W Norweskim Åfjord zrobiono kolejne zdjęcia nisko latającego UFO

Kategorie: 

ufosightingshotspot

Norweskie małżeństwo podczas przejażdżki w okolicy miasta Åfjord zrobiło zdjęcia czemuś co bez wielkiej przesady można nazwać UFO. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że w trakcie robienia zdjęć ciekawym formacjom chmur udało im się uchwycić kilka  cylindrycznych kształtów, które wyłaniają się zza pobliskich gór.

 
Co ciekawe zgodnie z ich relacjami nie dostrzegli oni nic dziwnego, aż do momentu gdy zgrali zdjęcia do komputera. Wtedy to okazało się, że niektóre z ujęć uchwyciły coś dziwnego. Świadkowie twierdzą, że sfotografowane przez nich przypadkiem obiekty znajdowały się kilkaset metrów dalej. Sprawa ta dostała została przyjęta przez organizację Mufon i otrzymała numer 69842.

Jest to jedynie kolejny przypadek dostrzeżenia UFO lecącego relatywnie blisko ziemi. Sytuacje, w których UFO są fotografowane dużo poniżej poziomu chmur nie są co prawda niezmiernie rzadkie, ale ostatnio zdarzają się one coraz częściej.  Inny tego typu przypadek miał miejsce choćby w Dżakarcie 17 Lipca 2015 roku, kiedy to UFO nagrane telefonem komórkowym latało na wysokośi 300-500 metrów.  To zdarzenie również zostało przyjęte przez organizacje Mufon i otrzymało numer 68460.

Nieco wyżej, bo już na poziomie chmur schowały się UFO sfotografowane w Bolton w Anglii. Trudno uwierzyć w to co mówi autor zdjęcia, ale rzekomo w kierunku chmury zmierzały dwa obiekty, z których tylko jeden wyleciał po drugiej stronie. To właśnie ten obiekt został przez niego uwieczniony na zdjęciu. To tylko niektóre z ostatnio dostrzeżonych obiektów, ale można chyba bezpiecznie założyć, że na pewno nie ostatnie.

 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Te krainy o których piszesz

Te krainy o których piszesz to są inne rzeczywistości do których ludzie przed globalnym kataklizmem się chcieli dostać przez bramy megalityczne. Na całym świecie są te bramy, mozliwe że uciekali przed ufo genetykami duchowymi którzy zmieniali wszystkie zwierzęta na Ziemi w potwory genetyczne ?! Dziś też chcą ludzi zmieniać w stwory GMO, już w USA się nad tym pracuje żebyśmy wszyscy byli zatruci genetycznie.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Jeżeli te fotografie nie są

Jeżeli te fotografie nie są zmanipulowane, to potwierdza moją wiedzę o Wszechświecie, że wszystkie gwiazdy i planety sa wewnątrz puste ( są sferami) i posiadają słońca wewnętrzne, których środek jest w punkcie przecięcia się lini pola magnetycznego tych ciał niebieskich. A jeśli tak jest, to cała moja wiedza o grawitacji i  obronnym przed duzymi asteroidami"wiatraku grawitacyjnym", którą tu prezentowałem na forum, a które to wypowiedzi i grafiki mojego opracowania z niego zniknęły, jest też prawdziwa.
 Tu zwracam sie do Admina: Gdzie się podziały moje wypowiedzi z grafikami mojego oparcowania dotyczące wiatraka grawitacyjnego, istoty oddziaływań grawitacyjnych i budowy ciał niebieskich jak gwiazdy i planety??
 I dlaczego nie mogę wkleić ponownie tych opracowań??
Dziękuję.

