dużych zdjęciach ludziom którzy kompletnie są  zieloni w tej dziedzinie i nawet indianom i dać takim dzikim plemieniom z puszczy amazońskiej i posłuchać ich co im podpowie ich właśny instynkt na zadanie pytania: co to jest ? dając im czas na odpowiedź np. 1 miesiąc żeby długo rozmyślali.)

Portret użytkownika m65

Myślę że masz rację. To

Myślę że masz rację. To zapewne dalsze plany działań, które naświetlił swego czasu Al Bielek. Próbują zbudować coś a'la "gwiezdne wrota" tylko nie wiedzą naiwniaki, że z tej platformy pojmowania Wszechświata i Życia z jakiej startują, jest to po prostu nieosiągalne. Jak mówił sam Bielek, Ziemia ma pewne odwieczne mechanizmy "obronne", których nie sforsuje jakaś tam naiwna i pewna siebie cywilizacja tylko po to, by móc gdzie indziej zakorzeniać swoje "wartości" pod postacią zniszczenia, zaśmiecania i wykorzystywania wszystkiego i wszystkich.

Portret użytkownika TheTruth

Typowa odpowiedź, zero

Typowa odpowiedź, zero argumentów. Przewidziałem to, że wiesz, że otrzymasz wiadomość zwrotną. Zawsze będę o krok wyżej niż ty, nieważne co zrobisz, jestem zwycięzcą. Prawda istnieje. Nie masz wystarczającej motywacji do działania i nigdy nie będziesz miał.

Portret użytkownika korela

Straszne rzeczy piszesz. Co

Straszne rzeczy piszesz. Co ci zawinila nasza planeta? Dlaczego chcesz, zeby ktos ja zniszczyl? Wiesz w ogole, o czym myslisz? To dom nie tylko nas, ludzi, ale wielu innych gatunkow zwierzat i roslin. Az tak nienawidzisz zycia? Planeta Ziemia wraz z cala jej roznorodnoscia i bogactwem jest cudem, ktorego mozemy doswiadczac na wiele sposobow, slepy kto nie jest w stanie tego cudu dostrzec. Twoj komentarz mnie zasmucil.

Portret użytkownika cichy

ta planetka nie jest zadnym

ta planetka nie jest zadnym wyjatkiem we wszechswiecie-a ze dominujacy gatunek na niej ma w genach autodestrukcje to nic nowego-tak jak mowil kjolega-niech wysadza w powietrze i bedzie spokoj-dla katolików-szybciej dostaniecie sie do waszego boga lub w koncu uswiadomicie sobie ze cale zycie tkwiliscie w bzdurnym przekonaniu pielegnowanym przez KK

Portret użytkownika Zenek :)

"Całą „wiedza duchowa” jaką

"Całą „wiedza duchowa” jaką się obecnie WTŁACZA w ludzi pochodzi z 2 źródeł:
1) pierwszym z nich jest judaizm (nie ma znaczenia z której post-sekt jest faktycznie ssany) czy dla „zaawansowanych wznosicieli” judaizm „ubogacony wstawkami z kabały. Te kretynizmy jakie jeszcze żadnemu wyznawcy w tym żadnemu żydowi nie dały upragnionego „nieba” zajmują się osoby takie jak „kiary” (jako zbiorowisko). Ich podstawową cechą jest natarczywość w głoszeniu „swojej racji” i to iż są znanym z bibli ZATRUTYM ŹRÓDŁEM jakie poprzez łatwość brylowaniau wśród poszukujących swoją ezo-„wiedzą” zatruwają osoby poszukujące duchowości już na samym starcie odżydowskimi kretynizmami.
 
2) drugim źródłem wiedzy są różnego rodzaju ślitaśne „channelingi” czy równie cukierkowe filmiki na YT. Źródło tych „nauk” leży albo we wcielonych reptoidach (namro przykładem), albo w reinkarnowanych magach egipskich/ majańskich (bashar) czy osoby ze WSZCZEPIONYMI wspomnieniami (swierdłow). To oczywiście tylko przykłady takich „osobników i nie mniej szkodliwą propagacją ich „propagandy duchowej” zajmują sie osoby takie jak „gaja”.
 
Na czym polega podstawowa szkodliwość tych „nauk”. Mianowicie na podstawowym celu Matrixa – ZNALEZIENIU I ZLIKWIDOWANIU OSOBY O JAKIEJ PRZEPOWIEDNIE MÓWIĄ IŻ GO OBALI.
 
I w zależności od tego czy najpierw dopadną go ściemniacze czy jakiś „duchowy morderca” osoba znana z pism jako wyczekiwany Zbawiciel ma wielką szansę skończyć jako duchowe warzywko nasączona everestami kretynizmów i głupot podawanych jej jako „Duchowy Przekaz”. To podstawowy cel tych kretynizmów prócz drugiego – programowanie słuchaczy by tworzyli taką rzeczywistość JAKA JEST W PORZĄDANIU przez ich koderów ze „slitaśnych duchowych portali”.
 
Czemu ezo-wiedza brana od żydów to TOTALNY STEK BREDNI.
 
Z prostego powodu.
 
Jak wiadomo poza głoszeniem ezonauk NWO drugim modnym tematym jest „Koniec Świata” i powiązane z nim Nostradamus i Henoch (a z nim Eliasz) w różnych kombinacjach.
 
Jak się poczyta prace Arteuzy na temach Nostradamusa to w jego pracach pojawia się osiągana na dwa sposoby data „końca” 2020/2021. Data jaka rozpocznie zapowiedziane WIELKIE WYMIERANIE LUDZKOŚCI. Przyjmijmy jako datę końca 2020 bo ta data spełnia Nostradamusowe „suma z daty podzielna przez 3″ (tak wiem, nie patrzycie na te datę oczami Nostradamusa, czemu ona jest dobra jest PODANE PRZED WASZYMI OCZAMI).
 
Powiedziane jest tez iż na 7 lat przed końcem osoba znana jako prorok Eliasz zacznie nauczanie wśród żydów. 7 lat wcześniej to słynny przełom 2012/2013. Miało wtedy miejsce wiele manifestacji i wiele wizji. Niektórzy je nawet opisywali jako doświadczenie „niebieskiego strażnika” więc należy przyjąć z dużą ufnością iż faktycznie „eliaszowy zegar” tyka od początku 2013 roku.
 
Teraz – mowa jest iż „ELIASZ BĘDZIE NAWRACAŁ ŻYDÓW i zbawi 144 tysiące spośród nich”. Mamy obecnie 2015 rok, co najmniej DWA LATA POPRZEZ JAKIE ŻYDOWSKI PROROK ELIASZ MIAŁ NAUCZAĆ ZYDÓW. WIDZI KTOS JAKĄŚ OSOBĘ BĘDĄCĄ ŻYDEM JAKA ICH NAUCZA?
 
Z Objawienia św. Jana wiemy, iż w wyniku działalności Apostołów nawróci się „144 tysiące” żydów oraz „wielka rzesza” zwiedzionych obecnie chrześcijan którzy popadli w odstępstwo — katolików (z nazwy) pozostających w soborowej sekcie antychrysta, oraz heretyków z innych sekt heretyckich i schizmatyckich.
 
Jest o tym mowa przecież wyraźnie:
„Oto ja poślę wam Eliasza proroka, pierwej niźli przyjdzie dzień Pański wielki a straszny. I nawróci się serce ojców ku synom, a serce synów ku ojcom ich, abym snadź nie przyszedł, a nie skarał ziemie wytraceniem”. (Malachiasza 4, 6)
 
W XI rozdziale Objawienia św. Jana czytamy, iż w połowie danielowego tygodnia, czyli na koniec pierwszego 3,5 roku Antychryst zabije dwóch świadków: w Jerozolimie Eliasza, który będzie głosili Ewangelię dla żydów; w Rzymie prawdziwego Papieża, który będzie głosił dla zwiedzionych chrześcijan.
 
WIDZI KTOŚ GO U ŻYDÓW JAK ICH NAUCZA ŁĄCZĄC ICH SEKTY W JEDNOŚĆ?
NIE MA TAM KOGOŚ TAKIEGO, CZYLI ŻYDZI to NIE IZRAEL Z BIBLI.
CZYLI JUDAIZM i CAŁA WYROSŁA Z NIEGO EZO-WIEDZA to —– STEK BREDNI bo
NIE MA WŚRÓD ŻYDÓW OBECNIE ELIASZA JAKI BY ICH NAUCZAŁ – proste
 
Idac datami można zauważyć jeszcze jedno. Nauczanie Eliasza potrwa 3.5 roku po jakich zostanie zabity i po 3.5 dniach zmartwychwstanie. To „zmartwychwstanie” można rozumieć dwojako. Jako dni jak się przyjęło i jako kolejne 3.5 roku z wizji Daniela czyli drugą połowę z pomiędzy lat 2012 a 2021. A to oznacza iż w połowie przyszłego roku powinno nastąpić coś co będzie jego „śmiercią i wniebowzięciem” jeśli mowa jest o dniach. Bądź tylko śmiercią jak się ponownie pojawi dopiero w 2021 roku już by czynić APOKALIPSĘ sługą szatana. I od połowy przyszłego roku powinno się zacząć przepowiedziane 3,5 roku boleści. Możliwe iż będa one spowodowane kretynizmem i zdradą polszewickich polityków usilnie pchających Europe w objęcia wojny z Rosją. Możliwe iż to komisarze gejropy wprowadza w nią jakieś terroryzujące mieszkańców prawo skoro jUdE to spadkobierczyni i kontynuatorka 3 rzeszy nazistowskiej. Przymiarki do tego po żydowskim akcie terroryzmu w Paryży z zeszłego miesiąca już są widoczne.
 
To tyle w ramach dzisiejszego prezentu.
 
Może kogoś to nauczy odróżniać PRAWDĘ od głoszonych z obłąkania satanizmem żydowskich bredni. "
 
(http://niezaleznatelewizja.pl/2015/02/oblicza-duchowosci-5-02-2015/comment-page-1/#comment-50257)

Portret użytkownika taght

Z tego co JA pamietam to

Z tego co JA pamietam to właśnie kościół i szkoła mi próbowała coś wtłaczać do głowy, a słitaśne filmiki z jutuba to filmy które ja sam wybieram. Oglądam je bo czuje, że są one zbliżone do mojego poglądu na świat. A tak na marginesie bwiąc się tymi datami sam wyprawiasz tu nie zlą szarlatanerie.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

LHC nie jest największym

LHC nie jest największym źródłem pola magnetycznego zbudowanym przez człowieka to po pierwsze.
Co do mikro czrnych "dziór" to już tyle napisano, powiedziano że tylko kompletyny imbecyl może się obawiać że LHC przyczyni się do wchłonięcia Ziemi, a dziwadełka cóż to tylko (póki co) twory czystao teoretyczne, nic ponad.

Portret użytkownika Marino1234

CERN wszechświata nie

CERN wszechświata nie zniszczy co to za pierdoły! Przy większej mocy doszło by do wyrwy w czasoprzeszczeni i powstanie czarna dziura która pochłonęła by zimie i pewnie cały układ słoneczny. Ale moc by musiała być ogromna i szczerze wątpię w to że potrafimy taką moc wytworzyć. Z tego co wiem to już jakiś czas temu ten temat był poruszony przez naukowców i sprawa była badana ale stwierdzili że nie ma żadnego zagrożenia przy większych prędkościach. Te maleńkie czarne dziurki co się tam tworzą nie zagrażają niczemu bo za mało istnieją by zagrozić i zacząć pochłaniać materie.

Portret użytkownika Cabaj

A dlaczego nie jesteś

A dlaczego nie jesteś Jehowitą? Dlaczego nie wierzysz w Allacha? Jesteś katolikiem bo tak wytresował Cię system: To się nazywa ODRUCH WARUNKOWY PAWŁOWA - u człowieka psychowarunkowy. Człowiek rodzi się BEZ BOGA, i trzeba mu wtłoczyć pewne uwarunkowania, sposoby zachowania i myślenia. Ograniczyć jego zdolność percepcji i syntezy do spraw "wyłącznie słusznych". To dzięki tej zasadzie Wierzący nie potrafi ocenić świata inaczej niż przez pryzmat religii. Po prostu brak mu konstrukcji myślowych pozwalających na inną percepcję niż ta poprzez wiarę. W tej percepcji świat bez wiary lub Boga nie istnieje. Zaatakowany argumentami broni się do upadłego, a przyparty do muru wykazuje daleko posuniętą agresję. Powód jest bardzo prosty. Argument logiczny ( prawdziwy ) wywołuje u Wierzącego konflikt - sprzeczność wewnętrzną i burzy świat do którego został uwarunkowany - i bez którego jego własna psyche nie może istnieć. Dlatego Wierzący tak broni się przed logicznymi argumentami, i tak broni wiary i kościoła, ponieważ w przypadku braku tych czynników nastąpiłaby destrukcja jego osobowości. Co ciekawsze Wierzący odczuwa strach, nie strach przed Bogiem, ale strach przed DRUGIM CZŁOWIEKIEM MYŚLĄCYM INACZEJ. Strach ten spowodowany jest właśnie możliwością zachwiania konstrukcji osobowości Wierzącego. W efekcie Wierzący czuje się najlepiej (najbezpieczniej ) w stadzie Wierzących, podejmuje wszelkie działania aby to stado zwiększyć, i wyeliminować osobniki myślące inaczej. Z tego powodu u Wierzących obserwuje się propagację wiary, która często przyjmuje formy skrajne. Fakt ten doskonale potrafi wykorzystać instytucja nadzorująca Wierzących, w naszym polskim przypadku jest to głównie Kościół Katolicki. Z tego powodu kładzie ona ogromny nacisk na tzw. edukację młodzieży w szkołach oraz na katolicką rodzinę. Są to miejsca w których URODZONY BEZ BOGA, obnażony i chłonny umysł dziecka, zostaje uwarunkowywany. Nie ma lepszej więzi emocjonalnej dziecka niż z rodzicami, a w późniejszym wieku z grupą rówieśników. Uwarunkowani rodzice przygotowują grunt. Później idzie do szkoły w której podobni mu również uczęszczają na tzw. religię. Jeśli nie to dziecko czuje się jak odszczepieniec od grupy - a w tym wieku dzieci są bezlitosne dla "odmieńców". Odpowiednio tresowane dziecko dorasta i staje się uwarunkowanym rodzicem. CYKL ZACZYNA SIĘ OD POCZĄTKU.

Portret użytkownika ja jestem"

best logiczny  wywód  zdaje

best logiczny  wywód 
zdaje sie być   tak bardzo  prawdziwy  że aż  za prosty  do tłumaczenia  całej  ludzkiej głupoty i ograniczenia
Jest tak ponieważ  ludzkiej egzystencj  nie da sie opisać jedynie w  kategoriach  logicznych,
logika to tylko  drobny okruch  przejawienia  dowodem na to   są  tgz: kwantowe   dziwadła czyli
dla nas:  irracjonalne  zachowania  cząstek  na poziomie kwantowym.
poza tym  co   jeżeli   wiara pojawia się  nie z ograniczonego   a z  bezgranicznego?  JAK WYGLĄDA  BYT
, EGZYSTENCJA   jesli  jest bezgraniczne, bezosobowe, niczym nie uwarunkowane JA?? ?????  hm??????

Portret użytkownika antifa

No cóż, bardzo dobry post i

No cóż, bardzo dobry post i 100% prawdy. Ale to nie jest temat akurat na ten portal, po którym roi się jak mrówek pełno opętanych religijnych i sekciarskich oszołomów gotowych zmieszać ze świniami każdego kto myśli wbrew ich wywodom pełnym jadu i nienawistnej mieszanki religii ze śmieciowymi channelingami poznajdywanymi gdzieś po blogach i na Youtubie. Na tym portalu logicznie myślący zasypywani są minusami oraz hejtami od religijnych agresorów i ich multikont.

Portret użytkownika baca

długie stopy ma ten sziwa...

długie stopy ma ten sziwa... właściwie to są płetwy... no ale wątpię czy sprowadzą płetwonurka z innego wymiaru... koczownicy zderzają atomy ołowiu po to, aby otrzymać złoto... ołów leży najbliżej złota na tablicy Mendelejewa i dużo łatwiej go transmutować niż inny pierwiastek (rzekomo), ot i cała tajemnica... szukanie boskiej czastki która "daje" he he masę, to chora ściema, no bo jak na litość rozwalając atomy na kawałki można tam znaleźć coś innego niż... kawałki atomów? jak niby miałoby być możliwe znalezienie w tych kawałkach nie kawałków ale coś o masie większej niż kawałki tego rozwalonego atomu? hmm... coś o masie dużo większej nie tylko niż atom ale większej niż masa Ziemi, Słońca, Wszechświata... no przecież to czysty piramidalny i do potęgi mega idiotyzm... oni złota szukają... to są przecież koczownicy... cągnie ich do złota jak wiewiórki do orzechów... a płetwonurki, boskie cząstki, jakieś "cechujące" bozony, big bangi - to wszystko to tylko zasłona dymna - lipa...

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Otóż to... Materia jest

Otóż to... Materia jest transgenem hiperbolicznym, tzn niepodzielnym na najmniejsze cząstki, gdyz podział najmniejszej jest dalej możliwy na mniejsze...do nieskończoności.

