W poszukiwaniu obcych cywilizacji

Kategorie: 

Źróło: 123RF.com

Każdy obserwator kosmosu zgodzi sie zapewne ze mną że kosmos (zakladając że istnieje) jest ogromny , tak naprawdę nikt nie wie tego czy gdzieś się kończy ...jest w nim wiele gwiazd i planet ,tych odkrytych przez człowieka, jak i tych o ktorych nie mamy zielonego pojęcia

 

Do tej pory życie odkryto tylko na ziemi , co nie dziwi ,jako że na żadnej innej planecie nas nie było z prostej przyczyny ,ponieważ nie dysponujemy możliwościami by pokonać takie olbrzymie odległości, zostają spekulacje i domysły za i przeciw...

 

Bez względu jednak na to którą przyjmiemy wersję dotyczącą początku tj. wielki wybuch lub stworzenie...prawda jest taka, że skoro życie jest tu na ziemi ,może być też na innych planetach...oczywiście nie jest powiedziane że to mają być ludzie...lub nawet humanoidzi...chodzi ogólnie o istoty które są żywe ,przecież tu na ziemi żyją organizmy które nie są nijak do siebie podobne a co dopiero na innych planetach oddalonych lata świetlne od ziemi.

 

Rasa ludzka jest w większości bardzo interesująca ,twierdzi że świat należy do niej choćby dlatego że posiada ...hmmm ...inteligencję Smile , poniekąd to prawda, jednak nie należy wykluczać iż inne istoty ziemskie też są inteligentne ,są jednak ograniczenia dzięki którym każda istota inaczej używa owej inteligencji np. pies nie może wziąć młotka i zbudować sobie budy jak człowiek budując dom, jednak bynajmniej nie jest tak że pies żyjąc na wolności nie ma gdzie mieszkać...jeśli nie znajdzie schronienia ,wykopie sobie w ziemi norę i ma dom jak marzenie ;), oczywiście nie dotyczy to tylko piesków a każdego innego zwierzęcia...ale do rzeczy.

 
Cywilizacje pozaziemskie mogą istnieć jak najbardziej ,jednak wcale nie muszą interesować się ani ziemią ,ani nami samymi ...w tak ogromnej przestrzeni kosmicznej mogą żyć zarówno cywilizacje wielkości mrówek , jak i olbrzymy dla których ziemia jest jak główka od szpilki ...bez względu na wielkość mieszkańców innych planet , mogą oni być dużo bardziej rozwinięci technologicznie, jak i daleko w tyle poza ziemską technologią zarówno jedni jak i drudzy ,wcale nie muszą być zainteresowani ani zatrutą do granic możliwości ziemią, ani "inteligentnymi" ziemianami ,cywilizacje zbliżone wielkością do nas i mające technologie pozwalające na przemieszczanie się na tak duże odległości by dotrzeć do ziemi...owszem, mogą wykonywać loty obserwacyjne ,do własnych celów naukowych...jednak raczej inwazja z kosmosu nam nie grozi.
 
Gdyby każde niewyjaśnione światełko na niebie ,lub obiekt którego nie potrafimy zidentyfikować był statkiem obcych, byli by już tu z nami od dawna i albo bylibyśmy przyjaciółmi , albo pozbyli by się nas już dawno...tylko po co???...po co im ta ziemia? to że obcy żyją ,nie znaczy że oddychają naszym powietrzem , odporni są na nasze ciśnienie, czy grawitację...każdy pojazd jaki widzimy czasem na niebie ,a który nijak nie pasuje do naszej ziemskiej technologi, bynajmniej nie świadczy o tym że do niej nie należy...
 
Ziemia jest wcale niezbadana...nic o niej nie wiemy, te wszystkie teorie , co ma w środku? dlaczego się kręci? skąd w ogóle się wzięła? ...to tylko teorię oparte na przypuszczeniach...nic więcej. ludzie podzielili się na równych i "równiejszych" i zwykły człowiek nie musi wiedzieć jakimi technologiami się posługuje ta lepsza część ludzi...jak również nauka nie do końca musi głosić najprawdziwszą prawdę...
 
