W New Jersey zaobserwowano coś co uchodzi za Wielką Stopę

Kategorie: 

Źródło: Patterson–Gimlin film

Para z New Jersey twierdzi, że podczas przejażdżki samochodowej zauważyła sylwetkę Wielkiej Stopy. Chociaż New Jersey nie jest typowym miejscem obserwacji tego stworzenia, ostatnie relacje mogą świadczyć o pojawieniu się tam legendarnej kreatury.

Para twierdzi, że zauważyła wysoką, przypominającą małpę istotę, przejeżdżając obok gęsto zalesionego terenu. Według relacji, masywne stworzenie wbiegło na drogę, po czym po chwili zniknęło w lesie. Zdarzenie to miało miejsce 7 kwietnia.

„W ułamku sekundy zobaczyłam coś brązowego, poruszającego się na dwóch nogach. Stworzenie miało około dwóch metrów wysokości i przebiegło zaraz za naszym samochodem” – oświadczyła kobieta, która przeżyła zdarzenie.

Według Asbury Park Press, w całym stanie New Jersey od 1966 roku dokonano 70 obserwacji Wielkiej Stopy. Miejsce gdzie rzekomo dostrzeżono stwora, jest znanym punktem, w którym już wcześniej zaobserwowano podobne zdarzenia.

Wielu ludzi wciąż jest sceptycznie nastawionych co do istnienia Wielkiej Stopy, jednak w całej Ameryce wciąż pojawiają się doniesienia o obserwacji tajemniczego stworzenia. W sieci co jakiś czas pojawiają się zdjęcia, a nawet nagrania tajemniczego stworzenia, którego istnienie nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj