W oczekiwaniu na Antychrysta

Kategorie: 

internet

Czas który nadszedł, jest czasem naszego wyboru. W oczekiwaniu na Antychrysta jeszcze wiele nas spotka złego,wojny, zbrodnia, wynaturzenia i niesprawiedliwość. To wszystko wydarzy i dotknie każdego z nas, będzie to czas kiedy to będziemy ze złami w oczach wypatrywać wybawienia. Wybawienie nadejdzie z nieoczekiwanej strony a zbawienny jego charakter, obudzi w nas wdzięczność i uwielbienie.

<--break->

 

Wiele religii przepowiadając koniec czasów zapowiada kataklizmy następujące szybko po sobie pomieszane z ludzkim cierpieniem, spowodowanym przez drugiego człowieka. Biorąc pod uwagę oczekiwania ludzkości na przybycie Mesjasza, Antychrysta, Blue Kachiny, kosmitów z odległych galaktyk i innych wyzwolicieli, jestem pewien że te czasy nastąpią już niebawem.

 

Całkowici ateiści nie mogąc znieść wiary innych osób bez względu na rodzaj ich religii czy też przekonań, negują wydarzenia które miały miejsce tysiące lat temu. Odrzucają materialne dowody na istnienie na Ziemi zaawansowanych duchowo istot. Otóż dowodów na powrót naszych wybawicieli jest pod dostatkiem. Jeżeli kogoś nie przekonują przekazy religijne niech zwróci uwagę na pozostałości po naszych „dawnych bogach”, które to dając świadectwo na ich istnienie, przyczyniają się też do potrzeby wiary w ich obiecany powrót.

 

To czego nie zniszczył potop jest wyraźnym dowodem, na zamieszkiwanie na Ziemi istot o ponad naturalnych zdolnościach. Czym były te wszystkie megalityczne budowle jak nie siedzibami Upadłych Aniołów, lub inaczej dawnych bogów? W każdej kulturze i religii obowiązuje inna nazwa naszych dobroczyńców, którzy dali nam tak wiele na samym początku naszego istnienia. Jednakże tu nie chodzi o nazewnictwo ale o same postacie w liczbie około 200-tu. Stąd właśnie wywodzi się monoteizm, w którym poszczególne bóstwa odpowiadały za z góry określone sprawy. W tym momencie możemy dostrzec jak religia Chrześcijańska łączy się z pogańskimi wierzeniami. Wybawiciele będąc tak niesamowitymi postaciami byli brani za naszych dobroczyńców, bogów, wszakże dawali nam bardzo wiele w zamian za uwielbienie i posłuszeństwo.

 

We wszystkich wierzeniach Bóstwa, Bogowie cz też Upadłe Anioły zamieszkiwały tuż obok nas, jednak były nieporównywalnie bardziej zaawansowane duchowo i technicznie. Wiele przekazów świadczy iż mogły przybierać różne formy i kształty, od całkiem eterycznego do czysto materialnej postaci.

 

Powody ich zniknięcia nie są jakoś dokładnie opisane, wręcz stanowią jakby jakąś wstydliwą tajemnicę. Po lekturze Biblii i mitów sumeryjskich można jedynie dojść do wniosków, że powódź stanowiła kres bytowania owych istot razem z nami. Wszystkie wierzenia stanowią doskonały miks prawd, które pomagają nam jedynie nakreślić z grubsza prawdę o naszych początkach.

 

Wracając do Antychrysta wypadałoby wspomnieć że nazwa nie powinna się nam kojarzyć akurat z Chrystusem. Nazwa nadana postaci w jednej religii jak wiemy nie stanowi jej imienia ale tylko określa jej status. Wydarzenie mające nastąpić na całej Ziemi nie mogą opierać się o jedną religię. Antychryst będzie uniwersalną postacią, która będzie nawiązywała zapewne do czasów które opisałem wyżej. Chcąc wzbudzić nasze zaufanie będzie się ona musiała powołać na jakieś czyny i wydarzenia z czasów przeszłych. Człowiek będący istotą rozumną zażąda dowodów na każde słowo które on wypowie i dostanie tych dowodów aż w nadmiarze.

 

Obecne czasy obfitują w doniesienia o niezwykłości niektórych zjawisk i faktów z przeszłości, niestety nie podają rozwiązania tych zagadek. Postać zwana Antychrystem udzieli nam wyczerpujących odpowiedzi, tym bardziej iż już są czynione starania mające na celu zainteresowanie nas piramidami w Egipcie, Ameryce Południowej i innymi reliktami czasów przedpotopowych. Dodajmy do tego bardzo ostatnio modne poszukiwania własnej duchowości, poprzez różnego rodzaju doświadczenia, mające nas doprowadzić do prawdy. To wszystko zbiega się w jedną całość, która wyraźnie dowodzi iż jesteśmy przygotowywani na ponowne pojawienie się między nami istoty nadprzyrodzonej. Jest wyraźnie napisane iż cyt: Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę. A zdumieją się mieszkańcy ziemi, ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia od założenia świata - spoglądając na Bestię, iż była i nie ma jej, a ma przybyć*. Oraz cyt: Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

 

Wszystko zatem wskazuje że postać Antychrysta była już obecna na Ziemi swego czasu i jej ponowne pojawienie się jest jedynie kwestią czasu. Pojawi się nam ona tym razem także w ludzkiej postaci, bo nie zapominajmy iż większość Bogów Olimpu, Sumeryjskich czy też Upadłe Anioły miały postać cielesną do tego stopnia iż krzyżowały się w tamtych czasach z ludźmi.

