W porównaniu z kosmitami jesteśmy tylko bezmózgimi mrówkami?

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Gdyby ludzie próbowali rozmawiać z kosmitami, byłoby to tak, jakby mrówki próbowały rozmawiać z ludźmi. Eksperci są przekonani, że ludzie są gorsi od kosmitów w rozwoju umysłowym i nie będą mogli się z nimi komunikować.

Naukowcy uważają, że kosmici są bardzo inteligentni, ponieważ Układ Słoneczny ma 4,5 miliarda lat – w porównaniu do 13,8 miliarda lat wszechświata – i istnieją znacznie dłużej, aby rozwinąć inteligencję przewyższającą ludzi.

 

Możliwe, że istnieją inne rodzaje inteligentnych istot, które mają zdolności całkowicie wykraczające poza nasze wyobrażenia. Będzie to podobne do tego, w jaki sposób mrówki próbują komunikować się z ludźmi.

Dr Louise Preston, astrobiolog z University College London, powiedziała: „Jestem pewna, że ​​jesteśmy dla nich jak mrówki.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Vilkana

Różnica  potencjałów 

Różnica  potencjałów  ewolucyjnych między nami a "onymi" jest pozornie tylko podobna jak między nami a mrówkami ,sądzę jednak że mrówkom nie zależy na takiej wiedzy o nas jak nam o "kosmitach".Im jesteśmy bardziej zaawansowani technologicznie tym "ONI" będą mniej widoczni dla nas ale dalej będą nas obserwować.Nie jesteśmy dla nich partnerem. z naszymi wojnam, z syfem który wytwarzamy naszej planecie.Mam jednak nadzieję że to UFO które od czasu do czasu nam się pokazuje to "My" z przyszłości obserwujący swą historję z przed miliona lat. To przecież tylko ułamek w dziejach

 

 

Portret użytkownika Tom

A co by zyskali na tym

A co by zyskali na tym kontakcie ? Nic.Prymitywna cywilizacja nie jest w stanie niczego zaoferować znacznie bardziej rozwiniętym istotom. Jeśli są dużo bardziej inteligentni to wiedzą że kontakt jedynie spowodowałby chaos na Ziemi. Dlatego unikają kontaktu i czekają aż osiągniemy odpowiedni poziom rozwoju.

Portret użytkownika zoilk

A czy ludzie idą do zoo się

A czy ludzie idą do zoo się komunikować ze zwierzętami czy je oglądać?? Jak jedzą jak piją jak śpią jak się uczą nowych rzeczy jak walczą?? Jestesmy dla nich bydłem z którego wybierają sobie osobniki do badań i Bóg sam jeden wie do czego jeszcze.

Portret użytkownika moon fake

A wątpiłeś??

Najwięcej zamieszkałych gwiazd jest w ciągu głównym choć są gwiazdy których planety  ukrywają się w otoczce plazmowej którą my dotychczas rozumieliśmy jako powierzchnię gwiazdy. Project seti jest bez sensu wyrzuconym hajsem bo nie odbiorą z powodu tej otoczki żadnych sygnałów. Mają nas w dupie.  Lepiej ten hajs wydać na technologię lotu.

Portret użytkownika MKs

Bzdura totalna. Ludzie

Bzdura totalna. Ludzie potrafią porozumiewać się migowo, przy pomocy rysuntów lub zaawansowanych schematów. Bariera językowa nie będzie przeszkodą. Mrówka tego nie potrafi.

Skomentuj