W Meksyku zamordowano astrologa, który przewidział śmierć Michaela Jacksona

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Meksykańska policja prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa kolumbijskiego jasnowidza Rodrigo Rodrigueza. Mężczyzna został znaleziony martwy w Cancun (popularna miejscowość turystyczna). Rodrigo Rodriguez, który przewidział śmierć gwiazdy pop Michaela Jacksona, został znaleziony rankiem 27 sierpnia br. w swoim własnym biurze. Zmarł w wyniku rany postrzałowej w głowę, pisze El Espectador.

 

 

 

Ciało astrologa odkryto, gdy klienci pobliskich restauracji zaczęli narzekać na fetor, emanujący z siedziby jasnowidza. Rodriguez twierdził również, że przewidział śmierć piosenkarki Whitney Houston i Amy Winehouse. Zasłynął dzięki temu, że trafnie prognozował życie sławnych ludzi w Meksyku. Regularnie uczestniczył w różnych programach telewizyjnych i innych wydarzeniach medialnych.

 

W październiku astrolog miał zamiar lecieć do Hiszpanii, aby odsłonić tajemnice przyszłych członków rodziny królewskiej. Sam Rodriguez powiedział, że jest to ważny krok w jego karierze.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika angesar

Śmierć Jacksona, Whitney

Śmierć Jacksona, Whitney Houston i Amy Winehouse mógł przewidzieć nawet menel z ulicy, tak samo jak można wyprorokować zgon każdego alkoholika i ćpuna, żlopiącego litry gorzały i szprycującego się kilogramami prochów. O klasie pana przewidywacza świadczy fakt, że na paźdzernik planował on wakacje w Hiszpanii, podczas gdy w sierpniu ktoś zaplanował go odstrzelić. Gdyby to przewidział, znalazłby się w Hiszpanii w lipcu, dzięki czemu w sierpniu rewolwerowiac pocałowałby klamkę Blum 3

Strony

Skomentuj