 

Może jeszcze na koniec dodam wszystkim znane przesłanie z kręgu zbożowego, które jest także częścią tej całej historii cyt:Strzeżcie się posiadaczy (okazicieli) FAŁSZYWYCH (obłudnych) prezentów i ich ZŁAMANYCH OBIETNIC. Dużo BÓLU (cierpienia), ale wciąż czas. WIERZCIe... Tam gdzieś jest DOBRO (cnota, szczęście). My przeciwstawiamy się OSZUSTWOM (ułudzie). Przewód (przekaz) KOŃCOWY.

 

I słowa Jezusa Chrystusa dotyczącego tego samego czasu jaki nastąpi wkrótce cyt:Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Ewiak Ryszard

Owa "bestia" - to przyszły

Owa "bestia" - to przyszły rząd światowy (Objawienie 13:1,2,7). Ten twór pojawił się w czasach Noego (Rodzaju 11:1-9). Wyjdzie z czeluści niebytu po trzeciej wojnie światowej. Władzę będzie przejmował stopniowo. Będzie desygnowany tuż przed czwartą wojną światową (Daniela 11:31). W Księdze Daniela nazwany jest "ohydą spustoszenia". "Ohydą" - gdyż będzie przedmiotem bałwochwalczej czci. W pierwszej kolejności spustoszy mniejszości chrześcijańskie (Objawienie 11:2,7). Królowie oddadzą swą władzę "bestii" dopiero po czwartej wojnie światowej (Objawienie 17:13,17). Jakiś czas po tej wojnie "bestia" ta spustoszy wielkie kościoły. Cyfra "sześćset sześćdziesiąt sześć" oznacza, że będzie to bardzo niedoskonały twór ludzki.

Portret użytkownika ew

owy antychryst to przywodca

owy antychryst to przywodca kalifatu jest brutalny bezwzgledny i porwal za soba tysiace, mordujaludzi z zimna krwia. allach w moim uznaniu to szatan ktory poprzez radykalnych islamistow chce przejac swiat

Portret użytkownika Juda

Antychryst jako osoba będzie

Antychryst jako osoba będzie na pewno się starał porwać rzesze ludzi czymś nowym, zaskakującym. Będzie pozwalał na wszystko-swoiste "róbta co chceta" co według mnie jest sprzeczne z prawem Boga bo czy można robić wszystko na co się ma ochotę? W największych opałach będą chrześcijanie gdyż jako ludzi należących do Chrystusa będzie chciał zwieść jak największą ich ilość. 

Portret użytkownika TheOgoras

Tak, no cóż nietkórym to

Tak, no cóż nietkórym to chyba powinno się odłaczyć internet . A możę to pomoże,w języku hebrajskim literce w przyopisana jest cyfra 6 Biggrin co oznacza ze współczesnym antychrystem jest internet WWW=666 i zarówno on jak i powyższy news sa wodą na młyn dla umysłów nie skrępowanych rzeczywistościa tj. Aron który ciągle nie potrafi odpowiedzieć mi na pytanie w jakim języku rozmawia w astralu z istotami wyższymi.

Portret użytkownika angeldark

z www trafiłeś w sedno,

z www trafiłeś w sedno, dzisiaj zastanawiałem się nad tym jakie liczby są przypisane literce "w" w którymś z języków, (nie czytając wcześniej tego artykułu) no i dostałem odpowiedź. Internet to żródło informacji ale czy zawsze prawdziwych? osądźcie sami, internet to coraz większy zanik fizycznych kontaktów ludzkich, internet to kasa zarobiona za wszelką cenę aby było jak najwięcej kliknięć pisząc bzdury, internet + media = 3 wojna światowa, wystarczy że ktoś coś powie media przekłamią, lub ubarwią, sensacja gotowa i buum, ale jaki mamy na to wpływ skoro w tym siedzimy Smile

Portret użytkownika antynwo

[...EDIT...] Ludzie

[...EDIT...]
Ludzie antychryst to tak naprawde gady reptilianie w ciele kazdego czlowieka maja postac astralna i zyja w wyższym w wymiarze od naszego.Manipulują naszą świadomością nagetywnymi emocjami sie żywią.na tej planecie hodowcy czyli prezydenci krolowie maja pastwic bydełko czyli nas dla celow reptilian taka jest prawda i kazdy musi w koncu do siebie to przyjac bo jesli tego nie przyjemiecie do swojej swiadomosci biada wamw przyjsciu jego na ziemi bedzie szok niedowierzanie a tym bardziej fala anarchi i samobojstw bo jak to ? to tak on wyglada ?
Hybrydy juz sa wśrod nas nawet obok niej możesz przechodzic nierozpoznasz dlaczego ? poniewaz [...EDIT...] maja postac czlowieka no i nieraz te ich flustracje ich odkrywaja bo z zrenic okraglych robia sie pionowe NASIENIE WEZA mowi wam to cos ? dziekuje antychryst jest wlasnie tym co widzicie na obrazku powyzej cos takiego taka kreatura a nie jak to przedstawiaja mainstremowe media !

Portret użytkownika aron jasnowidz

gdy zpytałem o antychrysta

gdy zpytałem o antychrysta istoty wyższe w medytacji usłyszałem taką odpwowiedż : na ziemi antychryst jest od wieków ,jest w każdym z was ,sami stanowicie jego siłę ,swoja zazdrością ,nieniawiścią ,zawiścią ,pogardą plugawym życiem ,brakiem wiary ,stanowicie siłę bestii ,jeden bezsenswony powód stanowi ze zamieniacie sie w niego i niszczycie wszystko dookoła siebie ,zabijacie bliżnich ,mordujecie dzieci ,mordujecie za: pieniądze ,poglądy ,przeszłość ,nardowość ,granice ,państwo ,dzieci ,rodziców ,nigdy nie patrzycie na drugeigo blizniego tak jak na siebie ,zawsze jak na wrgoa lub kogos lepszego bądź gorszego ,nie widziecie w nim człowieka ,brata ,więc jesteście jak antychryst który liczony jest teraz w miliardach ,który ma miliardy do kierowania ,gdy się jednoczycie by mordować i niszczyć jak wieką bestią jesteście ? ,bestia to człowiek ,to człowiek z wyborem zła ,człowiek bez wiary ,człowiek zaprogramowany ,człowiek który żyjąc w absurdalnym systemi zapomniał co to wolność i dobro ,dlatego każdego z was czeka walka z antychrystem który jest w was ,dlatego dano czas i pokazano w jakim czasie żyjecie ,dlatego przysłano najstarsze i najmocniejsze dusze aby pomogły wam pokonac tego co mieszka w was samych ,kazdy kto spojrzy w siebie ,kto przezyje choćby jeden dzień bez kłamstwa,przeklinania,irytacji ,sarkazmu ,zazdrości ,nieniawiści ,obłudy ,fałszu ,będzie tworzył energie dobra ,uwalniał się bedzie od infekcji zła ,od antychrysta ,kazdy komu wydaje się że swoim plugawym życiem nie ma wpływu na losy świata w którym żyje ,będzie pożarty przez tego którego karmi ,Zło nie tworzy ,zło pożera wszytko co zostało stworzone ,pożera dusze ,śwaty ,istoty ,sysytemy ,Kazdy kto mysli że antychrystem jest jedna istota jest w błedzie ,kazdy kto mysli że taka istota została stworzona jest w błedzie ,gdyby istnaiała taka istota w sekunde pożerała by światy i istoty na tych swiatach i zadna istota ,żadna dusza nie potrafiła by sie jej przeciwstawić ,dlatego wy patrzycie na ludzi i nazywacie ich złem ,nazywacie to co tworzą złem ale nikt z tych ludzi nie jest sam ,za nim stoją inni ludzie ,inne istoty które zyją na tej planecie i każdy z nich wybrał dobro lub zło ,kazdy nakarmił antychrysta lub Stwórce ,tak jak wy karmicie go codziennie tak i oni robia to niszcząc was ,bo zło pożera i idzie dalej ,tak zgineło masę śwaitów ale każdemu dany był czas i miejsce na pobudke ,na wybór ,czas na zniszczenie antychrysta w sobie ,ten czas jest teraz na ziemi ,wylewa się absurd systemu ,dano  pomoc istot obych i duchowych tak abyście mogli zniszczyc antychrysta w sobie  ,jeżeli nie skorzystacie z szansy zostaniecie pożarci i staniecie się jego energią ,Nie ma w was wiary w dobro ,za to zło umiecie czynić perfekcyjnie dlatego popatrzcie na siebie i innych i zobaczcie że czas antychrysta trwa od wieków na tej planecie ,więc zmieńcie swoje życie zanim on nie zacznie pożerać tego swiata .Każde wasze słowo ,mysl ,uczynek to energia która słuzy złu lub dobru i to jaką energie tworzycie zalezy juz tylko od waszej całej istoty ,bo swaidomośc wasza została uwolniona ,teraz czas na walkę z tym którego pielęgnujecie zamiast unicestwić .
więc chyba nie musze pisac dalej że idiotyzmem jest pisanie i czekanie że przyjdzie istota o takich zdolnościach jak Bóg i zacznie odpalać wulkany ,rzucać w nas samochodzikami ,domkami ,pozerać nasze dusze itd ,nie wszystko co napisano w bibili to prawda ,ale jakoś ludzie uwielbiaja brac strachy na lachy na powaznie a prawdę o tym czym sa i co sieją jako kłamstwo ,Stwórca stworzył ten proces zabawy dusz jako zło i dobro (artykuł o tym dalej czeka na opublikowanie ) i tak samo jak stworzyl istoty dobre tak samo stworzył złe ,ale walka między dobrem i złem toczy sie w każdym z nas ,i to my zasilamy jedna lub drugą stronę ,kazdy z nas staje się antychrystem albo aniołem ,wybór jest prosty ,ale czy stac nas na to aby żyć bez przeklinania ,alkoholu ,narkotyków ,zazdrości ,pędem za pieniędzmi ,nienawiści ,czy potrafimy naprawde kochac bliznich ,zrozumiec drogę duszy ,zrozumiec istotę stworzenia i rozwijac się mimo zła dookoła ,mam nadzieję że ten czas własnie nadszedł i razem nie stworzymy antychrysta który wywoła 3 wojne swiatową i pożre nasze dzieci ,nasz śwait i dopiero wówczas zrozumiemy głupote podziału na narodowości ,państwa ,przeszłość ,języki ,rasy ,bo podział jest jeden i to prosty na dobrych lub złych ,po drugiej stronie po smierci ,nikt  nas nie osądza z tego że bylismy polakiem ,żydem ,rosjaninem ,anglikiem tylko czy bylismy dobrą  czy złą istotą ,kazdy z nas rodzi sie czystym i dobrym człwiekiem ,sztuka jest takim odejśc z tego swiata i te czasy mają nas tego nauczyć ,NIE BĘDZIE NADAJŚCIA ŻADENGO ANTYCHRYSTA  on juz jest w każdym z was ,szkoda tylko że oslepił was tak bardzo że dobro uważacie za frajerstwo a zło za normalność .

