W Nowy Rok do Ziemi zbliży się kometa, o której wspomniał Nostradamus

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W 2015 r. NASA uruchomiła dwa teleskopy ATLAS na Hawajach. Od tego czasu urządzenia namierzyły wiele obiektów kosmicznych, które wcześniej nie były znane ludziom. Z pewnością należy do nich Kometa Heinze C/2017 T1.

 

Naukowcy uważają, że kometa niedawno weszła do naszego układu słonecznego, pozostawiając chmurę Oorta. W 2017 r. Obiekt kosmiczny zbliżył się wystarczająco blisko do Słońca, w wyniku czego powstały smugi gazów, powstających podczas ogrzewania. Właśnie to pozwoliło wykryć kometę.

 

Heinze C/2017 T1 znajdzie się jak najbliżej Ziemi w dniach od 04 do 08 stycznia 2018. Zdaniem naukowców, kolizje z naszą planetą w żadnym wypadku nie mogą wystąpić, więc nie ma się czym martwić. Jednak niektórzy sugerują, że Heinze jest tą samą kometą, o której mówił Nostradamus. W proroctwie donoszono, że obiekt niebiański będzie zwiastunem straszliwej eksterminacji ludzi i zwierząt. Prawdą jest też, że znaczenie prognozy nie jest w pełni zrozumiałe.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dex

Litości. 33 mln kilometrów to

Litości. 33 mln kilometrów to 1/5 j.a. Jak coś takiego może nam zagrozić? Czym? Mars w 2018 ma się zbliżyć na 55 mln kilometrów. I jest to całkowicie naturalne zjawisko powtarzające się od miliardów lat. Marsem też będziecie straszyć ciemny naród?

Portret użytkownika hammer2022

Plusowanie i minusowanie

Plusowanie i minusowanie Ciebie martwi???
Zapytaj się lepiej:
-dlaczego strona nie ma zabezpieczeń https?
-dlaczego serwer tej strony nie jest zgodny z jakimikolwiek podstawowymi działaniami zapewniającymi użytkownikowi bezpieczeństwo?
-dlaczego strona nie wprowadziła bezpiecznego czatu,forum opartego na uTox,XAMMP czy ...
Dlaczego ?

wielu walczących o 'prawdę' jest sługusami tych,którzy rządzą światem

Portret użytkownika andrzej_wajda

> pozostawiając chmurę Oorta

> pozostawiając chmurę Oorta

Matko bosko kochano. To zdanie brzmi jakby kometa pozostawiała za sobą jakąś chmurę... co być może jest prawdą, ale tutaj chodzi o coś zupełnie innego. Stawiam na to, że to wynik marnego tłumaczenia z angielskiego i niezrozumienia tematu.

Chodzi oczywiście o to, że kometa minęła obłok Oorta, czyli pył krążący na obrzerzach układu słonecznego. 

Strony

Skomentuj