W Peru znaleziono dziwną rękę z trzema długimi palcami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kilka miesięcy temu w Peru znaleziono czaszkę obcego. Teraz odkryto unikalną rękę z trzema długimi palcami. Nietypowa dłoń trafiła do dalszych badań i licznych analiz, donosi portal Sia Magazin.

 

 

W tej chwili naukowcy nie potrafią dokładnie powiedzieć, do kogo dziwna część kończyny mogła należeć. W miejscu znaleziska natrafiono także na małą figurę, przypominającą mumię obcego.

 

Badania rentgenowskie wykazały, że struktura dłoni nie odpowiada anatomii człowieka. Dopatrzono się na niej wielu pęknięć i małych ubytków. Eksperci naliczyli sześć kości z pięcioma stawami. Na jednym z palców odkryto przedmiot, przypominający gwóźdź i kawałek dziwnego metalu w skórze. Po przeprowadzeniu badań DNA być może dowiemy się więcej, do kogo ta ręka mogła w przeszłości należeć.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Zagadka cywilizacji

Zagadka cywilizacji przedpotopowych to też zagadka przyczyn globalnego kataklizmu ! Mozliwe że przyczyną była inżynieria genetyczna przedpotopowej cywilizacji !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Nie mam nic przeciwko

Nie mam nic przeciwko nabijaniu się ze znalezisk, jednak dla ludzi poszukujących prawdy o zaginionych cywilizacjach każdy możliwy artefakt jest bardzo cenny. Możliwy, bo nie wiemy czy to nie jest kolejna fałszywka. Trzeba być bardzo staranny w badaniu takich rzeczy bo pamiętamy jak dali się nabrać Marzulli i jego kolega, wydali dużo pieniędzy a okazało się to oszustwem. Jednak jest sporo prawdziwych znalezisk, które niszczą oszustwo ewolucji ! Zaginiona cywilizacja ogólnoziemska istniała i nikt z badaczy megalitów nie ma w tej kwestii wątpliwości ! Ludzkość nie powstała od małpy, a w starożytności istniały super zaawansowane cywilizacjie megalityczne ! Tak samo Jezus był prawdziwym Zbawicielem i Mesjaszem który powstał z martwych i udał się ze swoim ciałem do Nieba !

http://popotopie.blogspot.com/2016/07/kazdego-roku-odkopuje-sie-starozytne.html

Teoria ewolucji to wielkie zwiedzenie ludzkości - dr Thomas Kindel

https://www.youtube.com/watch?v=iVLDS3cQWAo

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj