W oczekiwaniu na Antychrysta

Kategorie: 

internet

Czas który nadszedł, jest czasem naszego wyboru. W oczekiwaniu na Antychrysta jeszcze wiele nas spotka złego,wojny, zbrodnia, wynaturzenia i niesprawiedliwość. To wszystko wydarzy i dotknie każdego z nas, będzie to czas kiedy to będziemy ze złami w oczach wypatrywać wybawienia. Wybawienie nadejdzie z nieoczekiwanej strony a zbawienny jego charakter, obudzi w nas wdzięczność i uwielbienie.

<--break->

 

Wiele religii przepowiadając koniec czasów zapowiada kataklizmy następujące szybko po sobie pomieszane z ludzkim cierpieniem, spowodowanym przez drugiego człowieka. Biorąc pod uwagę oczekiwania ludzkości na przybycie Mesjasza, Antychrysta, Blue Kachiny, kosmitów z odległych galaktyk i innych wyzwolicieli, jestem pewien że te czasy nastąpią już niebawem.

 

Całkowici ateiści nie mogąc znieść wiary innych osób bez względu na rodzaj ich religii czy też przekonań, negują wydarzenia które miały miejsce tysiące lat temu. Odrzucają materialne dowody na istnienie na Ziemi zaawansowanych duchowo istot. Otóż dowodów na powrót naszych wybawicieli jest pod dostatkiem. Jeżeli kogoś nie przekonują przekazy religijne niech zwróci uwagę na pozostałości po naszych „dawnych bogach”, które to dając świadectwo na ich istnienie, przyczyniają się też do potrzeby wiary w ich obiecany powrót.

 

To czego nie zniszczył potop jest wyraźnym dowodem, na zamieszkiwanie na Ziemi istot o ponad naturalnych zdolnościach. Czym były te wszystkie megalityczne budowle jak nie siedzibami Upadłych Aniołów, lub inaczej dawnych bogów? W każdej kulturze i religii obowiązuje inna nazwa naszych dobroczyńców, którzy dali nam tak wiele na samym początku naszego istnienia. Jednakże tu nie chodzi o nazewnictwo ale o same postacie w liczbie około 200-tu. Stąd właśnie wywodzi się monoteizm, w którym poszczególne bóstwa odpowiadały za z góry określone sprawy. W tym momencie możemy dostrzec jak religia Chrześcijańska łączy się z pogańskimi wierzeniami. Wybawiciele będąc tak niesamowitymi postaciami byli brani za naszych dobroczyńców, bogów, wszakże dawali nam bardzo wiele w zamian za uwielbienie i posłuszeństwo.

 

We wszystkich wierzeniach Bóstwa, Bogowie cz też Upadłe Anioły zamieszkiwały tuż obok nas, jednak były nieporównywalnie bardziej zaawansowane duchowo i technicznie. Wiele przekazów świadczy iż mogły przybierać różne formy i kształty, od całkiem eterycznego do czysto materialnej postaci.

 

Powody ich zniknięcia nie są jakoś dokładnie opisane, wręcz stanowią jakby jakąś wstydliwą tajemnicę. Po lekturze Biblii i mitów sumeryjskich można jedynie dojść do wniosków, że powódź stanowiła kres bytowania owych istot razem z nami. Wszystkie wierzenia stanowią doskonały miks prawd, które pomagają nam jedynie nakreślić z grubsza prawdę o naszych początkach.

 

Wracając do Antychrysta wypadałoby wspomnieć że nazwa nie powinna się nam kojarzyć akurat z Chrystusem. Nazwa nadana postaci w jednej religii jak wiemy nie stanowi jej imienia ale tylko określa jej status. Wydarzenie mające nastąpić na całej Ziemi nie mogą opierać się o jedną religię. Antychryst będzie uniwersalną postacią, która będzie nawiązywała zapewne do czasów które opisałem wyżej. Chcąc wzbudzić nasze zaufanie będzie się ona musiała powołać na jakieś czyny i wydarzenia z czasów przeszłych. Człowiek będący istotą rozumną zażąda dowodów na każde słowo które on wypowie i dostanie tych dowodów aż w nadmiarze.