Portret użytkownika Pacal

Wiesz co? Doceniam Twoje

Wiesz co? Doceniam Twoje starania ale chyba przesadzasz. Nie podajesz żadnej z cech dodatnich u ludzi żadnych zalet! Nie kochasz ich? To jak mozęsz nauczac? jak naprawdę trafisz do ludzi? Jeżlei ludzi om wytykać ędziesz wyłącznie zło i nawet trochę tego dobraq nie chcesz w nich widzieć to co osiagniesz? Co osiagnąć pragniesz poza tym że otrzymasz efekt zupełnie odwrotny? Czy nie wiesz że potępiając skłaniasz raczej do złego, zabijasz wiuarę w dobro w Boga i w własne siły? jak mawiała moja była nauczycielka polskiego: "złym to może być raczej pies". Oczywiscie i to nieprawda ale jeżeli wierzyć tabliczkom na bramach ... To zart który podaję w nadzieji że się uśm,iechniesz, nabierzesz dystansu do tych swoich jakże zindokrynowanych /nie wim tylko przerz kogo lub co/ poglądów. Bo inaczej naprawdę nic nie wskurasz i właśnie to Ty: zaczniesz pozerać ... ! Nb. "oskarżycielem waszych braci jest diabeł" - to z Pisma Świętego. MOże o tym nie wiedziałeś? Polacam zapooznać się z tym, odświeżyć wiadomosci z religii /jeżeli na takową uczęszczałeś/.
PS Raz jeszcze: zastanów się , kto jest Fałszywym Prorokiem? Dlaczego niejednokrotnei uchodzi za synonim Antychrysta a w każdym razie:z a jego nieodłącznego towarzysza?

Portret użytkownika aron jasnowidz

Widzisz przekaz w którym

Widzisz przekaz w którym zawarta jest prawda o nas ,ale dziwne jest to ze nie zauważyłeś ze zło i dobro jest w nas ,wiec widzę wszystkie cechy w ludziach ,natomiast nie mam wpływu na to jak odbierają moje komentarze inni i jakimi uczuciami i emocjami je okraszają ,dzięki temu że zmieniłem moje życie poznałem wiele istot która jest światłem w mroku na ziemi ale to opisałem w wielu moich komentarzach i postach ,szkoda ze nie zauważyłeś ze każdy z nas ma szansę walki między dobrem i złem ,wiec widzę i to i to a ze złych ludzi jest więcej niż dobrych to już nie moja wina ale ludzi ,ja pisze to co słyszę a ze prawda nie podoba się wielu ludziom a zwłaszcza to ze muszą wziąść odpowiedzialność za swoje życie i od tego będzie zależał ich los to już tylko informacja która ma zniwelować programy w głowach ,niestety nie zrozumiałeś przekazu ale nic straconego ,gdy był temat o medytacji ,bogu ,znajdziesz wiele pozytywnych cech które opisałem ,gdy jest temat antychrysta pisze to gdzie on jest a nie o wyimaginowanym przez książeczkę gościu który nas zniszczy ,zniszczyły się sami jak będziemy dalej wierzyć w bzdury ,programy ,system itd ,podziwiam tych którzy wyszli z systemu i zaczęli sami tworzyć swój piękny świat i o nich tez pisze i spotkasz ich na grupie nasz nowy świat ,są realni ,opisują swoje życie i potrafią się cieszyć mimo zła jakie nas jeszcze otacza ,życzę Ci abyś zrozumiał przekazy tak jak inni j nie osadza mnie po tym co pisze ale po tym co robię .

Portret użytkownika Pacal

NIe osądzam tylko reaguję. Do

NIe osądzam tylko reaguję. Do osądzania należy użyć zdecydowanej przewagi intelektu a ja pozwoliłem sobie na emocje. Zaznaczę tylko że mało mam zaufania do tzw "przekazów". Maleńczuk satanistą ale także "dobrze prawi" - i co?

