W okolicy Phoenix znowu widziano tajemnicze światła

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Światła w Phoenix zyskały już swą sławę w świecie ufologicznym. Po raz pierwszy widziano je w marcu 1997 roku. Widziało je wtedy tysiące osób. Potem pojawiały się one cykliczne. Najnowsze przypadki zanotowano przed kilkoma dniami.

 

Światła niewyjaśnionego pochodzenia widziano 2 i 3 lutego bieżącego roku. Na opublikowanych w sieci zdjęciach i nagraniach wideo widać jasne punkty ułożone w linii. Pierwszy incydent tego typu sfilmowano 2 lutego w okolicy Sunnyslope pod Phoenix w stanie Arizona. Oprócz filmu zjawisko widziało przynajmniej trzech świadków.

 

Następnego dnia około 22:15 w okolicy miejscowości Goodyear również widziano podobne światła. Zdaniem świadków, którzy jechali za tym UFO autem, był to jakiś obiekt, który poruszał się w kierunku na południe. Światła zniknęły potem za górą.

 

Poprzednie przypadki świateł z Phoenix były tłumaczone poprzez wystrzeliwanie flar sygnalizacyjnych. Miało to rzekomo robić wojsko. Wiele osób jednak wątpi, że wytłumaczenie tej zagadki jest aż tak prozaiczne.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Jasne  że byłeś szybszy od

Jasne  że byłeś szybszy od zibiego,ale musisz jeszcze poczekać na ocenę i nie prze zemnie,wyprzedzaj bo muszę trochę zwolnić tępo bo za mocno gwiazdorze jak kolo pisał i równowagi nie będzie,a tak w ogóle to nie masz na myśli chyba mówiąc pysk na twarz ?,jeśli tak jest to mogłeś kogoś obrazić,a nie wydaje mi się że to byłoby dobrze

Skomentuj