 

Obecne czasy obfitują w doniesienia o niezwykłości niektórych zjawisk i faktów z przeszłości, niestety nie podają rozwiązania tych zagadek. Postać zwana Antychrystem udzieli nam wyczerpujących odpowiedzi, tym bardziej iż już są czynione starania mające na celu zainteresowanie nas piramidami w Egipcie, Ameryce Południowej i innymi reliktami czasów przedpotopowych. Dodajmy do tego bardzo ostatnio modne poszukiwania własnej duchowości, poprzez różnego rodzaju doświadczenia, mające nas doprowadzić do prawdy. To wszystko zbiega się w jedną całość, która wyraźnie dowodzi iż jesteśmy przygotowywani na ponowne pojawienie się między nami istoty nadprzyrodzonej. Jest wyraźnie napisane iż cyt: Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę. A zdumieją się mieszkańcy ziemi, ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia od założenia świata - spoglądając na Bestię, iż była i nie ma jej, a ma przybyć*. Oraz cyt: Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

 

Wszystko zatem wskazuje że postać Antychrysta była już obecna na Ziemi swego czasu i jej ponowne pojawienie się jest jedynie kwestią czasu. Pojawi się nam ona tym razem także w ludzkiej postaci, bo nie zapominajmy iż większość Bogów Olimpu, Sumeryjskich czy też Upadłe Anioły miały postać cielesną do tego stopnia iż krzyżowały się w tamtych czasach z ludźmi.

 

Może jeszcze na koniec dodam wszystkim znane przesłanie z kręgu zbożowego, które jest także częścią tej całej historii cyt:Strzeżcie się posiadaczy (okazicieli) FAŁSZYWYCH (obłudnych) prezentów i ich ZŁAMANYCH OBIETNIC. Dużo BÓLU (cierpienia), ale wciąż czas. WIERZCIe... Tam gdzieś jest DOBRO (cnota, szczęście). My przeciwstawiamy się OSZUSTWOM (ułudzie). Przewód (przekaz) KOŃCOWY.

 

I słowa Jezusa Chrystusa dotyczącego tego samego czasu jaki nastąpi wkrótce cyt:Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Ewiak Ryszard

Owa "bestia" - to przyszły

Owa "bestia" - to przyszły rząd światowy (Objawienie 13:1,2,7). Ten twór pojawił się w czasach Noego (Rodzaju 11:1-9). Wyjdzie z czeluści niebytu po trzeciej wojnie światowej. Władzę będzie przejmował stopniowo. Będzie desygnowany tuż przed czwartą wojną światową (Daniela 11:31). W Księdze Daniela nazwany jest "ohydą spustoszenia". "Ohydą" - gdyż będzie przedmiotem bałwochwalczej czci. W pierwszej kolejności spustoszy mniejszości chrześcijańskie (Objawienie 11:2,7). Królowie oddadzą swą władzę "bestii" dopiero po czwartej wojnie światowej (Objawienie 17:13,17). Jakiś czas po tej wojnie "bestia" ta spustoszy wielkie kościoły. Cyfra "sześćset sześćdziesiąt sześć" oznacza, że będzie to bardzo niedoskonały twór ludzki.

Portret użytkownika ew

owy antychryst to przywodca

owy antychryst to przywodca kalifatu jest brutalny bezwzgledny i porwal za soba tysiace, mordujaludzi z zimna krwia. allach w moim uznaniu to szatan ktory poprzez radykalnych islamistow chce przejac swiat

Portret użytkownika Juda

Antychryst jako osoba będzie

Antychryst jako osoba będzie na pewno się starał porwać rzesze ludzi czymś nowym, zaskakującym. Będzie pozwalał na wszystko-swoiste "róbta co chceta" co według mnie jest sprzeczne z prawem Boga bo czy można robić wszystko na co się ma ochotę? W największych opałach będą chrześcijanie gdyż jako ludzi należących do Chrystusa będzie chciał zwieść jak największą ich ilość. 

Portret użytkownika TheOgoras

Tak, no cóż nietkórym to

Tak, no cóż nietkórym to chyba powinno się odłaczyć internet . A możę to pomoże,w języku hebrajskim literce w przyopisana jest cyfra 6 Biggrin co oznacza ze współczesnym antychrystem jest internet WWW=666 i zarówno on jak i powyższy news sa wodą na młyn dla umysłów nie skrępowanych rzeczywistościa tj. Aron który ciągle nie potrafi odpowiedzieć mi na pytanie w jakim języku rozmawia w astralu z istotami wyższymi.

Portret użytkownika angeldark

z www trafiłeś w sedno,

z www trafiłeś w sedno, dzisiaj zastanawiałem się nad tym jakie liczby są przypisane literce "w" w którymś z języków, (nie czytając wcześniej tego artykułu) no i dostałem odpowiedź. Internet to żródło informacji ale czy zawsze prawdziwych? osądźcie sami, internet to coraz większy zanik fizycznych kontaktów ludzkich, internet to kasa zarobiona za wszelką cenę aby było jak najwięcej kliknięć pisząc bzdury, internet + media = 3 wojna światowa, wystarczy że ktoś coś powie media przekłamią, lub ubarwią, sensacja gotowa i buum, ale jaki mamy na to wpływ skoro w tym siedzimy Smile

Strony

Skomentuj