W piwnicach jednego z londyńskich domów odkryto szczątki dziwnych stworzeń

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Londyn słynie z zabytkowych budynków, z których wiele liczy setki lat i ma ciekawą historię. W mieście tym mieszkali czarodzieje, świry, szaleni geniusze, znachorzy oraz inne nieprzeciętne i nietuzinkowe osobowości. Postaci te, można powiedzieć, stały się integralną częścią angielskiej stolicy.

 

 

Miasto kryje jeszcze wiele nierozwiązanych tajemnic. Zdarza się, że i dziś dokonywane są niesamowite odkrycia.

 

Ostatnio podczas rozbiórki w ścianach jednej z piwnic domu po dawnym sierocińcu znaleziono zbiór dziwnych antropomorficznych stworzeń. Niektóre z nich były zmumifikowane, a w innych przypadkach ostały się tylko szkielety, przerażająco podobne do ludzi. Nie natrafiono jednak na żadne rękopisy lub inne dokumenty dot. tajemniczego zbioru.

 

Zebrane artefakty zakwalifikowano, jako Kolekcja Merlina, sugerując, że należały one do Theodora Thomasa Merlina, który namiętnie studiował biologię i kryptozoologię.

 

Opinie dotyczące eksponatów, jak to zwykle bywa, są podzielone. Uważa się, że to nie są prawdziwi ludzie, a po mistrzowsku wykonane rzeźby lub zmodyfikowane szczątki dzieci z sierocińca. Jaka jest prawda? Na razie nikt nie wie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dronemastah

MMMM to ze biblia to wyssane

MMMM to ze biblia to wyssane z palca bzdury, zerzniete opowiadania ze starszych religii i ze sam kosciol (czy tez Kosciol) jest zaprzeczeniem istnienia Boga to wie kazdy myslacy czlowiek.

Kadzidlo i kropidlo - artefakty wiedzmie do odprawiania obrzedow

Picie krwi i jedzenie ciala - kolejny rytual

Rytualne szaty i spiewy - kolejny rytual

sztuczki magiczki to jedynie kosciol robi. wasz buk nie istnieje a biblia jest tego dowodem. Oczywiscie, moga znalezc sie idioci (i sie znajda), ktorzy beda chcieli probowac przetlumaczyc mi dlaczego to ja jestem glupi (chamski itp itd tez ale to jednak prawda) i dlaczego te mistyczne istoty jednak istnieja.

Nie, nie istnieja, pogodzcie sie z tym i zacznijcie zyc

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nikt Ciebie nie atakuje, bo

Nikt Ciebie nie atakuje, bo jesteś merytoryczny, posiadasz otwarty umysł i niesamowitą wiedzę.

Jedyną Twoją wadą jest zwiedzenie Szatanem w osobach, które bezkrytycznie wielbisz i w nie wierzysz. A wierzysz w pomiot Szatana, że jest Bogiem

To Twoja WIELKA WADA...

 I budzi sprzeciw również tych co nie dorównują Ci intelektem, wiedzą i elokwencją, lecz wiedzą, że Biblia jest żydowskim kłamstwem co do istoty boskiego bytu!

 To nie atak. Twoje artykuły i posty są bardzo interesujące, ale stajesz przed ścianą fałszu swojej religii...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika b@ron

jakie tam ataki? podyskutować

jakie tam ataki? podyskutować przecież wolno i to bynajmniej nie oznacza braku szacunku do twojej osoby, zresztą w poprzednim poście powstała bardzo ciekawa sytuacja, mianowicie stwierdziłeś że kilkanaście razy zawiesił ci się komputer podczas pisania tamtego posta i gdyby przyjąć faktycznie twoją teorię ze to wina mocy nadprzyrodzonych, to i tak mogą one pochodzić właśnie od Boga... pisałeś o zaopatrzeniu się w medalik, a jak już wspomniałem, właśnie Bóg ostrzega w bibli przed czczeniem podobizn... może to on nie chciał dopuścić do opublikowania twojego postu ???

W kwesti teori ewolucji, to popieram cię w tym iż to kłamstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Janusz

Osoby kwiestionujące ewolucję

Osoby kwiestionujące ewolucję, są po prostu słabo wykształcone. Przecząc ewolucji zaprzeczacie całej nauce, a tego szanowni rodacy zrobić się już nie da. Spóźniliście się o 200 lat. Postępu nie zatrzymacie. A ta strona jest pełna niesamowitych bzdur i chyba najlepiej oddaje stan umysłu autora.

 

Portret użytkownika baca

jedyny atak na twoje

jedyny atak na twoje "merytoryczne" posty to atak pustego śmiechu... nic nie poradzę, że robiąc z siebie męską matkę Teresę aż tak bardzo rozśmieszasz....

ps a czy przypadkiem nie oznajmiałeś parę linijek poniżej, że twój cudowny medalik chroni przed atakami?

Strony

Skomentuj