W pokoju dziecięcym ożyła lalka – zaczęła ruszać warkoczami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W sieci pojawił się straszny film, nagrany w pokoju dziecięcym. Widać na nim lalkę, która ożyła. Bez pomocy z zewnątrz nastroszyła się jej czupryna, a warkocze podniosły do góry.

 

 

Dom, w którym doszło do nietypowego zdarzania, jest prawdopodobnie opanowany przez duchy. W jednym pomieszczeniu widzimy ruszającą się samoistnie lalkę, a w innym coś siłą podmuchu przesuwa przedmioty, leżące na stole.

 

Nie wiadomo dokładnie, gdzie powstało video. Według niektórych komentatorów, ojciec dziewczynki chciał zaprezentować szerszemu gronu złowieszczą atmosferę, która zatruwa życie jego rodziny.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

te wydarzenia z filmu,

te wydarzenia z filmu, bezdyskusyjnie były zemstą lalki... za to maltretowanie pobratyńców, przez tego małego osobnika gatunku ludzkiego, płci żeńskiej...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika śpiący

Idźcie panowie na browar

Idźcie panowie na browar Biggrin Baca, Tallin, Homo Sapiens, B@ron, Rex Biggrin

 

Chciałbym Was widzieć na jakimś Evencie Biggrin A film to fake.... Po takim czasie od nagrania wrzucony do sieci.....  No hajs z yt musi się zgadzac Biggrin

Strony

Skomentuj