Na planetach naszego układu słonecznego naukowcy twierdzą ,że życie nie zostało odkryte ,jednak to przecież wcale nie świadczy o tym że tam go nie ma ..."gazowe olbrzymy" czy planety skaliste... kto powiedział że tam nie ma przeróżnych form życia ,że właśnie tam nie ma warunków idealnych dla danej formy życia ,niestety... skoro ziemię mamy pod stopami i niewiele o niej wiemy , to opisywanie innych planet ,to już czysta wyobraźnia.
 
Żyjemy teraz w czasach kiedy nasilają się doniesienia o statkach "obcych" przelatujących tu czy tam , słynne kręgi w zbożu ,też interpretuje się jako przekazy "obcych" ...niestety, jest to całkiem bez sensu ,inna cywilizacja nie byłaby w stanie rozszyfrować naszych przekazów tak samo jak my ich ...przecież rysowanie czy pisanie przyjęło się na ziemi i służy do przekazywania i archiwizowania wiadomości ,ale tu na ziemi...gdzieś tam w kosmosie też muszą występować owe wspomniane wcześniej ograniczenia i nawet nie wiemy czy obcy są w stanie pisać...no taka prawda ...mogą się przecież porozumiewać telepatycznie, nie wspominając już o tym że wcale nie muszą być materialni , nie muszą mieć wcale takich nawyków archiwizacji jak my tutaj.
 
Osobiście wiara w istnienie obcych, to odrębna sprawa każdego , ja jestem prawie pewien że istnieją , jednak tak ktoś zbudował czy stworzył ten świat że bariery którymi nas odgrodził powodują że raczej nie będziemy w stanie sobie zagrozić ...próbując nawiązać kontakt z "obcymi" to tak jakbyśmy próbowali się skontaktować np. z ...bakteriami...przy czym w przypadku bakterii ,sprawę mielibyśmy o tyle ułatwioną ,że wiemy na 100%, iż bakterie istnieją.
 
źródłem są moje przemyślenia. 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Juszka

No następny tallin nam się

No następny tallin nam się rodzi, tyle że felietony talina rozśmieszają tak te barana jakoś tak hmm trochę nie wiem o co tu napisać chyba tak mi zostało po przeczytaniu tego czegos o niczym.
Ale zacznijmy od początku:
W kosmosie jest wiele planet i gwiazd odkrytych przez człowieka hmm odkrytych a kto je zakrywał, chyba odszukanych, przybliżonych ale odkryte i to przez człowieka a co miała wydra je "odkryć". No i fraza o nieistnieniu kosmosu - no comment.
Życie odkryto na Ziemi heheheh jak je odkryto to ludzie nie żyją, co za oksymorony lecą. Poza tym wirus to też życie a jak już wiadomo odnaleziono w kosmosie struktury białek a więc życie w ujęciu ziemskim. Nastepne przekłamanie. No i co za złote myśli że życie na Ziemi jest zróżnicowane brawo!!! Dzięki ci za to, bo nikt nawet bnie zauważył tego.
Cztając fragment o inteligencji to tak się zastanawiałem czy ty aby to pisałeś czy przypadkiem nie twój pupil, który kieruje się instynktem.
Może morze jest mokre a może morze nie jest mokre. Może istoty to mrówki, może obcy to giganty, może może może bla bla bla, jak dzieecko w przedszkolu: prosze pani a robert zabrał mi kredkę, a prosze pani ale Juszka mnie nazywa, ojoj.
To jak już napisaliśmy o wcale niezbadanym niebie UFO to przejdźmy do wcale niezbadanej Ziemi i znowu blablabla nic nie wiemy, co my tu robimy, hmmm chyba nic ty nie wiesz, nie rozkminiasz XXI wieku to nie średniowiecze że nie mamy pojecia jaka jest Ziemia to już nie teorie to udowodnione teorie.
 
