W niebie nad Argentyną podziwiano wizerunek Matki Boskiej

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kilka dni temu mieszkańcy Argentyny zobaczyli na niebie coś niezwykłego. Co to było naprawdę? Rzadkie zjawisko pochodzenia naturalnego, czy coś niebywale niesamowitego? Czy to kolejny znak w dobie zarazy?

 

W środę nad San Carlos, które znajduje się w Argentynie, mieszkańcy zobaczyli na niebie bardzo dziwną jakby jodłę, która przypominała postać ludzką, wokół której rozjaśniała się tęcza. Po pewnym czasie w sieci pojawiły się zdjęcia, które szybko stały się powszechne. Ludzie w kraju uwierzyli, że to Maryja Dziewica, która jest w stanie uratować wszystkich, tj. cały lud Argentyny.

 

Zdjęcie, które pojawiło się w sieciach społecznościowych, zostało zrobione przez dziewczynę, której imię pozostaje nieznane. Autorka fotografii twierdzi, że najpierw na niebie pojawiła się tęcza, a po jakimś czasie zaczęła wyłaniać się postać Maryi na tle jasno świecącego słońca.

 

San Carlos to miasto znane wielu wierzącym. Warto zauważyć, że w historii istnieją dosłownie trzy przypadki, w których Dziewica ukazywała się ludziom. Na razie nikt nie wie, o co chodzi z tym wizerunkiem nad Argentyną. Przedstawiciel Kościoła milczą i nie komentują sprawy.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj