W Meksyku znaleziono szczątki istot o wydłużonych czaszkach

Kategorie: 

Źródło: Youtube

W miejscowości Sonora znajdującej się w Meksyku odkryto prekolumbijski cmentarz pełen szczątków istot, które swoją fizjonomia nie przypominają ludzi. Od razu pojawiły się opinie, że to masowy grób obcych istot, które musiały kiedyś dotrzeć na nasza planetę.

 

Archeolodzy meksykańscy z INAH (Institute National Anthropology and History) wypowiadają się ostrożnie o odkryciu sugerując, że dziwny kształt czaszek może być wynikiem celowych zabiegów.

Jednak na cmentarzu w Sonora odnaleziono szczątki 25 osób a 13 z nich miało bardzo nietypową budowę kostną czaszki. Znalezisko nie wzbudziło sensacji międzynarodowej, bo to nie pierwsze przypadki odnalezienia tak zdeformowanych czaszek. Klasyczne pozycje z dziedziny Paleoastronautyki często wskazują praktyki wydłużania czaszek, jako chęć do upodobnienia się do istot, które kiedyś odwiedziły mieszkańców Ameryki.

Historycy podchodzą do tego znaleziska spokojnie stwierdzając tylko, że daje nam to pojęcie o tym jak daleko sięgały wpływy kulturowe Indian stosujących z jakichś powodów praktyki polegające na deformowaniu czaszek.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika WscibskaBaba

Modyfikacja ciala byla znana

Modyfikacja ciala byla znana indianskim plemionom Ameryki Poludniowej juz dawno temu. Obwiazywano miekkie jeszcze czaski niemowletom, zeby uzyskac ten ksztalt. Tyle ma to wspolnego z ufoludkami jak niektore komentarze tutaj z wiedza na jakikolwiek temat.
Myslicie, ze jak za 1000 lat znajda zdjecia dzisiejszych ludzi z dziurami w uszach wypchanymi zelastwem, zelastwem czy tytanem w twarzy, silioknem w czole i w cyckach lub w doopie, to beda uwazac, ze to na ksztalt przybyszow z kosmosu ? Osobiscie zadnych OBCYCH nie spotkalam, za to czesto widuje rozne typki z metalem w ciele i owym wspomnianym silikonem. 
Te wydluzone glowy maja tyle wspolnego z ufoludkami jak dzisiejszy dzien z koncem swiata, buahahaha. Ale, czlek ma fantazje a wiec niech sobie pofantazjuje, tylko niech nie zastepuje wiedzy bredzeniem, bo duzo niedoukow sie na to lapie.

Portret użytkownika edgier25

Z tego co przeczytałem -

Z tego co przeczytałem - wniosek wyłania się jeden , a mianowicie ludzie upadabniali się do istot ponoć pozaziemskiej cywilizacji  co nie zmienia faktu ,że oni tu byli. Prowdopodobnie któryś z nich jest prawdziwkiem.

Portret użytkownika Gość

Aż dziw bierze że nikt z Was

Aż dziw bierze że nikt z Was nie zadał sobie trudu i nie porównał tych czaszej z czaszka ludzką.
Czaszki ludzkie Homo sapiens sapiens nie mają grzebienia biegnącego od kości czołowej do kości potylicznej wzdłuż środka głowy. Grzebień taki nie powstanie też w wyniku ściskania czaszzki niemowlaka deszczułkami.
Wnosek: to nie są czaszki współczesnego człowieka.

Portret użytkownika dąb

Ludzie , pomyślcie , czy

Ludzie , pomyślcie , czy tylko czaszką się ma różnić obcy od nas? Cały szkielet jest taki jak u nas , tylko czaszka jest zniejształcona . Obcy przylecieliby z innej planecie o innej grawitacji , składzie chemicznym atmosfery , innych warunkach życia itd i okazuje się , że ludzki szkielet jest genialny i wszechstronny , odpowiadający wszelkim warunkom rozwoju. Jakby była różnica np. w ilości żeber , kręgów itd no to można się zastanawiać , ale tu na zdjęciach to jest ludzki szkielet. Co innego czaszka tzw. gwiezdnego dziecka gdzie na poziomie komórkowym różni się kilkakrotnie bardziej niż my od żaby - i to jest interesująca wiadomość . 