No i szybki skok gdzieś w kosmos który jak uważasz nie istnieje do gazowych planet na których nie "odkryto" życia ojoj co za stwierdzenia a do tego dodałeś że może tam istnieć, takiej dedukcji to mógł by od ciebie uczyć się Holmes.
 
Normalnie można powiedzieć że twój artykuł to taka prawda jak to że 100% wdów żyje dłużej od swoich mężów. Jeszcze ze dwa takie o niczym felietony a wygryziesz tallina.

Portret użytkownika b@ron

hehe...juszku...to już nie

hehe...juszku...to już nie jestem trolem dla ciebie? i zaczełeś mnie karmić , pisząc ;)...siedzisz przed monitorem i udajesz głupiego...bo dalej uważam żeś niegłupi, jednak ograniczony...a co ty myślałeś że moje artykuły bedą zerżnięte żywcem z wiki itp.?...,że przepisze to co znajdę w necie ,byle było zgodne z tym co głosi nauka?...no mylisz się ...pisze to co sądzę sam, choć wcale nie wykluczam że sie mylę w jakimś temacie ...ja wiem żeś ty był w kosmosie i wiesz o nim wszystko ...jednak ja się z tym nie zgadzam co ty bredzisz ,a ty masz też takie prawo, ty zbadałeś ziemię ,ty zbadałeś kosmos...to opisz nam o tym ...napisz mi naprzykład ,dlaczego kręci się ziemia?...tylko nie cytaty a własnymi słowami...
ps. co ty z tym wygryzaniem?...najpierw wlazłeś tu z zamiarem wygryzienia bacy ,teraz sądzisz że ja wygryzam tallinna...z racji twojego ograniczenia...oświecam cię ,że tu jest miejsca dużo...nikt nikogo wygryzać nie musi...to tylko ta twoja przypadłość...zbanować wszystkich i pisać sam ze sobą...ech juszku... 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka

miałem ciebie nie karmić, nie

miałem ciebie nie karmić, nie odpowiedziałeś rzetelnie "wcale" na nic. 
To nie ja udaję głupiego to ja wiem że ty nim jesteś, a że tobie wydaje się odwrotnie to tak jak z normalnym w wariatkowie, wariaci będą uważali normalnego za wariata.
Ty nie rozumiesz że regułki któe można samemu sprawdzić i udowodnić w prosty sposób nie podważysz w zaden sposób, a twoje brednie to puste gadanie, paplanie któego za c.. nie udowodnisz. 
To co głosi fizyka i matematyka klasyczna tworzyło się 4 tyś. lat i jakoś od wieków nikt nie był w stanie tego podważyć a prawa podstawowe wielu chciało zburzyć, nie jakiś baran nie jakiś Juszka ale wielcy odkrywcy i co? I nic, są niepodważalne.A tylko głupi może twierdzić ze są złe.
Ty się mylisz w każdym temacie gdzie miesza się fizyka, astronomia, chemia i królowa nauk nieomylna matematyka- tak matematyka jest nieomylna.
Czy trzeba być w Ameryce żeby wiedzieć że jest tam Ney York, Wielki Kanion i Indianie?? Pusty jesteś i twoja pusta retoryka osmiesza cie. To tak jakbyś niezrozumiał w kontekście mojej wyprawy w kosmos., Gdzie napisałęm że wiem wszystko op kosmosie trollu? Z czym się nie zgadzasz? Jak się nie zgadzasz to udowodnij, daj dowody, nie dasz nic bo opierasz się tylko i wyłącznie na "bo ja wiem i już".
Dlaczego Ziemia się kręci już ci tłumaczę, jak krowie na rowie byś zrozumiał. Kazde ciało kosmiczne powstaje poprzez łaczenie się małych cząstek w większe, te uderzając się w dysku akreacyjnym (który już sam nadał wszystkim cząstkom ruch obrotowy) nadając pęd, momet obrotowy rosnącej kuli rozgrzanych skał a że na tworzącą się planetę dział grawitacja gwiazdy oraz siły odśrodkowe w środowisku bez oprów ten ruch jest jednostajny i niekończący się, dodatkowo ruch obrotowy nadaje płynne wnętrze, siły Coriolisa. Dodatkowo w kosmosie tak jak na Ziemi działają iły pól magnetycznych które też wpływają na powstanie ruchu obrotowego. Rozumiesz?? Tak w kilku prostych zdaniach byś choć troszeczkę ogarną.
Wygryzanie skoro nie rozumiesz ironii i szydery to nie odpisuj. Bo głupio wychodzi. I tak nie zrozumiesz. Jak krew w piach.

Portret użytkownika b@ron

pominę komentowanie twojego

pominę komentowanie twojego wstępu, tego w którym piszesz o "normalnym wariatkowie" i o tym że jestem głupi a ty mądry ...i z racji tego że chciałbym być mądrzejszy ,proszę cię o dalszą odpowiedź na pytanie dotyczące twojego twierdzenia... 
"Kazde ciało kosmiczne powstaje poprzez łaczenie się małych cząstek w większe, te uderzając się w dysku akreacyjnym (który już sam nadał wszystkim cząstkom ruch obrotowy) nadając pęd, momet obrotowy rosnącej kuli rozgrzanych skał a że na tworzącą się planetę dział grawitacja gwiazdy oraz siły odśrodkowe w środowisku bez oprów ten ruch jest jednostajny i niekończący się"
...no właśnie...dlaczego "niekończący się "?...jak to w "środowisku bez oporów"? ...przecież próżnia nie jest idealna (choćby owe małe cząstki z których tworzą się planety)...bez przerwy w zasięgu grawitacji przelatują mniejsze bądź większe kamyki które nawet jeśli nie są ściągane na ziemię zapewne są niezłym hamulcem ...wyjaśnisz?
acha takie jeszcze małe pytanie...jak wyjaśnisz temperaturę zera bezwzględnego w kosmosie ? co z cząstkami pyłu kosmicznego? 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka

Szok, ty nie potrafisz

Szok, ty nie potrafisz myśleć! Przeczytaj co napisałęm i zastanów się co za bzdury piszesz. 
Nie odpowiada się pytaniem na pytanie nie udzieliłeś trollu odpowiedzi. W kosmosie temperatura nie wynosi zero bezwzględne, jest wyższa. A dlaczego jest bliska zeru, otóż ze względu na brak materialnych cząstek( bardzo małe zagęszczenie (około 1 cząsteczka na 7m^3), a te które tworzą próżnię są niematerialne. Rozumiesz??? Jestem ciekaw czy się domyślisz dlaczego jest tak niska po tym opisie, dasz odpowiedź na to i swoje hipotezy z artykułu czy znów będziesz trollował i głupio się pytał.

Portret użytkownika b@ron

nie kręć juszku...jest bliska

nie kręć juszku...jest bliska zeru ? czy zeru bezwzględnemu???...małe zagęszczenie cząsteczek?...no to z czego tworzą się te planety?...bo chyba nie z tych niematerialnych...według nauki temperatura jest tak niska ze względu właśnie na brak czegoś co by przekazało promieniowanie słoneczne ...ale skoro jest pył to w zupełności powinien przyjąć to promieniowanie...czego jeszcze nie rozumiesz z tego co pisałem?...kto tu trolluje?...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka

Jak można tak być pustym??

Jak można tak być pustym?? Jesteś wyjatkowy. Pierwszy raz z taką ułomnością się spotykam.
Dlaczego nie odpowiedziałeś na pytania? Co nie potrafisz? I ty chcesz dyskutować trollu, żałosny jesteś.
Próznia kosmiczna - zanim coś napiszesz to sprawdź czy na głąba nie wyjdziesz - to próżnia międzyplanetarna, miedzygwiezdna, rozumiesz??? Chyba nie.
Temperatura nie jest niska bo coś przekazuje promieniowanie słoneczne ale ze zględu na mozliwość zatrzymania jej.
Jaki pył??? Co ty trujesz? 1 cząsteczka na 7m^3 zawiera w sobie między innymi wszystkie meteory, komety gazy itd... Trollujesz i piszesz głupoty.
Odpowiedz na pytania które postawiłem. Ulmus dobrze cię opisał ty nie potrafisz logicznie myśleć, ty nie potrafisz analizować, kazda twoja odpowiedź to bezsensowne pytania i unikanie odpowiedzi, no i najważniejsze odwracasz kota ogonem  od siebie. 

Portret użytkownika b@ron

słuchajcie no juszku...zadaj

słuchajcie no juszku...zadaj mi te pytania na które oczekujesz odpowiedzi w punktach ...bo ci się chyba temat z chemtrails pomylił...też chciałeś odpowiedzi ...darłeś się jak stare gacie ...dawajcie mi dowody !!! a jak je dostawałeś ,to uciekałeś i w następnym artykule dawaj, dalej to samo od początku...
to ciekawe co piszesz o próżni kosmicznej...bo w takim razie nawet w wiki znajdziesz taki opis...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Skafander_kosmiczny
...jest tam wzmianka "Zewnętrzne powłoki skafandra kosmicznego chronią przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz przed poruszającymi się z olbrzymią prędkością cząstkami pyłu kosmicznego, zwanego mikrometeorytami"
...czyli co?...wszyscy kłamią ...a ty wiesz najlepiej że pyłu tam nie ma???...
nerwy cię ponoszą zbyt łatwo jak na trolla...hamuj swój kąśliwy jęzor ...jak już czytasz książki naukowe ,to rób to ze zrozumieniem ,a nie ucz się ich na pamięć ...no wymyśl coś ,bo ci nie odpuszczę ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka

Czytaj ze zrozumieniem bo

Czytaj ze zrozumieniem bo masz straszną tendencję do przekręcania faktów, po pierwsze kto napisał coś o chemtrails?? gdzie na znz to niech sobie piszą. Jakie dowody?? Pierwsze słysze na to by były dowody na opruskiwanie nieba.
Wskaż mi gdzie napisałem że nie ma pyłu kosmicznego, jak zwykle kłamiesz, ale wy (pastuch i baranki jego) z każdym jak udajecie że rozmawiacie to używacie kłamstwa, No gdzie napisałem że nie ma pyłu? napisałem wyraźnie o "zagęszczeniu" próżni. 
Troll pisze kłamstwa i podjudza więc to twoja domena.
Odpowiesz na pytania trollu nie bo nie potrafisz. 
Zadałęm ci pytania na temat twojego tworu s-f i nie odpowiedziałeś kłamiesz jak zwykle.
Ja mam hamować prawda boli że inteligencją do pięt mi niedorastasz??? Tak prawda boli.
Kłamco, udowodnij co piszesz. Jeszcze raz gdzie napisałęm że pył kosmiczny nie istnieje.

Portret użytkownika b@ron

juszku...nudni

juszku...nudni jesteście...zieeeew.
cytat z twojej odpowiedzi...
"Jaki pył??? Co ty trujesz? 1 cząsteczka na 7m^3 zawiera w sobie między innymi wszystkie meteory, komety gazy itd... Trollujesz i piszesz głupoty."
...no to jak w końcu jest ...czy go nie ma???
...wymień pytania w punktach, chętnie odpowiem...chociaż nie regułkami jakbyś chciał...
...ty nie jesteś inteligentny...ty jesteś narcyzem Biggrin 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka

Gdzie napisałem że pył

Gdzie napisałem że pył kosmiczny nie istnieje kłamco?? Udowodnij swoje słowa.
Żartujesz ?? Przecież już napisałem pytania na które nie dajesz odpowiedzi. Od pierwszego postu gdzie masz zarzuty i nie potrafisz odpowiedzieć.
 
O właśnie jestem INTELIGENTNYM NARCYZEM i znając swoją wartość mogę tak się nazywać, a nie baranem.... czy jak kto chce. Ty przez całe swoje życie nie osiagniesz tyle co ja dokonałem do tej pory, nie osiągniesz tyle co ja już osiągnąłem nie zdobędziesz tyle przez całe życie co ja już osiągnąłem dlatego mam prawo być inteligentnym narcyzem i mam prawo być sku... dla takich jak ty.

Portret użytkownika b@ron

hehehe...żal mi ciebie

hehehe...żal mi ciebie juszku, że sam sobie taką krzywdę robisz ...jeśli o mnie chodzi ,to jestem odporny na takich "inteligentnych narcyzów"...ale wiesz co???...jak ja napisałem takie głupoty twoim zdaniem...to może napisz coś i wstaw tu, takie żeby bylo mądrzejsze...ale żeby nie było na zasadzie kopiuj/wklej ...tylko żeby tam było widać że myślisz...żeś jest taki inteligentny jak sądzisz...no co???...pobijesz mój głupi tekst ,swoim mądrym tekstem?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka

żal mnie??? No coś ty popatrz

żal mnie??? No coś ty popatrz na siebie. 
Krzywdę że bawię się zaje..? że nie macie za grosz dystansu do własnej osoby :ds
Za to ze pokazuję Polakó przywary: kłótliwość, kłamstwo i chamstwo :d
A w twoim przypadku coś więcej brak logiki w czytanym tekście, i wieczne nieodpowiadanie na pytania.
Ja szkolę na was ironię i szyderę a wam piana, baaa wy glebe gryziecie próbując "coś" udowodnić. 
Kilka chwil na innemedium i tydzień mam dobry humor, na codzień nie potykam nawiedzeńców, spiskowców, szarlatanów nauki, folklor na całęj linii.
 
 
A tak nawiasem to gdzie napisałem że pył kosmiczny nie istnieje kłamco.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika benet

Tak sobie pomyślałem

Tak sobie pomyślałem podjuszka ,ze gdyby ciebie wywieźli na  planetę pełną kobiet  w celach rozrodczych Smile to dopiero byłby to oksymoron, więc jak myślisz, lepiej być płodnym biologicznie,czy literacko ? Chociaż w twoim przypadku ani jedno ani drugie nie wchodzi w rachubę,twój przypadek jest tak ciężki,że zostaje ci tylko...nocne moczenie .Normalnie można powiedzieć że twój komentarz,to taka prawda jak to że 100% chętnych kobiet umarło by bezpotomnie. A i jeszcze jedno,ty nawet tallinna nie jestes zdolna wygryźć he he 

Portret użytkownika Juszka

Najczęsciej wyśmiewają i

Najczęsciej wyśmiewają i wymądrzają te osoby "najmądrzejsze (stado baranów z pastuchem)" osoby, gdzie wspólna suma inteligencji jest równa osobie wyśmiewanej.
Beret jak juz nieraz ci po wiedziałem wytęż jak potrafisz swojego grejfruta i napisz coś nowego, z polotem a nie stare brednie które stały się oklepane, ROZUMIESZ? 
nocne moczenie uhahaha ależ się uśmiałem, normalnie uwielbiam to, ba jak do tej pory 3 razy szczałem to po twoim poście specjalnie dla ciebie będę to robił 4, naszczęście masz łóżko podemną i lubisz taki deszczyk.

