W pobliżu superksiężyca zarejestrowano dwa UFO z polami ochronnymi na obwodach

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Amerykanin z Arizony, który jest amatorem astronomem w dniu 12 listopada br. postanowił dokonać obserwacji tzw. superksiężyca, gdy jego maksymalna bliskość Ziemi zbiegła się z pełnią. Używając aparatu Sony CX500V zamontowanego na teleskopie NexStar 6SE mężczyzna podpatrywał księżyc i jego okolice, poinformował portal Parallelstate.com.

 

 

Podczas oglądania filmu astronom zauważył, że dwa dziwne obiekty z dużą prędkością przeleciały nad powierzchnią Księżyca. Aby je zobaczyć, musiał dwukrotnie spowolnić film. UFO miały nieco owalne zaokrąglone kształty i, choć odsunięte od siebie, poruszały się z tą samą prędkością. Ponadto astronom sugeruje, że wokół tajemniczych ciał można dopatrzeć się obecności półprzezroczystego obwodu, który charakteryzują rozmycia i zamglenia, zamknięte wyraźną krawędzią.

 

Na film zwrócił uwagę ufolog Scott K. Warinng i pokusił się o komentarz. Według Scotta, astronom sfilmował dwa obce statki kosmiczne, otoczone przez pola ochronne. Zauważył również, że takie "wyposażenie" załamuje światło i podziwiać je można na wielu wykonanych wcześniej fotogafiach.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Realista36

Ja to widzę na tle Księżyca

Ja to widzę na tle Księżyca obracający się balon, prawdopodobnie z helem. Ta niby tarcza ochronna ufo, to po prostu przytłumione odbicie światła krawędzi balonu. Interesuje się ufo od kilkunastu lat i czytam artykuły ZNZ od wielu lat, ale nie dawajcie takiej CHAŁY, bo sami podważacie własne kompetencje jako znawcy tematu. Proszę Was, bo aż żal normalnie na to patrzeć, czytać i słuchać...! P.S. Jeśli chcecie dezinformować znawców tematu, a zniechęcać now zainteresowanych, i przy okazji robić z siebie idiotów, to z tą pierwszą grupą na pewno Wam się nie uda...!

Portret użytkownika Piotruz

Wszystkie cywilizacje z

Wszystkie cywilizacje z całego wszechświata zleciały się do naszego układu aby wisieć gdzieś na orbitach i się z nami nie kontaktować. Polecam uderzyć się cegłą w łeb może wam pomoże.

Portret użytkownika Israfel

No i są w sieci takie zdjęcia

No i są w sieci takie zdjęcia. Aby można było je zrobić potrzebny jest:

1. Księżyc w odpowiedniej fazie, bo im bliżej pełni, tym większa szansa uchwycenia satelity.

2. Odpowiednio duży satelita (bo CubeSat-y, które mają 10x10x10 cm trudno zauważyć z małej odległości, na Ziemi Biggrin ).

3. Odpowiednio niska orbita, bo obiekty na orbicie geostacjonarnej (ponad 35 000 km od Ziemi) mogą pozostać niezauważone Wink .

4. Odpowiednia pozycja obserwatora na Ziemi (bo np. przy obserwowaniu przejścia ISS na tle Księżyca wystarczy kilka kilometrów błędu i już nic nie zobaczymy).

5. Spostrzegawczość, bo przejście może trwać krócej niż sekundę i wystarczy na chwilę odwrócić wzrok, żeby przegapić.

6. Brak zachmurzenia.

Przydałaby się informacja kiedy to może nastąpić w naszej okolicy (są odpowiednie programy do liczenia przejść satelitów na tle Słońca i Księżyca.

 

A teraz zapytam. Czy dużo samolotów lata nad naszymi głowami? Ile z nich widziałeś na tle Księżyca czy Słońca? A przecież są dużo większe od satelitów i latają znacznie niżej.

 

No, chyba dosyć tego mądrzenia się. Tylko dlaczego to trzeba tłumaczyć? Wydaje się to być proste i logiczne.

 

Portret użytkownika Tryptyk

Tallin...wykurzyłeś z tego

Tallin...wykurzyłeś z tego portalu kolejnego czytelnika. Rób tak dalej, a zostanie tu tylko małe grono wzajemnej adoracji, liżące się pod ogonami i utwierdzające się nawzajem o swojej wielkiej otwartości umysłów...bo taki jest Twój cel, nie?. A Twój umysł jest wielce otwarty...jak kontener na odpady bio po przejściu głodnych meneli.

Portret użytkownika Q...

Oczywiście że nie są. To

Oczywiście że nie są. To zwykłe baloniki, zapewne z wodorem, wypuszczone przez kogoś. Widać ich typowy kształt jak się dobrze przyjrzeć. Jednym słowem zrobili się w balona i innych też chcą wcisnąć to kolejne chciejstwo.

Portret użytkownika Johny Bravo

Sprawa jest barczo prosta, to

Sprawa jest barczo prosta, to poprostu wesz zeskoczyła z głowy autora fotki i przeleciała przed obiektywem. Jesli zastosujemy ODWROTNĄ INTERFERENCJĘ w trybie LEMINGOADAPTACJI to doskonale widać łapki tego wsza, a jekby się dobrze przyjżeć to nawet jego parszywy uśmiech Smile

Portret użytkownika Israfel

Znów to samo. Problemy autora

Znów to samo. Problemy autora z wyobraźnią przestrzenną i ... od razu UFO w okolicy Księżyca. Na dodatek przeleciało z dużą prędkością.

To proszę napisać z jaką prędkością leciało UFO (zdaniem autora) i jakiej było wielkości.

To ja może podpowiem. To coś było małe, leciało wolno a jest rozmazane nie ze względu na jakieś POLE OCHRONNE, tylko głębię ostrości zdjęcia. Kojarzy autor coś takiego, że bliski plan nieostry a daleki ostry, albo na odwrót? I wtedy jest "rozmyta otoczka".

Żenada!

Portret użytkownika logiczny

Efekt nałożenia lotu obiektu

Efekt nałożenia lotu obiektu na tle księżyca. Niestety tak to wygląda, powiem więcej, to jest dmuchany balonik który urwał się z jakiejś imprezy, wyraźnie widać kształt. Prędkość także się zgadza, jeśli uwierzymy że obiekt jest blisko księżyca. 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ida

to chyba normalne że w

to chyba normalne że w połowie listopada jest temperatura na minusie w niektórych rejonach. Się Polacy odzwyczaili od prawdziwej zimy w Polsce i się w dupach poprzewracało. Niedługo anomalią bedzie zima w ogóle a lato cały rok jak najbardziej na miejscu.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj