W Pietrozawodsku obserwowano upadek UFO

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pietrozawodsk od dawna znany jest z przypadków obserwacji dziwnych świecących obiektów i niezrozumiałych zjawisk przyrodniczych.

 

 

Obecnie jeden ze świadków sfilmował telefonem komórkowym dziwny kulisty przedmiot, który powoli spadał z nieba na terytorium zakładu Petrozawodskmasz. Obiekt „ostatnim tchnieniem” sprawia wrażenie chęci wzniesienia się w górę, ale niestety bez większego powodzenia, bo siła napędowa słabnie. 

 

Nagranie w ciągu zaledwie kilku godzin obejrzało setki Internautów. W miejsce zdarzenia wyruszyły liczne grupy entuzjastów UFO i zjawisk paranormalnych, aby zbadać obszar lądowania i nawiązać jakiś kontakt z przedstawicielami obcych cywilizacji. Jednak do tej pory brak oficjalnych doniesień i komunikatów na ten temat.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wrera

W miejsce zdarzenia wyruszyły

W miejsce zdarzenia wyruszyły liczne grupy entuzjastów UFO i zjawisk paranormalnych, aby zbadać obszar lądowania i nawiązać jakiś kontakt z przedstawicielami obcych cywilizacji. Jednak do tej pory słuch po nich zaginął. Tam zawsze giną delegacje.

Portret użytkownika Marta

Jak widzę taki film i rządam

Jak widzę taki film i rządam sceny upadku aby zobaczyć jak fajnie glebnie i polecą iskry  to fiutas zjechał kamerą w takiej chwili na jakies pierd... kominy a ja od razu mam scyzoryki pootwierane w kieszeni , w kark i do szamba takiego dziada tak bym zrobiła.
 

Portret użytkownika baca

nie posiadasz w ogóle zmysłu

nie posiadasz w ogóle zmysłu filmowego i podejrzewam że w związku z tym nawet o podstawowych gatunkach fimowych nie masz bladego pojęcia...

jestem ekspertem więc wyjaśniam - gościu ma dziś ciężkiego parkinsona - to smutne, zwłaszcza dla niego - ale jak widać chory reżyser wcale się nie poddaje chorobie alkoholowej - dzielnie trzyma kamerę i kadruje najlepiej jak potrafi, a nie jest to łatwe na kacu po rosyjskim samogonie, on bez przerwy walczy nie tylko ze zbuntowaną wątrobą ale też huraganem i trzęsieniem ziemi.. no i proszę bardzo - mimo aż takich przeciwnści udało mu się nakręcić krótkometrażowy całkiem zgrabny komediodramat - przecież to nie jego wina że żadna Marta mu się nie wyglebiła przed kamerą aż jej z cyców poszły iskry tylko, że spadło mu przed nosem jakieś ufo... na takie sprawy nie ma wpływu nawet najlepszy reżyser filmów dokumentalnych... dla mnie pełna profeska... każda sekunda jego filmu więcej wnosi do ufologii niż wszystkie razem wzięte "artykuły" homosia... ponieważ on niestety nie umie obsługiwać telefonu więc pisze tylko gęsim piórem gliniane tabliczki które po wyschnięciu zabiera z cegielni i zanosi na ksero a potem puszcza pocztą kurierską do dyrektora internetu - są to zmurszałe ze starości artykuły z gatunku międzygalaktycznego soft porno z naciskiem na seks farmerski z insektoidami lub pederastyczne dewiacje z łysą hybrydą masona i ufonauty... całość jego odrażającej twórczości aż ocieka od geriatrofilii homoseksualnej - ciągle mu się marzy orgiastyczna grupowa miłość ze zgrają starszych od węgla żydów... nieustannie namawia młodzież na orgię miłosnych modłów... kiedyś rozdawał małym dzieciom święte obrazki teraz czai się z workiem cukierków...

Strony

Skomentuj