Portret użytkownika benet

oj podjuszka,nie wymagaj ode

oj podjuszka,nie wymagaj ode mnie bym był posłuszny tobie tak jak ty Bacy to nie realne.Z tego co wiem ,ty miałaś u niego full wypas Smile więc  twoja pokora wobec niego jest uzasadniona, a skoro tak,to Baca trochę niżej zapodał ci temat na twój profesjonalny artykuł,mówi ze to twoja ulubiona dziedzina .Więc podjuszka nie grymaś tylko bierz się do roboty,napisz niusa na miarę swoich możliwości . A jeśli chodzi o twoje nocne moczenie... eee tam... skoro to jedyna twoja przyjemnosć i tak cię bawi to lej ile wlezie, w końcu to twoja prycza 

Portret użytkownika benet

no i znów muszę o sikaniu ,bo

no i znów muszę o sikaniu ,bo wiesz podjuszka , mało się nie posikałem ze śmiechu jak zobaczyłem te twoje buciki na obcasie ,torebeczki ,bluzeczki  ha ha ha ty Juszko1980                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Powiem ci że gustu to ty za grosz nie masz ...taka wiocha ,oj podjuszka , ty na prawdę w takich butach do holandii ,do gejów ? 

Portret użytkownika baca

mocne uderzenie ha ha

mocne uderzenie ha ha ha...
oj idzie wojna i teraz chyba będzie ni z juszki ni z pietruszki jakiś szewski kontratak...
obyś Benet tylko nagle nie został zmiażdżony profesjonalnym artykulem o martwych plemnikach - popartym z "bezspornych źródeł" niepodważalnymi dowodami zebranymi oczywiście z tak zwanej "pierwszej ręki"...

Portret użytkownika Juszka

Wiedziałem roberto że nie

Wiedziałem roberto że nie wytrzmasz. 
A co tobie tak po głowie, tfu potwarzy plemniki chodzą? Przecież ciągle uważasz mnie za kobietę, w sumie to lepsze to niż bycie ci... tak jak jest to z tobą. Smile
Chwal swojego baranka bo beret jeszcze nie rozumie, że jak napisałeś, on jest dla mnie takim czymś "nikt" a na nic się nie zwraca uwagi.

Portret użytkownika Juszka

Tak ty widząc pomidora

Tak ty widząc pomidora cieszysz sie jak    do sera.
Po drugie gdybyście skończyli choć podstawówkę, i przyswoili zasady pisaowni języka polskiego to byście wiedzieli że napisałem poprawnie, Oj niedojdy!!! Nic wam nie wychodzi, marni jesteście w 4 nie umiecie z 1 poradzić sobie.  Sprzed komputera na łąkę trawę żreć === i tak nie rozkminisz musiałbym napisać prosto jak krowie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

tak sobie tylko pomyślałem

tak sobie tylko pomyślałem jako, że to w sumie jedyna dziedzina w której ona jest prawdziwom ekspertkom - na jej miejscu zacząłbym ten artykuł w sposób rozbudzający ciekawość użytkowników - jakoś tak:
"Wczoraj rano odkryłam, że kiedy jest Księżyc w nowiu i jesień w Argentynie, martwe plemniki na półkuli północnej wirują w lewą stronę kiedy płyną w zlewie"
potem rzciłbym parę danych z astronomii, geografi i latarkoznawstwa i po kilku suchych zdaniach wtrąciłbym dla hmm... ożywienia coś o bhp - na przykład:
"... nie wolno jednakże w ferworze badań klinicznych pod żadnym pozorem pobierać obumarłego materiału podczas kąpieli w wannie, gdyż zachodzi realne niebezpieczeństwo przypadkowego zapłodnienia martwym plemnikiem siostry lub mamy badacza..." - taka właśnie osobista przypowieść z normalnego życia mogłaby myślę wybitnie podnieść dramaturgię reszty artykułu... no i oglądalność tak generalnie strony...
 

