W Meksyku nagle zaczął płakać posąg Matki Boskiej

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Parafianie z kościoła w Meksyku zszokowali się podczas nabożeństwa w trakcie Bożego Narodzenia, kiedy zauważyli, że posąg Maryi Dziewicy, który jest przechowywany w zamkniętej szklanej gablocie - zaczął nagle płakać. 

 

Dziwne zdarzenie miało miejsce w kaplicy San Antonino Obispo w Cerro Grande. Jak to często bywa z takimi niezwykłymi wydarzeniami, plotka o cudzie szybko rozprzestrzeniła się na pobliskie społeczności, a ludzie zaczęli tłumnie ciągnąć do kościoła aby pomodlić się przed figurą płaczącej Madonny.

Według wierzących, płaczący posąg może być oznaką, że na świecie dzieje się coś niedobrego i czeka nas kara boska na skutek sprzeniewierzenia się nauczaniu Jezusa Chrystusa i przez  nieposłuszeństwo wobec prawa Bożego.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ShinTekk

Po pierwsze Miriam [matka

Po pierwsze Miriam [matka mesjasza] nie urodziła boga. Bóg jest jeden [echat] i w języku hebrajskim to słowo ma jednoznaczne znaczenie. Poza tym w Nowym Testamencie ani razu Mesjasz nie powiedział że jest bogiem. Jak ktoś się orientuje troche to powinien wiedzieć, że MB to wymyslone słowa, nie biblijne, chyba że chodzi o Astarte i Baala która w starożytnym Izraelu przez jakiś czas czcili zbuntowani wobec Boga żydzi.Ludzie mający prawdziwe zrozumienie kim jest Mesjasz wiedzą.

1Królów 11:33  dlatego że mnie opuścił i kłaniał się Asztarcie, bogini Sydończyków,[..]

Apok. 3:12  Tego, kto zwycięży, uczynię filarem w Świątyni mojego Boga i nigdy jej nie opuści. Wypiszę też na nim imię mojego Boga i nazwę miasta mojego Boga, nowego Jeruszalaim, zstępującego z nieba od mojego Boga, i moje własne nowe imię. 

Skomentuj