W Oklahomie nad brzegiem rzeki znaleziono 40–metrowego wieloryba

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niezwykłego odkrycia dokonał pracownik parku w Muskogee w stanie Oklahoma (USA). Mężczyzna ujrzał nad brzegiem rzeki Arkansas korpus z 40-metrowego wieloryba.

 

 

Człowiek nie mógł uwierzyć własnym oczom. Był przekonany, że jest to dzieło młodych ludzi, którzy zdecydowali się zrobić dowcip. Amerykanin zadzwonił na policję. Funkcjonariusze nie znaleźli żadnych śladów pojazdów, co mogłoby tłumaczyć pojawienie się tak dużego zwierzęcia. Eksperci uważają, że wieloryb zabłądził i przypadkowo znalazł się w wodach śródlądowych, a zdezorientowany pewnie wyskoczył na ląd i skonał.

 

Naukowcy rozpoczęli badania tkanki wieloryba, aby wyjaśnić sytuację i zrozumieć, jak wielki ssak trafił  do Muskogee. Słynny ufolog Scott Waring łączy ten incydent z obcymi, którzy po prostu uprowadzili wieloryba z oceanu, a następnie porzucili w parku.

 

Wiele osób zgadza się z tym stwierdzeniem. W Oklahoma wielokrotnie obserwowano UFO. Mieszkańcy przypominają, że w ostatnich latach przeżyli przejście deszczu łososi, żab i węży, a któregoś dnia zaskoczył ich widok dziwnych galaretowatych kulek, porozrzucanych w okolicy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cabaj

Któż mógł "zaprojektować"taką

Któż mógł "zaprojektować"taką bezkształtną mase?Istnieje podejrzenie że do tej rzeki ktoś wyrzucił lustro...płynący"radek słonina"spojrzał i...na swój widok zesrał sie tak ostro że ciśnienie z kichy wywaliło go na brzeg.

Portret użytkownika KoFiPL

chciał przekazać że

chciał przekazać że zatruliśmy całe środowisko wodne w którym żył całe życie - to wszystko...
Baca ile ci płacą za ośmieszanie poważnych spraw ? A wy głupie barany co mu poklaskujecie we wszystkich tematach abo współpracujecie abo jesteście kompletnymi niedorozwojami...

Strony

Skomentuj