Portret użytkownika antifa

Piramidalny i do potęgi mega

Piramidalny i do potęgi mega idiotyzm to tylko ty reprezentujesz. Jeśli wg ciebie LHC ma produkować złoto to ty lepiej zainwestuj w psychiatrę najlepiej teraz. No ile tego złota sie tam spodziewasz? Od zderzania pojedynczych atomów według ciebie można tony złota produkować, albo chociaż kilogramy? Przy fuzji ołowiu do cięższych pierwiastków na pewno powstałoby wiele innych radioizotopów i to różnych pierwiastków, ale to oczywiście poza skalą waści rozumu, tak samo jak to że wiele więcej złota wydobędzie się w kopalniach. A wogóle wiedziałeś o tym, że aryjczycy produkują polskie grosiaki w akceleratorach w których zderzają cząsteczki popiołów skremowanych baców-żydów?

Portret użytkownika Norek

Witam wszystkich wierzących

Witam wszystkich wierzących naukowców. "Pozdrawiam Was czule".
Już niedługo jeden z najbogatszych ośrodków potwierdzi, iż coś zobaczył.  Naładowana cząstka jakby ukaże swoje niezmierzone  oblicze.  Ów coś nazwą niepojętą wręcz "Boską" (tu ukłon) cząstką, która stanie się dogmatem wiary, że istnieje. Owiną ten "cud" w naukową papkę by ich wielbić ich za tak wspaniałe osiągnięcie. 
Wszyscy co nie widzieli, a uwierzyli, będą promowani w czasopismach naukowych. Naukowcy będą wielbić miłościwie nam dotowany CERN na wieki wieków. Enter.

Portret użytkownika H.R.

Prace CERN-u są intrygujące i

Prace CERN-u są intrygujące i na dodatek istnieją głosy twierdzące, że nie szystkie wyniki eksperymentów z dziedziny fizyki kwantowej są podawane do oficjalnej wiadomości, bo się je utajnia. Niedawno zasugerowano, że udało sie obalić Teorię Einsteina, ale tę informację natychmiast zdyskredytowano. Jednak sugerowanie, że człowiek może zniszczyć wszechświat przy pomocy takiego dynamka, jakie jest z CERN-ie, bo w porównaniu ze skalami energii w kosmosie, to to nawet nie jest dynamko, ale mniej niż mikroogniwko, to przejaw dość powszechnego ostatnio humanocentryzmu. To moje określenie na przeróżne teorie mające w podtekście dowartościować ich autorów, ponieważ nadają one boską moc wpływania człowieka na aspekty, które w rzeczywistości całkowicie od niego nie zależą. Tak rzecz się ma np. z rzekomym ocieplaniem się klimatu z powodu działalności człowieka, a teraz z CERN-em. Nie przesadzajmy z tą nieograniczoną potęga człowieka, bo to zakrawa na czysty marksizm, oraz dość dokuczliwe dolegliwości psychiczne autorów takich teorii.

Portret użytkownika eat

Pełna zgoda. Przy tych

Pełna zgoda. Przy tych energiach mówienie o tunelach czy o czarnych dziurach to jak porównywać kapanie z kranu do wodospadu. Aaaa no chyba że Baca oznajmi że szukają Światowida by go póżniej zaatakować macwą..., hehehehe.

Portret użytkownika sio

Bóg Shiva to istota, która

Bóg Shiva to istota, która niszczy stary świat i stwarza nowy według hindusów.
Niektórzy twierdzą, że to ten sam co Jahve i Allah.
Najpierw zmienia się świadomość a potem materia zmienia swoją strukturę do niepoznawalnej w obecnym świecie i wypełniona jest bardziej światłem. Obecna materia jest ciężka, ponieważ świadomość jej nie służy jako ludzie już praktycznie jej nie mają, bo uzależniona jest od materii czyli zmysłów, konsumcji, występków, pozycji i jest pogrążona w swojej roli - nie jest wolna.
Shiva w nazwie to ciekawy zbieg okoliczności i pełen znaczenia.
Tak czy owak na pewno coś odkryją jeżeli zadziała, ponieważ zderzacz hadronów bardzo rzadko kiedy działa właściwie - to bardzo złożone urzązenie.
poczekajmy

Portret użytkownika adam

Co Aurtor miał na

Co Aurtor miał na myśli?
Jakieś przykłady ze "świata kwantowego"?
 
"Nie można też wykluczyć tego, że w tym eksperymencie naukowym coś pójdzie nie tak i skończy się to nie tylko naszej planety, ale i całego wszechświata. W świecie kwantowym takie rzeczy to nic dziwnego."
 

Skomentuj