Portret użytkownika m65

Otóż to. Rozpisałeś się

Otóż to. Rozpisałeś się bardzo wnikliwie i dokładnie. Ale można było napisać krótko: ZMIANY ZACZNIJMY OD SIEBIE. Praca nad sobą, dotarcie do pokładów prawdziwej mądrości i miłości to jedyne co musimy uczynić. Wtedy energia popłynie, a my na powrót staniemy się SOBĄ.  

Portret użytkownika Juda

Antychryst opisywany jest w

Antychryst opisywany jest w Biblii jako syn zatracenia,całkowita przeciwność Chrystusa i jego nauk. Ale jednak jak się pojawi pociągnie za sobą wielu ludzi, zwiedzie ich. Wielu za nim pójdzie co może oznaczać że będzie pięknie mówił i obiecywał bo kto by poszedł za jakimś straszydłem co głupoty gada. 

Portret użytkownika aron jasnowidz

ciekawe że zawsze wierzymy że

ciekawe że zawsze wierzymy że zło przyjdzie i bedzie mówić do nas jak Jezus i ze tylko on jest w stanie go poknoać a nie wierzymy że sami możemy zmienić śwait ,przecież to ewidentnie smierdzi usprawiedliwieniem naszego plugawego życia ,skoro tylko Jezus potrafi zabić antychrysta a my nie to po co dbac o swoje życie?po co się starać ?itd  ,kolejne kłamstwo w bibli i strachy na lachy ,dlatego wgrano nam wiele programów ,wiele strachów ,wiele kłamstw ,szkoda ze bierzemy wszystkie jak nam podają bez grama rozumu i serca .Po co przysyłac na ziemie antychrysta skoro zło jakie tu panuje jest wszechobecne ? kogo ma przekonywac jak 90% ludzi biegnie za peiniążkami ,żyje plugawo nie patrząc na innych ? jak system zrobił z ludzi niewolników , kogo ona ma przekonać 10% ? przecież te 90% niszczą każdego kto inaczej mysli lub wyłamuje sie z sysytemu ,zreszta widać to tutaj na inne medium ,portal o medium a myslenie ze sredniowiecza ,jak nie naukowcy to biblia ,jak nie biblia to program i wyzwiska ,jak nie wyzwiska to choroba psychiczna itd ,więc te 10% woli sie nie ujawniać i patrzec z politowaniem na tych niewolników którzy dawno pracują na antychrysta ,piekne jest to że każda religia upadnie ,że system upadnie tylko ile zabierze ze sobą tych ktorzy na niego pracują ,oto jest pytanie ,wolność nie jest przekleństwem  ,jest darem ,tak samo jak życie ,szkoda tylko że boimy sie pierwszego i nie doceniamy drugiego .

Portret użytkownika bolobolo

Doczytałem do fragmentu:

Doczytałem do fragmentu: "Jednakże tu nie chodzi o nazewnictwo ale o same postacie w liczbie około 200-tu. Stąd właśnie wywodzi się monoteizm, w którym poszczególne bóstwa odpowiadały za z góry określone sprawy.". Jeżeli autor myli monoteizm z politeizmem to ja przepraszam...

"Wyrwij swoje pytania z ich podłoża, a zobaczysz zwisające korzenie. To będą następne pytania."` - Frank Herbert "Diuna - Kapitularz".

Portret użytkownika Dr Piotr

Monster, pomyliłeś wojujących

Monster, pomyliłeś wojujących antyklerykałów z ateistami. Ateista ma gdzieś wszystkie religie i wcale nie walczy z nimi ani nie ośmiesza itd. Po prostu jego to nie ddotyczy i tyle. Jestem ateistą i jedyne co mi przeszkadza, to gdy religia mi się pakuje do życia i narzuca jakieś chore zasady lub zagraża mojemu życiu lub innych...z takimi walczę i nie próbóję nawet naprawiać. Jedyne w kogo wierzę, to w inteligentnego Kreatora, który nas stworzył, ale nie wymaga za to czci i uwielbienia, po prostu zasiał życie i tyle.
A gadanie o dobrze i źle, niebie i pekle w pojęciu religijnym jest śmieszne, skoro po śmierci porzucamy powłokę cielesną, to gadanie o ogniach piekielnych i kadziach ze smołą jako kara za grzeszne życie, to jakaś kompletna bzdura do straszenia dzieci i bezmózgów. Pamiętajmy, że do bycia dobrym nie potrzebujemy żadnej religii i tylko osoby o słabej osobowości potrzebują jakiegoś wyimaginowanego boskiego przewodnika i autorytetu absolutnego.
"...To ludzie ludziom zgotowali ten los..."
To tylko moje zdanie.

Portret użytkownika b@ron

a niby kto oczekuje

a niby kto oczekuje antychrysta? dobry bóg i niedobry antychryst, to nic innego jak oblicza dobra i zła, problem w tym, że dobro i zło jakotakie...zależne są od punktu widzenia nas samych, to co dla jednego jest dobrem, dla innego złem a więc co jest dobre ???

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

Marko5...przykład... doktor

Marko5...przykład...
doktor po wykryciu nowotwora u pacjenta skłamał iż to inna choroba, można ją leczyć i dalej żyć...pacjent do końca swoich dni miał nadzieję i ta nadzieja dawała mu siły do walki z chorobą.
drugi doktor bezpośrednio po badaniach wyjawił pacjentowi masz raka...i żadnych szans...pacjent wyszedł od doktora i rzucił się pod samochód..
który doktor popełnił dobro a który zło ?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Marko5

stworzyłes konstrukcje

stworzyłes konstrukcje myślowa całkowicie abstrakcyjną.To spora manipulacja , ale spróbuję Ci odpowiedzieć.Każdy człowiek jest inny, dlatego to co jednego może zabić , drugiemu nie zaszkodzi.Nie znaczy to wcale,że dobro i zło jest względne.To co służy prawdziwemu Twojemu dobru jest prawdą i odwrotnie.Co się zaczęło, skończyć się musi dlatego śmierć jest tylko końcem naszej próby,zwanej zyciem na ziemi.Zarówno bohater jak i tchórz zakończyli życie.Bohater staje sie wzorem dla innych a tchórz przestrogą, aby tak nie postępować.Koniec życia końcowi nierówny.Tak więc śmierć nie jest czymś najgorszym co nas może spotkać,pomimo faktu iż życie ludzkie jest największą wartościa na ziemi.

Portret użytkownika b@ron

Marko5...jakaż to

Marko5...jakaż to "abstrakcyjna konstrukcja"? to przykłady występujące na codzień...zapytaj jakiegoś doktora, który ciężko chory człowiek ma szanse na wyzdrowienie? ...ten który ma nadzieje, czy ten który ją stracił...ale napisałeś coś ciekawego, cyt...
"Co się zaczęło, skończyć się musi dlatego śmierć jest tylko końcem naszej próby,zwanej zyciem na ziemi"
czy oznacza to że wierzysz w reinkarnację i to że tutaj jeszcze wrócimy w innych wcieleniach?
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Marko5

[email protected] wierze w

[email protected] wierze w reinkarnację, to na wstępie.Konstrukcja była abstrakcyjna,bo stwierdziłeś, że ktoś dowiedział się że ma raka i rzucił się po samochód.Oczywiście , że do przekazania wiadomości o chorobie jest potrzebna wielka delikatność i najlepiej dobra znajomość psychiki chorego/co chyba jest tylko teorią/Znam osobiście kilka osób , które miały raka i żyją.Nikt nie rzucił sie pod samochód , czyli nie popełnił samobójstwa, bo to chyba miałeś na myśli.Prof. Religa tez miał raka płuc i pomimo tego , że był ateistą odszedł w mężny sposób.Szanuję go za to i oczywiście za to co zrobił wcześniej.Starość też jest bardzo cieżką "chorobą" a pomimo to mało kto od niej ucieka/poza Holandią itp/.Mam wrażenie,że jednak jesteśmy na równoległych płaszczyznach i dlatego się do końca nie rozumiemy.Jak zaznaczyłem logika i nauki ścisłe sa dla mnie bardzo wazne,ale wiem również ,że najbardziej logiczny człowiek nigdy nie uczynił żadnego cudu....

Portret użytkownika Beata

>>> Garabandal to miejsce

>>> Garabandal to miejsce objawień Matki Bożej gdzie zostało szczegółowo  opisane zjawisko zwane Ostrzeżenie które nas czeka w nieDługo. Ten czas jest już bardzo bliski. Wiemy że widząca Mari Loli przekazała2009r. że ostrzeżenie nastąpi wkrótce po Synodzie. ...Papież Franciszek ustalił datę Synodu na październik 2014 r. Witam! W Orędziach Królowej Nieba i Ziemi z Garabandal, w dzienniczku Św. Faustyna, Orędzia Rozalia Celakówna - pielęgniarka ( której proces wyniesienia na ołtarze, Episkopat utrudnia, hamuje) i Orędzia WIELKIEJ AgnostyczkI-Vasula Ryden-2014, była w Polsce zob. Youtube, ks. Stefano Gobbi, którego ORĘDZIA otrzymane od NMP to dzieło monumentalne NA ostateczną bitwę i ładnie U Ci sz one. i WIELU INNYCH ŚWIETYCH, ostatnio m.in ks. dr. Adam Skwarczyński (uznany przez Episkopat za umysłowo chorego -bo napisał w swojej książce m.in. proroczo rok wyboru Polaka papieżem ) i też doświadczył tej samej wizji zbliżającego się ok. 5-15 min ( ale wrażenie, że trwa kilka godzin) wizji OSTRZEŻENIA dla całego świata, zatrzyma się całe życie planety, Matka Boża mówi w orędziach, zatrzyma się każdy MOTOR, działające urządzenie każdy otrzyma dar Ducha Świętego, oczami Boga zobaczysz NAGLE ... jak w ostatniej godzinie AGONII duszy zobaczysz całe swoje życie szCZegółowo i z rozległymi skutkami swoich poczynań, dobrych i złych z TYM jak powiedział Jezus m.in. Vasuli nie będzie Ci osądzone, jak ma miejsce po śmierci ciała, ale każdy dowie się jaki by go spotkał. Każdy dostanie ostatnią szanse nawrócenia, Bóg ZAWSZE ZAWSZE ostrzega zanim wymierzy karę, gdyby NASTĄPIŁ Koniec Świata teraz to prawie NIKT by się nie zbawił powiedział w orędziach do Vasuli Ryden Pan. Wizjonerka Concita z Garabandal pisze, o tym ostrzeżeniu jako OWINIĘCIE DUSZY i CIAŁA w ogień oczyszczający, ludzie woleliby umrzeć niż tego drugi raz doświadczyć - po tym ostrzeżeniu ludzie na ulicach, osiedlach w miastach /... / będą się wzajemnie przepraszać żałować. Ludzie bez łaski uświęcającej, jakaś część ??? tego WSZTRZĄSU nie przeżyje będą trupy leżeć będą też kolejki kilometrowe do spowiedzi, zgony wycięczonych spowiedników. I TO TO 'OSTRZEŻENIE ' jest wykorzystywane i mylone z KOŃCEM ŚWIATA, o którym tylko BÓG OJCIEC WIE mimo, że po ostrzeżeniu po III-wojnie, Antychryście( 3.5 roku ) będzie jeszcze dany ludzkości ten szczęśliwy czas (ks. Adam Skwarczyński po otrzymanej wizji, pisze, że nawet m.in. robactwo będzie sprzyjać rośliną a rolnicy zapomną o nawozach i ochronie )to czas, który nie został w raju wypełniony historią to ma być krótki okres poprzedzający K.Ś. DZIWNE TAJEMNICZE CZY NIE...Pielgrzymi przyjeżdżający obecnie do Garabandal, są zaskoczeni, gdyż na miejscu widzą to wzgórze objawień - Pines - ogrodzone przez drewniany płot, a  wszystkie drzewa i roślinność blisko wzgórza Pines zostały wycięte i spalone, pozostawiając pustą przestrzeń, która w razie potrzeby może pomieścić tysiące ludzi.Pozdrawiam wszystkich.
 

Portret użytkownika trzcina_1

a więc Beatko, nawet dla

a więc Beatko, nawet dla dobra pielgrzymów ludzie byli tak wspaniałomyślni, że zniszczyli ( jak zwykle ) drzewa i rośliny... a po co, tylko po to, żeby tam mogło być więcej miejsca... czy myślisz, że bóg tego chciał, aby niszczyć jego dzieło...

Portret użytkownika Freeco

Proponowałbym inaczej

Proponowałbym inaczej spojrzeć na kwestię tzw. "Antychrysta" reklamowanego od wieków przez Watykan na wszystkie strony. Według pewnej interpretacji pochodzącej stąd [CIACH]  zakładającej, że błędnie odczytano rekopis Księgi Objawienia i "Antychrystem" nie będzie pojedyncza osoba ale islamiści jako zbiorowisko "antychrześcijan". Polecam przeczytać ten artykuł i na kilka minut wyłączyć uprzedzenia (być może dla własnego dobra) bo autorami strony są tzw. Żydzi Mesjańscy czyli chrześcijanie pochodzenia żydowskiego. Dodam, że artykuł powstał co najmniej rok przed powstaniem Kalifatu na Bliskim Wschodzie, a omawiany w artykule rękopis jest jako chyba jedyny utajniony przez Watykan...

Portret użytkownika Freeco

Wpisz w przeglądarkę:

Wpisz w przeglądarkę: przyjdzpaniejezu, dodaj po kropce "pl", następnie po slaszu "category" potem drugi slasz, nastepnie "islam"i slasz. Zobaczysz art: "Jakie jest prawdziwe znaczenie liczby 666?
Nie wiem co źle wpisałe, że trzeba było aż "ciachnąć" linka

Portret użytkownika KrakowskiZielarz

"Człowiek Dobry, to taki,

"Człowiek Dobry, to taki, który CZYNI Dobro, a nie taki ktory modli się, by inni je czynili.
Ten ostatni jest człowiekiem złym, bo wywyższa się ponad innych w przeświadczeniu, iż tamci źle czynią."
 
" -Dobrymi chęciami jest Piekło wybrukowane.-   Te słowa mają drugie i trzecie dno; tylko głęboki umysl może to dostrzec.  Nie naprawiaj więc nigdy! cudzego świata; napraw wyłącznie swój, a cały świat  ...zakwitnie."
 
Tak pisał kiedys do mnie Lem Jaskiniowy, w czasie gdy jeszcze pisywał. To są dwa jego cytaty.
 

Portret użytkownika dąb

jeżeli nie wiesz co robić w

jeżeli nie wiesz co robić w życiu a spotykasz kogoś kto potrafi ci wskazac drogę byś stał się lepszym a co za tym idzie szczęśliwszym to czy  on czyni dobro czy zło ? On ci tylko przekaże sens modlitw , a gdy ten sens zrozumiesz staniesz się szczęśliwy odrzucając złudne dobra tego świata .
Skoro twój mentor twierdzi , że zlym jest ten kto wywyższa się w przeświadczeniu iż tamci żle czynią , to złymi są rodzice uczący dzieci , nauczyciele , policjanci bo wywyższaja się nad piratami drogowymi czy złodziejami  itd.  i twierdzi też by naprawiać wyłacznie swój świat - to lepiej zmień mentora . 
Jak masz naprawić swój świat skoro sam nigdy nie będziesz wiedział jak dobry świat ma wyglądać?  Czy pomyślałeś o tym skąd miałbyś czerpać wiedzę jeżeli np. byłbyś narodzony i pozbawiony kontaktu z dorosłymi ludźmi? A trzeba jakoś przetrwać wśród drapieżników i roślinożerców - co jest wtedy dobrem czy złem ?

Portret użytkownika ZielarzKrakowski

drogi Dębie: nie umiesz

drogi Dębie: nie umiesz czytać; prawda?  Przeczytaj jeszcze raz: jest wielkimi literami napisane CZYNI.
1. wskazanie drogi bładzącemu jest Czynem, a nie modlitwą. (nawiasem: gdyby modlitwy miały sens to swiat dawno byłby rajem)
2. nauczanie dzieci to Czyny, a nie modlitwy.
3. łapanie piratow to Czyny, a nie klepanie pacierza;
4. świata się nie 'naprawia'; czynienie Dobra to nie naprawianie świata (jedynie naprawianie Siebie i wtedy Świat zakwita). Nic żeś nie zrozumial.
 
Ty zmien swojego mentora, albo - bez urazy -  ...naucz sie czytać Smile 

Portret użytkownika Alphard z Hydry

"Przyszedłem w imieniu Ojca

"Przyszedłem w imieniu Ojca mego, a nie przyjęliście Mnie. Gdyby jednak przybył kto inny we własnym imieniu, to byście go przyjęli. 44 Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?"  Ewangelia Jana 5, 43
 
 
 

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika Zenek :)

"tu skończył, róg odjął i

"tu skończył, róg odjął
i wszystkim się zdawało
iż Wojski gra jeszcze
a to tylko Wokulskiemu
z głodu w brzuchu burczało"
 
i dokładnie tak samo jest z Antychrystem, Szatanem, jeźdzcami Apokalipsy i wieloma innymi sprawami
 
Polecam popatrzeć na 2 rzeczy:
- proporzec rodowy Kubera ((nie)jeden z jego potomków to nasz król ten "mityczny" co go histerycy odnaleźć w kronikach "przypadkiem" nie mogą, on sam też był naszym królem ale te czasy histerycy i piewcy semickiego nazizmu nawet z "legendarnych kronik" skwapliwie powymazywali, co się polskie tumany będą uczyły o królu co władał 3/4 Europy, SAM WŁADAŁ, niech się za to uczą być prawdziwymi jewropedałczykami wtykając sobie to i owo w anusa);
- totem tengryzmu - wiary o tysiące lat starszej niż wypociny nazistów w myckach a co najważniejsze istniejącej na terenach gdzie o żydach nawet najbardziej puszczalskie krasule nie słyszały.
 
Może to kogo oświeci jak bardzo jest propagandą krzyżacką robiony w Wuuuu....ja.
 
I pytanie pomocnicze dla ambitnych - dlaczego ci sami bogowie w tych samych pismach są przedstawiani i jako DOBRZY i jako ŹLI? To jest dopiero "tajemnica biblijnego COPY PASTE". ;p
 
I nie chcecie znać ani etymologi ani znaczenia biblijnego ani znaczenia historycznego (takie też jest) słów INRI *. Ono was ZABIJE, i to w fizyczny sposób.Zreszta mądry się domyśli po podpowiedziach a głupi i tak będzie walił bałwanki pod krzyżem jak to na oddanego muhadeżyda czynić przystało wrzeszcząc "iż to nieprawda", "iż to antynazizm", "iż to antydebilizm".
 
* Nie oznacza to wcale to co wam kazali wkuwać na lekcjach satanizmu nie wiedzieć czemu zwanego religią chrześcijańską.
 

Portret użytkownika baca

nie wiem na jakiego (jeszcze)

nie wiem na jakiego (jeszcze) antychrysta monster czeka ale wiem że się spóźnił z tym czekaniem...
spóźnił się grubo, dobrze ze 2 tysiące lat bo to już tyle minęło jak "chrysta" zamordowali jego przeciwnicy czyli... antychryści...
tak więc nadejścia żydów się ten przerażony monster obawia a to jest bardzo dziwne bo oni raz że nigdzie nigdy nie odeszli więc po drugie jak mają... nadejść i monstera wystraszyć?
zagadkowa sprawa z tym antychrystem, bo nigdy bym monstera nie posądził o antysemityzm lub anty antychrystuzm w istocie, bo niestety ale ten cały antychryst MUSI siła rzeczy być tym ktory chce "chrystowi" zaszkodzić... a czy można być większym antychrystem niż ci którzy go zabili?
 

Portret użytkownika robertus

"Wszystko zatem wskazuje że

"Wszystko zatem wskazuje że postać Antychrysta była już obecna na Ziemi swego czasu i jej ponowne pojawienie się jest jedynie kwestią czasuPojawi się nam ona tym razem także w ludzkiej postaci..."
 
Już kiedyś Bóg Jahwe pokazał się ludziom w takiej postaci. Czy to Jego masz na myśli ?
 

Strony

Skomentuj