W Meksyku sfilmowano nieznany obiekt nad elektrownią jądrową

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W Meksyku doszło do obserwacji niezidentyfikowanego obiektu latającego, który znajdował się w okolicy lokalnej elektrowni atomowej. Po przypadkach z Francji jest to już kolejny przypadek tego typu na świecie, gdy w okolicy siłowni jądrowej widziane są jakieś niezidentyfikowane obiekty.

 

Na nagraniu można zobaczyć niezidentyfikowany obiekt latający w kształcie krzyża, który wisi nad elektrownią przez pewien czas. Miejscowi badacze zjawisk paranormalnych proponują kilka wyjaśnień tego zjawiska.

Według jednej z teorii są to sondy badawcze cywilizacji pozaziemskich, które monitorują metody pozyskiwania energii stosowane przez Ziemian. Nie można też wykluczać, że badane jest zanieczyszczenie środowiska.

Warto wspomnieć, że zwrócono uwagę na to, iż nie jest to pierwszy raz, gdy nad Meksykiem widziano tego typu UFO. Pierwszy raz podobny obiekt widziano w marcu 2012 roku w meksykańskim mieście Poza Rica.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kuzYn

Jeśli @bryniumk wstawiasz

Jeśli @bryniumk wstawiasz filmy w języku Chińskim bądź innym Azjatyckim, to może bądź tak łaskaw i tłumacz je, albo nie wstawiaj wcale, 
Bo ja zrozumiałem tylko hau hau hauhauhau hau ...itd. Biggrin

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

Portret użytkownika Wojtek

Witam, od 4-go stycznia 2014

Witam, od 4-go stycznia 2014 tzw. Wielkiej Koniunkcji w Układzie Słonecznym, Słońce wg. nauk starożytnych dostało wielkiego kopa eneregetycznego które można skalsyfikować jako gwałtowne i szybsze dopalenie substancji Śłońca niż było do tego czasu. A Słońce z kolei silnie działa energetycznie na jądra planet w Układzie Słonecznym. Zresztą przed tym wydarzenim jak w trakcie i po nim obserwujemy na łamach tego portalu i dzięki niemu jak wiele różnych społeczeństw kosmicznych tzw. brzydko UFO wygasza i uspokaja Słońce aby przemiany jakie nadchodzą były jak najmniej a nawet w ogóle nieodczuwalne dla nas ! Mamy również przypadki uspokajania jądra ziemii poprzez wstrzeliwanie do środka ziemii przez dziury wulkaniczne substancji wygaszających i uspokajających. W tej chwili wybuchły już prawdopodobnie wszystkie wulkany i dobrze bo to są nasze wentyle bezpieczeństwa. Nad Ameryką jest jedna wielka chmura metanu bo wulkan Yellowstone ma ogromną średnicę więc raczej nie wybuchnie ale wyższy poziom metanu jest nad 1/3 powierzchni USA mówi nam że ten wulkan działa.  Ziemia więc będzie ekspandować co objawi się rozsuwaniem się lądów ( w nieznanej mi skali) co się wydarzyło nie raz na naszej plancie od czasu istnienia jednego wielkiego lądu Indueuropejskiego. Uspokajanie rekacji wewnątrz Ziemi to jedno ale nie uniknie się rzszerzania lądów i tu pojawia się problem z elektrowniami atomowymi. Mogę tylko mieć nadzieję , że inżynierowie zachodu nie postawili ich na połączeniach płyt tektonicznych. Nie wiem jak Ci inżynierowie ze wschodu i jeszcze dalej na wschód. Widać po kręcących się UFO nad Francją i Mesykiem coś nie jest tak coś tym miejscom (krajom) zagraża. UFO przewidują jakieś wydarzenia i już dzisiaj wpływają na pręty paliwowe co do czego jestem przekonany i monitorują swoimi miernikami. Ich przewidywania i ich wiedza a nasza to kosmos. Oni chronią życie w kosmosie. Poprzez swoją wrażliwość przewidują zagrożenia na 100 lat i więcje do przodu bo tak naprawdę tylko o to życie chodzi. Pozdrawiam.        

Portret użytkownika H.R.

UFO, UFO, wszędzie UFO. A

UFO, UFO, wszędzie UFO. A pomyślał ktoś o dronach??? O dronach i ich najzupełniej ziemskich operatorach??? Przy pomocy UFO i ogólnoświatowej armii pomyleńców można w tak dziecinny sposób zamaskować każdą działalność z wykorzystaniem technologii militarnych, wyprzedzających komercję już o dziesiątki lat. UFO i sprawa prosta i do tego absolutnie wyjaśniona przez tą pomyloną armię.

Portret użytkownika TheTruth

Czekam na jakiś nowy artykuł

Czekam na jakiś nowy artykuł przedstawiąjący prawdę, a mianowicie:
 
1. Kto stworzył ludzi?
2. Czym jest UFO? Pozaziemnskie pojazdy czy nowe prototypy Amerykanów?
3. Gdzie jest Bóg?
4. Czym są Annunnaki?
5. Czy Annunnaki i Obcy (1,5m i czarne oczy) to nowy gatunek zrobiony w laboratorium?
6. Jaki jest cel tego wszystkiego?

Portret użytkownika bryniumk

Jestem w końcu, czy mnie nie

Jestem w końcu, czy mnie nie ma?
O co w tym całym życiu chodzi?
Wiem, czy wydaje mi się, że wiem?
Gdzie ja jestem?
Czym jestem?
Skąd ten świat pochodzi?
Czy Bóg istnieje?
Czy ma brodę?
Co jest prawdziwe, a co nie?
Czy świat jest iluzją, którą sobie wyobrażamy?

Portret użytkownika solar

1 kto stworzył ludzi - Bóg 2

1 kto stworzył ludzi - Bóg
2 Ufo to przybysze z kosmosu ale należy pamiętać że łątwo mozna pomylić je z dronami
3 Bóg jest od nas bardzo daleko, Bog jest w niebie które jest niewyobrażalnie daleko poza wszechswiatem. Bóg nie jest miedzy nami ale jest poza wszechswiatyem.

Strony

Skomentuj