W Ohio sfilmowano „diabelskie drzewo”, które płonęło od wewnątrz bez dymu

Kategorie: 

W Ohio (USA) turyści sfilmowali drzewo, które świeciło od wewnątrz. Do zdarzenia doszło w pobliżu miasta Toledo, które znajduje się w Defiance County.

 

Film z palącym się drzewem opublikowano w Internecie 21 grudnia 2015r. Wielu użytkowników sieci uważa jednak, że to fałszywka. Wewnątrz pnia „diabelskiego drzewa” widać ogień, ale nie unosi się nad nim dym. Widok przeraził turystów.

[ibimage==26041==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Na początku 30-sekundowego filmu można usłyszeć powiedzenie „What the f***?”. Na nagraniu widać jasne, pomarańczowe płomienie, szalejące od góry do dołu we wnętrzu drzewa, a przy tym trudno zauważyć jakieś uszkodzenia na pniu. Nie ma też ognia wokół na zewnątrz.

„Czy to jest w ogóle możliwe?” – krzyczy jeden ze świadków zdarzenia i namawia swojego przyjaciela, aby się „stąd wynosić”. 

Nie jest jasne, w jaki sposób drzewo się zapaliło. Niektórzy w komentarz pod filmem na YB piszą, że jest to „diabelskie drzewo” lub „znak szatana”. Niektórzy przekonują, że pożary mogą rozprzestrzeniać się przez korzenie, płonące pod ziemią, a następnie przechodzić do wnętrz dużych drzew.

 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika dd

Przy tym drzewie ktoś

Przy tym drzewie ktoś majstrował - 11 sekunda nagrania i zamieszczone zdjęcie - na dolnej części pnia i obok pnia widać jakby nałożoną warstwę błota albo cementu.
Drzewa mają dość odporną na ogień korę, dym jest widoczny, a samo zapalenie może być powodowane ulatnianiem się gazu z łupków. Może gdzieś w pobliżu akurat było dewastowane środowisko przed wydobycie gazu z łupków?

Portret użytkownika zibi1973

 Może coś w  tym być z tym

 Może coś w  tym być z tym diabelskim drzewem                                                                                                                                                           http://www.fotosik.pl/zdjecie/e82483688e1a99a3                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Strony

Skomentuj