W pobliżu zamkniętej elektrowni jądrowej odkryto niezwykłe stworzenie

Kategorie: 

Źródło: https://labuda.blog/251985

W Kalifornii w okręgu San Diego odkryto tajemniczą istotę. Jeden człowiek wędrował ze swoim psem wzdłuż wybrzeża w pobliżu elektrowni jądrowej San Onofre, która od 2013 r. jest zamknięta. W pewnym momencie czworonóg podbiegł do jakiegoś dziwnego stworzenia, które wyglądało jak burak z ustami i z wilczymi sutkami, czyli jak mutant z horroru.

 

Świadek zdarzenia natychmiast wyciągnął telefon komórkowy, aby zrobić kilka zdjęć. Wkrótce fotki zostały opublikowane w Internecie. Wielu internautów zaczęło pisać o mutancie. W pobliżu znajduje się elektrownia jądrowa, która przez 45 lat pracy spowodowała poważne szkody dla środowiska.

 

Miejscowi pamiętają  jeszcze wycieki amoniaku, wody radioaktywnej i inne zdarzenia. Możliwe, że wody przybrzeżne roją się od zmodyfikowanych stworzeń.

 

Byli też sceptycy, w opinii których znalezisko jest zwykłym stworzeniem głębinowym. Wiele stworzeń wodnych jest wciąż nieznanych nauce. Zdarza się, że czasem pojawiają się one na powierzchni lub są wyrzucane przez fale na brzeg.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Natenczas Wojski

To może być tzw. "Ogórek

To może być tzw. "Ogórek morski" - Sea cucumber. Zwierzę morskie należące do gromady STRZYKW, u nich taki pokrój organizmu jest normą. Nie wykluczone, że odrobinę zmutowanym ale wcale niekoniecznie. Zwierzęta te są na ogół mało znane, choć Azjaci na przykład te morskie ogórki zaliczają do "frutti di mare" i chętnie jedzą. Mizerii się z nich zrobić nie da, ale po przyrządzeniu wyglądają całkiem apetycznie...

https://photos.app.goo.gl/yXd2vrYxr6jbZAin7

 

Skomentuj