Portret użytkownika benet

z nią już tak jest, ona łyka

z nią już tak jest, ona łyka wszystko co piszemy,daję sobie głowę uciąć,że ta posłuszna owieczka sprawdza teraz czy oby na pewno na półkuli północnej te martwe plemniki spływaja w zlewie w lewą stronę,no ale w końcu nius ma być profesjonalny i poparty dowodami  he he he 

Portret użytkownika Juszka

Oj robercie znowu nie

Oj robercie znowu nie wytrzmałeś i znów wychodzi twoje kłamstwo, no ale szkopy to mają w genach i trudno się swojej krzyżakowej natury wyzbyć, co nie?
Można powiedzieć że zacząłeś dobrze końcówka też w miarę ale to rozwinięcie czegoś tam zabrakło, dlatego uzupełnię twój słowotok:
"... No i ja Juszka nieszczęsny nie wiedząc jak napisać o marach i strachach podpytałem co takiego w zamku z kratami robią by spermologię rozwinąć do dziedziny sztuki, do miana religii. Na szczęście roberta jako ekspert pochylania się po mydło dobrze mi to wytłumaczył. A tak to opisał, mydełko z podłogi bierzesz i już czujesz na plecach ręka, no i czujesz ale to nie latarka wtargneła brutalnie w ciebie (to latarkoznastwo) no i już wiesz że nie masz szans się wyprostować, wtedy czujesz że przychodzi czas na astronomię widzisz dwie gwiazdy pod oczami i kometa wlatuje w atmosferę gardła. Rozwinął też temat geografii jak to leci deszczyk chemiczny a to z przodu a to z tyłu biały koloidalny chemtrails pozostaje na ciele. No i tak to należy zakończyć badanie z autopsji roberty."
Co do odwiedzin strony to marnie ma się twoj portalik, nic nowego, brak nowych kłamst na temat użytkowników Innemedium, czas ją odświerzyć, ostatnie wpisy są sprzed roku a my wojnę toczymy jakieś 4 miesiące, możesz już odreagować i opisać jak to Mi dowaliłeś, jak się podbudowałeś, czekam z niecierpliwością mam nadzieję że się pochwalisz jak coś wyskrobiesz.

Portret użytkownika zibi1973

Nie chcę się wtrącać ale ty z

Nie chcę się wtrącać ale ty z [email protected] naprawdę się nienawidzicie jak Kain i Abel,nie wiem czy to dobre na te czasy jakie nastały,człowiek  człowiekowi wrogiem ,gdyby obcy tak postępowali  to do niczego by nie doszli jedynie do zagłady jak to ruskie chcą kontrolować Ukraine można powiedzieć brat brata chce ubić,to koniec ludzkości,każdy ma jakiś tam wrogów,jedynie możemy przetrwać zgodą, żyjemy na planecie razem i trzeba się godzić,ja tam nie mam żadnych nienawiści nawet jak ultra mnie obrażał,swoje głupie zagrywki pisał,wiem że w tym czasie przechodziła przez niego nienawiść jak to u ludzi jest normą,gdyby nawet był nad przepaścią wisiał bym mu pomógł,myślę że kiedyś się zmieni,człowiek dopiero zrozumie jak się coś stanie oby wtedy za pużno nie było

Portret użytkownika Juszka

No i kto to pisze :D ty troll

No i kto to pisze Biggrin ty troll zawsze papla bezpodstaw, ja jak piszęcoś to mogę to udowodnić. A ty które swoje słowa potrafisz rzetelnie udowodnić, choćby z tego felietoniku o niczym.
Tpo ty zawsze marudzisz pod komentami, nie mając ani wiedzy ani dowodów, tak by tylko w zasadę byle by mówiono o tobie.
Szkoda mi już na ciebie czasu, póki nie będziesz rzetelny wolę ciebie omijać, nie karmić. 

Strony

Skomentuj