Portret użytkownika zielonawyspa

Eksploatacja Ziemian przez

Eksploatacja Ziemian przez UFOnautów: zbiorowa uchwała internetowej listy [email protected] o oficjalnym uznaniu formalnego dowodu na istnienie UFO, o uznaniu formalnego dowodu na okupację Ziemi przez UFO, oraz o uznaniu magnokraftu jako technicznego wyjaśnienia dla UFO
       My, 161 uczestników internetowej listy [email protected] reprezentujących niemal wszystkie dziedziny życia oraz niemal każdy region Polski, z głęboką troską obserwujemy rozwój obecnej sytuacji w zakresie pasożytniczej działalności UFO na Ziemi. Wszakże z jednej strony widzimy pasywność władz i niechęć naukowców wobec coraz wyżej piętrzących się problemów jakie wzbudzane są przez pasożytnicze działania UFO na Ziemi, a także widzimy tendencje do ignorowania opinii zbiorowości oraz do opierania się w sprawach UFO na stwierdzeniach kilku niekonstruktywnie nastawionych, pojedyńczych osób. Z drugiej strony odnotowujemy wprost niesłychane nagromadzenie dowodów nieustannej obecności UFO na Ziemi, dowodów niemoralnej ingerencji UFOnautów w nasze życie publiczne, oraz dowodów uprowadzeń ludzi do UFO i biologicznej eksploatacji ludzi na pokładach UFO. Jesteśmy też świadomi, że w 1981 roku, w czasopiśmie Przegląd Techniczny Innowacje (nr 13/1981, strony 21-23) po raz pierwszy opublikowany został formalny dowód naukowy stwierdzający że "UFO to magnokrafty". Począwszy zaś od owego momentu, coraz powszechniej dostępna dla wszystkich zainteresowanych jest rosnąca liczba monografii naukowych jakie formalne dowodzą fizykalnej natury UFO, pasożytniczych zainteresowań UFOnautów w Ziemi, magnetycznego charakteru napędu UFO, itp. Do chwili obecnej dowody te ukształtowały dostępną wiedzę na temat UFO w jedną spójną strukturę logiczną, udowadniając za pośrednictwem tej struktury, że (1) UFO istnieją i są materialnymi wehikułami kosmicznymi pilotowanymi przez moralnie zdegenerowanych krewniaków ludzkości pochodzących z kosmosu, (2) że moralnie upadli dysponenci wehikułów UFO skrycie okupują i eksploatują ludzkość, oraz (3) że budowa i zasada działania wehikułu kosmicznego z napędem magnetycznym nazywanego "magnokraftem" dostarcza pełnego i poprawnego wyjaśnienia dla wszelkich aspektów technicznych UFO. Jest też nam doskonale wiadomym, że bardzo szczegółowe opisy zarówno magnokraftu, jak i wszelkich dowodów naukowych z niego wynikających, zawarte są w całym szeregu opracowań naukowych. Z opracowań tych w chwili głosowania tej uchwały najbardziej aktualna była monografia naukowa [1/4] pióra Prof. dra Jana Pająka, o tytule Zaawansowane urządzenia magnetyczne (4 wydanie, Wellington, Nowa Zelandia, 2003 rok, ISBN 0-9583727-5-6). Monografia ta jest udostępniona nieodpłatnie na licznych stronach internetowych, przykładowo na stronach tekst_1_4.htm, czy tekst_1_5.htm, oraz kilku innych wskazywanych linkami z powyższych stron. Będąc świadomymi wszystkiego powyższego, a jednocześnie wiedząc o odpowiedzialności jaka spoczywa na naszych barkach z tytułu reprezentowania przekroju całego społeczeństwa i wszystkich regionow naszego kraju, niniejszym zbiorowo uchwalamy co następuje.
       #1. Uchwalamy, że oficjalnie uznajemy formalny dowód jaki stwierdza że "wehikuły UFO istnieją". Jak nam wiadomo dowód ten, opracowany zgodnie z naukową metodologią "porównywania atrybutów", jest publikowany i upowszechniany nieustannie począwszy od 1981 roku, zaś nikt nie zdołał podważyć jego zasadności. Uznając wagę i poprawność tego naukowego dowodu jednocześnie deklarujemy i przypominamy, że posiada on moc obowiązującą i że jego wskazania oraz następstwa świadomościowe powinny być uwzględniane w działaniach każdej osoby. Szczególnie zaś obowiązujący jest on dla naukowców i badaczy UFO, którzy na jego podstawie mają obowiązek podjęcia rzeczowych badań celów i przejawów działalności UFOnautów na Ziemi.
       #2. Uchwalamy także, że oficjalnie uznajemy zasadność formalnego dowodu naukowego stwierdzającego, że "UFO to magnokrafty, tyle że już zrealizowane przez technicznie wysoko zaawansowane, aczkolwiek moralnie upadłe, cywilizacje szatańskich pasożytów z kosmosu". Zobowiązujemy też każdego, aby respektował stwierdzenia oraz brzemienne w skutki konsekwencje tego dowodu.
       #3. Uchwalamy ponadto, że uznajemy formalny dowód naukowy iż "moralnie upadli załoganci wehikułów UFO skrycie okupują naszą planetę, oraz w sposób ukryty prowadzą wielkoskalową eksploatację ludzkości". Zobowiązujemy też każdego mieszkańca naszej planety do ogarnięcia wszelkich konsekwencji tego naukowego dowodu, oraz do podjęcia działań jakie stopniowo zneutralizują następstwa okupacji i eksploatacji ludzi przez UFOnautów.
http://www.totalizm.pl/telepathy_pl.htm

Skomentuj