W okolicy wulkanu Popocatepetl ponownie zaobserwowano niezidentyfikowane obiekty

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Liczne obserwacje UFO wlatujących i wylatujących z krateru czynnego meksykańskiego wulkanu Popocatepetl, skłoniły ufologów do umieszczenia własnych kamer monitorujących ten żywioł. Na efekty nie trzeba było długo czekać i ponownie udało się zarejestrować jakieś obiekty latające.

 

Nowy sprzęt do monitorowania aktywności w pobliżu wulkanu Popocatepetl przydał się już 30 marca gdy zaobserwowano jasny obiekt przelatujący w pobliżu krateru. Oczywiście nie sposób powiedzieć co to był za obiekt, ani w jakim celu latał w pobliżu aktywnego wulkanu.

 

Według niektórych hipotez UFO wlatują do kraterów wulkanów w celu ukrycia swojej obecności przed ludźmi, co wydaje się bardzo dobrym pomysłem, ponieważ nasza cywilizacja nie potrafi penetrować wnętrza wulkanów. Byłby to zatem kamuflaż idealny, gdyby nie liczne przypadki obserwacji obiektów wlatujących w ich czeluście.

Popocatepetl przoduje w takich obserwacjach i widywano już tam pojazdy wlatujące jak i wylatujące z krateru. Naukowcy proszeni o odniesienie się do tego bredzą coś o meteorach trafiających z kosmosu w krater, ale przecież kosmiczne skały nie maja zwyczaju odlatywać.

Popocatepetl to drugi najwyższy szczyt w Meksyku, o wysokości 5458 metrów, wyższy jest tylko Pico de Orizaba mierzący 5610 metrów nad poziomem morza.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Odważniak

Proponuję usuwać wpisy z

Proponuję usuwać wpisy z wycieczkami personalnymi, bo niczego do dyskusji nie wnoszą, a ludziom nie chce się tego przekupkowego wyzywania czytać i wchodzą tu coraz rzadziej. Szkoda, bo kiedyś było interesująco. Porównajcie proszę wpisy sprzed lat z dzisiejszym poziomem przezywania się, jak w piaskownicy, bo dyskusją, czyli dzieleniem się spostrzeżeniami, czy wiedzą, nie można tego co się tu stało nazwać. Chyba, że to ogólnoświatowy trend manipulacji umysłami? Zdebilianie?

Portret użytkownika promyk

ADMIN!!!!!! zepsułeś ten

ADMIN!!!!!! zepsułeś ten portal, przywróć dawne strony bo aż się nie chce tu zaglądać, zawsze lubiłem czytać komentarze i dawać paluszek!!!! Nie zmienia się czegoś lepszego na gorsze!!! wsłuchaj sie w głos tych co tu lubili wcześniej wchodzić!!!!

Portret użytkownika b@ron

ale co się takiego strasznego

ale co się takiego strasznego stało? jest trochę inaczej ale wcale nie gorzej, jak chcesz zagłosowac to zarejestruj się, przecież to nie abonament i podpisywanie umowy, a bedziesz miał same korzyści pozbędziesz się captha i twoje wpisy bedą się pojawiać w chwili kiedy ich wyślesz a nie bedzie musiał zatwierdzać ich moderator, przemyśl to i nie dołączaj, do tych co to im zawsze źle.ps. szczerze mówiąc, wcale nie zauważyłem żeby zmiany były szkodliwe

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika promyk

Ale dlaczego uważasz,że

Ale dlaczego uważasz,że lepiej sie zarejstrować nie musze pisać jako zarejstrowany,bo jako niezarejstrowany też moge tu zaglądac i pisać.Chodzi mi o zmiany, po co zmieniać coś do czego wszyscy się przyzwyczaili a wogóle to po co ty się odzywasz jak wpis nie był do ciebie tylko do admina, ciebie o nic nie prosiłem Blum 3 i nigdzie nie napisałem że te zmiany są szkodliwe.

Portret użytkownika b@ron

jak to po co się odzywam? bo

jak to po co się odzywam? bo ja się z tobą nie zgadzam i np. ja chcę żeby tak zostało jak jest Smile o plusach zarejestrowanego pisałem ci powyżej, rozbawiłeś mnie tekstem "po co zmieniać coś do czego wszyscy się przyzwyczaili ?" wiesz... dawniej ludzie przemieszczali się pieszo i też byli przyzwyczajeni Smile dziś są samochody, samoloty ... jak myślisz niepotrzebnie? Winkno i na koniec... jak piszesz do admina to po co w komentarzu pod artykułem? skoro u góry strony masz magiczną zakładkę "kontakt" coś jeszcze? Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj