W Montanie obcy porwali krowy

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Z pastwiska w amerykańskim stanie Montana obcy porwali krowę. FBI odtajniło ostatnio dokumenty, dotyczące tego zdarzenia.

 

 

 

W latach 70 - tych kosmici w sumie ukradli 8 tys. krów, a następnie porzucali okaleczone zwłoki zwierzęce z powrotem na południu Stanów Zjednoczonych. Zdaniem ekspertów, niektóre porwane stworzenia były całkowicie pozbawione krwi.

 

Wszystkie publikowane dokumenty są dostępne na stronie FBI. Z ich treści wynika, że zjawisko ginięcia krów występowało regularnie na południu USA.

 

Istnieje wiele opowieści o obcych, uprowadzających bydło. Chętnie opowiadali je farmerzy na początku lat 70 – tych minionego wieku, ale nie trzeba tak daleko grzebać w przeszłości.

 

W 2009 roku rolnik Mike Durant w Colorado widział dziwne światła na niebie, a następnie znalazł jedną ze swoich krów martwą. Durant powiedział, że podobnie stało się z inną jego krową w 1995 roku. Inny rolnik z Anglii, Derek Bridge, powiedział, że w 2009 roku widział statek kosmiczny, wciągający jałówkę. Rolnicy w innych miejscach na świecie także opowiadają o tajemniczych zniknięciach nie tylko krów, ale także owiec i innych zwierząt gospodarskich.

 

Istniej film z 1983 roku, który ma być przekonującym dowodem w sprawie.

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sooszi

Obcy? Illuminati? W co

Obcy? Illuminati? W co jeszcze uwierzycie? I to WY mówicie że jesteście ludźmi o otwartych umysłach?

Wręcz przeciwnie. Cudownie się wami steruje. Wystarczy powiedzieć "to ufo!" a wy już z widłami pobiegniecie.

Portret użytkownika skuter

Stary Testament: "Żył więc

Stary Testament: "Żył więc Henoch w przyjaźni z Bogiem, a następnie znikł, bo zabrał go Bóg.” (Rdz 5, 24).  „Podczas gdy oni szli i rozmawiali, oto [zjawił się] wóz ognisty wraz z rumakami ognistymi i rozdzielił obydwóch: a Eliasz wśród wichru wstąpił do niebios.” (2Krl 2, 11)

Czyli nic nowego. Tylko teraz mówimy, że to UFO. Wtedy tego tak nie określano.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika KoFiPL

daj chociaż jeden przypadek

daj chociaż jeden przypadek udokumentowany że człowiekowi wyssało całkowicie krew i nie wiadomo co to było...

Przybysze są dokładnie tacy jak mówił Leszek Chaciński i Jan Wolski (są dobrzy i nie szkodzą i przekazują to co najważniejsze dla ziemian czyli szanować ziemię, wodę, powietrze bo jak nie to NIE PRZETRWAMY.) I wcale się nie mylą bo dobrze wiedzą co mówią - i nie pisz że to są jakieś demony i że są źli skoro nie wiesz jaka jest prawda...

Portret użytkownika Kimbur

Tak? Ale zostaje po tym

Tak? Ale zostaje po tym amnezja, uczucie wyobcowania, wiesz że się coś stało ale sobie nie możesz przypomnieć, stajesz się niezwykle podejrzliwy, a czasem po latach coś zaczyna się przypominać; albo inaczej - budzisz się nagle, bo za słabo cię zahipnotyzowali, widzisz coś, czego się nie spodziewałbyś (chyba że już zdążyłeś obejrzeć dużo filmów s-f), ich panikę a sam jesteś sztywny jak deska, i za chwilę już naprawili swój błąd a ty zmowu jesteś kompletnie ogłupialy jak zając zlapany przez myśliwego do zaobrączkowania, i spieprzasz jak możesz jeśli możesz.

No, może są dobrzy, bo nie pokroili na kawałki.

Strony

Skomentuj