W Nogińsku ustawiono znak drogowy, ostrzegający przed UFO

Kategorie: 

Źródło: http://navkolo.me/dorozhniy-znak-preduprezhdayuschiy-ob-nlo-poyavilsya-v-304116.html

Znak drogowy ostrzegający przed UFO ustawiono w jednej z dzielnic Nogińska w Rosji. Ktoś najwidoczniej miał zamiar przestrzec innych ludzi przed obecnością obcych w tej części miasta.

 

W założeniach, stojąca przy drodze tablica przy ulicy Dekabrystów 12, miała być prawdopodobnie kojarzona ze znakiem drogowym, który sygnalizuje obecność „hopki”. Obiekt wkopano w ziemię na poboczu przy progu zwalniającym.

 

Mieszkańcy są jednak przekonani, że ktoś próbuje zasygnalizować, że w rejonie można spotkać obcych. Myślenie takie wynika z faktu, iż namalowany na znaku ogranicznik w kształcie UFO, umieszczono nad głowami trzech figur, przypominających kosmitów. Nie wiadomo, kto jest autorem zamieszania. Lokalni urzędnicy twierdzą, że znak ustawiono zgodnie z prawem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ajwaj

"Mieszkańcy są jednak

"Mieszkańcy są jednak przekonani, że ktoś próbuje zasygnalizować, że w rejonie można spotkać obcych."

Eee, to jednak zbyt daleko idące wnioski. Przykładowo: gdzie nie idę ulicą to co jakiś czas widzę wymalowane wielkie, dorodne penisy i dam sobie głowę odciąć, że to nie z tego powodu, że ktoś widział tallina/admina i usiłuje mnie ostrzec przed nimi.

Skomentuj