Portret użytkownika Omg

Co za porażająca logika!!

Co za porażająca logika!! Dlaczego ja do tej pory na to nie wpadłem? O dębie oświecony, bądź moim mistrzem!
A tak poważnie...
"Obcy przylecieliby z innej planecie o innej grawitacji , składzie chemicznym atmosfery , innych warunkach życia"
Skąd u licha jasnego wniosek, że na ich planecie byłaby inna grawitacja, atmosfera i inne warunki? A może ich planeta byłaby kropka w kropkę taka jak nasza? A nawet jesli warunki byłyby inne, to skąd podejrzenie, że wyklucza to możliwość, aby ich szkielet był podobny do naszego? Na czym opierasz te twierdzenia? Badałeś już jakichś obcych? Sam zacznij myśleć. Nie ma póki co żadnych kryteriów ani porównań, na podstawie których możnaby w ogóle jakiekolwiek wniosku wysnuwać na temat tego, jak ewentualni obcy mogą wyglądać. Dlatego marudzenie takie jak twoje jest bez sensu.
Może to szkielety ludzi pochodzenia ziemskiego, może nie. Pozostają domysły, fantazje, przypuszczenia. Nic więcej. Każdy z nas zobaczy w tym to, co chce zobaczyć, a czym to jest naprawdę raczej się nie dowiemy.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To cmentarzysko nie jest

To cmentarzysko nie jest cmentarzyskiem. To miejsce egzekucji Filistynów.
To miejsce walki dobra ze złem.
Te istoty, to biblijne demony ( przedstawiane w Biblii jako duchowe, duchowymi nie były) pokonane i poddane egzekucji, zanim Stwórca nie zorientował się, że tylko Potop może ich zlikwidować... Te sprytne jednak kanalie, uciekły przed Potopem do wnętrza Ziemi i tam pozostali.. do dzisiaj...
Gdy Stwórca poddał się i przekazał niesfornego człowieka pod panowanie zła, oni zaczęli nas hodować i wykorzystywać boską energię dla uczynienia się nieśmiertelnymi...
Dlatego od wieków pojawiają sie nad polami bitew od Aleksandra Wielkiego ( a i zapewne  wcześniej)do II wojny światowej wchłaniając dusze zabijanych i pomordowanych w masowych ludobójstwach.
 Naiwni tutaj, którzy wierzą w "opiekę" Obcych niech wiedzą, że oni się nami "opiekują" jak tucznikami w rzeźni...
 I tylko do tego jesteśmy im potrzebni...
 WIELE PLEMION LUDZKICH, WIDZĄC TYCH SWOICH "BOGÓW" WPROWADZIŁY SPOSÓB NA UPODOBNIENIE SIE DO NICH..
 .. zwłaszcza ówczesne elity, które były z nimi w zmowie....

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... o ile pamiętam... nie

... o ile pamiętam... nie wieściłem końca świata, lecz rozpoczęcie procesu depopulacji... Jednak w ostatnim miesiącu zdarzyło się coś co spowodowało, że sprawcy nie zdołaliby domknąc wrót do swych ark...
 Ataki pewnej grupy hakerów do systemów militarnych Illuminatów USa i Izraela wzbudziła watpliwość w powodzenie akcji...
Na razie mamy spokój...

Portret użytkownika Zenek

" Cyganie   Nie jest żadną

"

Cyganie

 
Nie jest żadną tajemnicą bytność Romów Transylwańskich na Ślęży , jednak ich rola i obrzędy są owiane tajemnicą .Pojawiali się raz w roku zawsze na przełomie Listopada i Grudnia , odprawiali lub brali udział w dziwnym obrzędzie zwanym Mastarium lub Romarium  to oni przywieźli owe Orgi .Nawet niemcy z Sobótki schodzili im z drogi zatrzymywali się na starym cmentarzu przy zamku Gorkau .Tragedia wydarzyła się w 1944 gdy powieszono Starszego Taboru z klanu Zorga ( poddani Vlada Tepesza ),w powozowni dokładnie tam gdzie po latach znaleziono w podziemiach owego Gryfona .Natomiast w miejscu gdzie dzisiaj znajduje basen znaleziono zwłoki młodej cyganki ,jedna z wersji jest taka iz to Romowie chowali po obrzędzie swe bóstwo gdy omamieni złotem SS-mani z zamku postanowili ich okraść  .Doszło do rzezi , jednak pomsta jaka sie dokonała jest nie wytłumaczalna , zabójcy zaczęli walczyć z czymś pod ziemią nikt nie przeżył  gdy pozostali cyganie weszli do piwnic powozowni znaleźli poćwiartowane esesmańskie ścierwo . 
 
Od tamtych wydarzeń minęło wiele lat jednak miejscowi niemcy nie chętnie opowiadają o pogromie Cyganów , jak pamiętam z dzieciństwa Cygańskie tabory zatrzymywały się na polach Zimnej Wody   czy Sulistrowic jednak omijały Sobotkę ."
 
i
 
"Ciekawy artykuł, nawet bardzo ciekawy ;)czekam na relacje ze Ślęży 21 XII 2012. Nie wiem, czy szanowny Pan zna relację radzieckich żołnierzy, którzy w 1945 roku, udali się w pościg za jaszczurową istotą wyglądającą jak człowiek, ale całkowicie pokrytą łuskami, ubraną w coś na kształt szat liturgicznych mnichów, podążyli za nią do jakiejś jamy, gdzie był ołtarz, po czym ta istota zaczyęła syczeć do nich jakby się komunikować, splunęła czymś lepkim i uciekła w głąb jamy pod ziemię jakimś tunelem..."
 
 
(http://www.moje-riese.blogspot.com/2012/12/cyganie.html)
 
 

Portret użytkownika baca

co do strony Darka Kwietnia

co do strony Darka Kwietnia to wartościowy link bo on sporo wie o podziemiach i reptilianach - dodam Zenek ze legenda o smoku wawelskim też nie wzięła się z dupy - i masz całkowitą rację ze żydostwo nie panuje nad gadami - to są tylko hebrajskie strachy na lachy i banialuki o przychylnym Jehowie prosto z dupy wzięte. tak naprawdę scyzorykiem obrzezani tylko bardzo by chcieli zapanowac nad gadami - srają jednak przed nimi w portki ze strachu i dlatego zabetonowali zejscia na Wawelu do świata podziemnego. a żeby było jeszcze ciekawiej to na tych seksualnie pokaleczonych pod ziemią nie tylko czekają nieprzychylni reptilianie tylko również Nazistowska Tysiącletnia Rzesza - oj biedny ten "naród wybrany" - po tym co światu zrobili naprawdę nie mają gdzie się schować i co mądrzejsi z syjonistow już przechodza na naszą stronę usiłując się podlizywać na lewo i prawo lub jak zwykle trzymać silniejszego. zauważyłeś jak bardzo krytykowany jest na całym swiecie ostanio syjonizm? to po to aby wylansować jego przeciwieństwo czyli judaizm Smile syjonizm be a judaizm ma być cacy, he he he. trzeba uważać na zdrajców - bo kto raz zdradził będzie zawsze zdradzał.
"po czynach sie ich pozna, po czynach" a nie pustej gadce
pozdrowienia.

Portret użytkownika Roobaczkowa

Te istoty ,,o twarzy

Te istoty ,,o twarzy jaszczura", które tutaj nazywamy zwykle gadami, w rzeczywistości pomimo zewnętrznego podobieństwa do gadów są ssakami. Na licznych starych figurkach czy rzeźbach, zwykle mają dobrze widoczne sutki. Są też przedstawienia tych istot karmiących swoje młode piersią.

Portret użytkownika Zenek

Raptoidy, Annunaki, anioły

Raptoidy, Annunaki, anioły judeokatonazizmu, wampiry z legend, "Ludzie Jaguary" z kodeksów Majów, Atlantydzi, Chupacabry - wybierzcie sobie co wam pasuje by lepieju okreslać swoich kosmicznych braci dla jakich kosztem wyniszczenia Palestyńczyków naziści odbudowali 3 już świątynie szatana.

Portret użytkownika żyd

Jak to dobrze, baca, że sa

Jak to dobrze, baca, że sa Żydzi na tym świecie...
Gdyby nie oni, na kogo zwalałbyś winę na swoje niepowodzenia? Kogo obwiniałbyś o wszystko wokół? Do kogo nawiązywałbyś w każdym poście?
Dzięki komu zaistniałeś na tym portalu?
Pomyśl... a potem ładnie im podziękuj, bo to oni cię stworzyli....

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

nie przypisuj swojej rasie

nie przypisuj swojej rasie takich osiągnięć... Wiadomo od wieków, że wasza wrodzona genetycznie tępota zmusiła waszych rabinów, by zydówki kopulowały dla potomstwa z gojami... Dlatego wasze matki rodziły mieszańców zydów z gojami... I ci własnie żydzi tworzyli tą posraną cywilizację...
 A z czego ty taki dumny jestes? z tego debila Einsteina? To półgłówek, który innym twoim półgłówkom zabił ćwieka jak półgłowkom. Jego teoria się nie sprawdziła... A Edison? ten złodziej ukradł pomysły Serba Tesli..
 Kogo ty tutaj preferujesz? Te bandy półkretynów, tzw. naukowców w zydowskich instytutach naukowych ciagle sie wycofują z kolejnych teorii, okazujących sie fiaskiem i niedorzecznością...
 Tyle na temat... Tacy jak baca czy angelus noszą nasienie dla waszych... kobiet... inaczej zdegradowalibyście sie do pierwotnej swojej formy...
 neandertalczyka...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika 85r

Mocno naciągana teoria i

Mocno naciągana teoria i widać w niej duże braki znajomości psychofizjonomiki. Być może obrzezanie członka może powodować jakieś deformacje w wyglądzie także twarzy, szczególnie nosa a co za tym idzie charakteru, ale przecież araby także się obrzezają, więc araby=żydzi pod względem wyglądu bardzo są podobni z tą różnicą że żydzi są bardziej bielsi i trochę ładniejsi z tego powodu że mieszali się z europejczykami. Na korzyść arabów wpływa to że oni obrzezają się zwykle w wieku 14 lat lub tak jak żydzi tuż po narodzinach.

Portret użytkownika Zenek

"Pochodzenie Żydów a ich

"Pochodzenie Żydów a ich geny. Prawda, czy fałsz15.05.2010 Oczywiście fałsz z elementami prawdy. Fałsz który ma uzasadnić, w części "europejskie pochodzenie Żydów". Prawda, że z każdej Żydówki rodzi się Żyd. Ale prawda jest także taka, że z każdej Niemki rodzi się Niemiec, z każdej Rosjanki - Rosjanin itd.. To ogólnoludzka zasada, nie tylko żydowskie "uważanie". Żydzi, znając i uznając tę zasadę jako pierwsi chętnie oddawali swe córki za żony gojom, ponieważ robili na tym świetny interes: Goje - obco narodowcy zapładniali ich naród, opiekowali się nim, utrzymywali i pracowali na Naród Żydów. Naród Żydów rósł dzięki temu w potęgę najpierw liczebną, a następnie finansową i każdą inną kosztem innych narodów dzięki temu, że Żydówki chętnie oddawały się gojom i rodziły ich dzieci które nie były gojami, lecz Żydami. I najważniejsze: To nie geny stanowią o tym, czy się jest Żydem, Polakiem, czy np. Niemcem. O tym, czy jest się Niemcem, Polakiem, czy np. Żydem stanowi rasa, nacja, i naród danego człowieka. Geny się mieszają. To prawda. Ale rasa, nacja naród są niezmienne, jedne, zawsze takie same. Dlatego każde dziecko, niezależnie od ojca zawsze rasowane, nacjowane, unaradawiane i rodzone jest przez matkę. Dlatego nie istnieje ktoś taki, jak Polski Niemiec, czy Rosyjski Żyd: Istnieje albo Rosjanin, albo Żyd; albo Niemiec, albo Polak. Dlatego z każdej Żydówki, niezależnie od ojca Żyda, czy goja, zawsze potomkiem będzie i jest Żyd, lub Żydówka. Dlatego też, Żydzi nie są Europejczykami, lecz ludnością napływową w Europie, zawsze byli i będą odrębną rasą, nacją i narodem wśród Europejczyków. Tylko, po co ten fakt ukrywają ? Skoro ukrywają i mataczą w tym względzie( także w tym artykule), a są odrębną rasą, nacją, narodem, to czy nie mają wrogich zamiarów wobec nas, Polaków i Europejczyków? ."
"Dziwne "odkrycia genetyczne" Przecież te dane o populacji żydowskiej były znane już w epoce przed genetycznej. Być może tylko potwierdziły bardziej szczegółowo pewne teorie socjologiczne na ich temat. Odróżnić Żyda sefardyjskiego od Żyda Aszkenazyjskiego jest dość łatwo. Tak jak można odróżnić południowego europejczyka nie zydowskiego tzwn. goja z płd od tego z płn. Europy. Aszkenazyjscy Żydzi maja olbrzymią domieszkę krwi germańskiej głównie niemieckiej ponieważ Żydówki bardzo chętnie zostawały żonami gojów. Wszystko to w celu mieszania krwi dzięki czemu unikano plagi chorób dziedzicznych prowadzących do zwyrodnienia populacji. Ale kobiety żydowskie kształcone w hederach jako dzieci i specjalnie ideologicznie przysposabiane do silnych więzi z religią mojzeszową i ideologią, wychowywały swoje dzieci w wierze i tradycji żydowskiej. Stąd po matce pół Zyd jest uznawany całkowicie za Żyda. Mieszanie takie odbywało się również z innymi narodami w tym i z gojami polskimi."
(koment z http://odkrywcy.pl/kat,111394,page,3,title,Genetyczny-testament,wid,12261313,wiadomosc.html)

Portret użytkownika kuzYn

Wygląda na to Baco, co by

Wygląda na to Baco, co by neandertalczycy, czyli przodkowie zydow, żeby się upodobnić do niezydow, i mieć z nimi potomstwo zydowskie, skracali sobie czaszki mocując deseczke z tyłu głowy, przez co czaszki zaczęły się skracać i rozszerzać. To by wiele tłumaczyło.

 

Portret użytkownika baca

co do "żydowskich" deseczek

co do "żydowskich" deseczek to wiem Kotuś tylko parę plotek, czyli tyle ze jednego ze swoich żydzi przybili do skrzyżowanych deseczek bo jest to chyba gdzieś w kościele nawet napisane - on ich podobno zelżył jak szmaciarz konia i pogonił razem ze straganami z jakiejś swiatyni - no mówiąc ogólnie pożarli się jak to żydzi... o kasę - tyle ludowa plotka... zapytaj starszyznę ze wsi jak chcesz więcej wiedzieć...:-)

Portret użytkownika Zenek

Co oznacza iż TEORIA EWOLUCJI

Co oznacza iż TEORIA EWOLUCJI DARWINA w kontekście ewolucji człowieka to STEK BZDUR bo neandertalczyki to nie przodki homo sapiens tylko odrębna (pozaziemska) galęź jaka wygineła (miałą wyginąć) w potopie zesłanym żydostwu w nagrode za ich "religijność".
 
To także STEK BZDUR w kontescie drzewek DNA jakie są tworzone by tworzyć kolejne "prawdy" ze wszystko pochodzi od żyda.

Skomentuj