W przeciągu kilku dni w Indiach widziano UFO i latających humanoidów

Kategorie: 

mysteriousuniverse.org

Młody chłopak w Kanpurze w Indiach, który fotografował chmury nad miastem przez przypadek uwiecznił coś co zdaje się być latającym spodkiem. W tym samym czasie, indyjskie programy informacyjne prezentują film z latającym humanoidem nad miastem Nellore. Niektórzy twierdzą, że oba zjawiska wyglądają podejrzanie podobnie.

Dwudziestego czwartego czerwca, siedmioletni Abhijeet Gupta myślał, że fotografuje paralotnie lecącą przez chmury. Jednak gdy obiekt zaczął zmieniać barwy i emitować światło, oczywistym stał się fakt, że to coś innego.
Oto jak sam opisał ten obiekt:

"(Obiekt) miał czerwone migające światło po środku i otoczony był okrągłym białym światłem. Wyglądało to tak jakby biały dym wydzielał się z centrum obiektu."
 

Powiedział również, że latający spodek poruszał się dużo szybciej niż inne samoloty lecące wtedy przez niebo. Po pewnym czasie wzleciał on wysoko w górę i zniknął z oczu chłopaka. Jego ojciec, Santosh Gupta, znalazł innych świadków, którzy potwierdzają historię Abhijeet`a. Przekazał fotografię razem z zeznaniami świadków Profesorowi Debopam Dasowi z wydziału inżynierii lotnictwa IIT w Kanpurze, który przyznał, że obiekt był najprawdopodobniej UFO. Organy władzy powiadomione o wydarzeniu przez Gupta nie wyraziły jakiegokolwiek zainteresowania zdjęciami i zeznaniami świadków.

[ibimage==24907==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Równolegle do zdarzeń z miasta Kanpur, telewizje informacyjne pokazały film przedstawiający latających humanoidów z miasta Nellore na południowo-wschodnim wybrzeżu. Według zeznań świadków rzekome latające humanoidy były widziane niemalże w całym mieście i sprawiły, że mieszkańcy w całym mieście bali się wyjść w nocy z domu.

Wideo zrobione przez anonimowych mieszkańców prezentuje się bardzo podobnie do tego zrobionego w grudniu 2014 roku w Brazylii. Wtedy film wyglądał jednak dużo wyraźniej i wywołał poważną społeczną dyskusję. Mieszkańcy Brazylii zastanawiali się wtedy czy wideo przedstawia anioły, obcych czy może jest rezultatem zaawansowanej obróbki graficznej.

Wtedy dyskusja zakończyła się gdy artysta cyfrowy Jessen Carlos przyznał, że sam sfabrykował ten film. Ujawnił on nawet film pokazujący krok po kroku proces tworzenia latających humanoidów. Jak się okazało jeden z roporterów zasugerował się pomysłem Brazylijczyka, nieco rozmył animację i stworzył kolejną tanią sensację.

Fotografie Abhijeeta Gupta zostały więc zasłonięte przez inną i wyraźnie naciąganą sprawę. Sytuacja ta pozostaje więc nadal bez odpowiedzi a zdaniem niektórych, jest to specjalne działanie, by schować całą sprawę pod dywan.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Istoty zajmujące określone

Istoty zajmujące określone położenie w owej pasożytniczej hierarchii zawsze wierzą w swoją wyższość nad istotami jakie znajdują się niżej w owej hierarchii. Owe niższe istoty darzone są więc pogardą, uważane za "nieczyste", bezpardonowo eksploatowane, itp. Natomiast istoty uważające się za wyższych, uważają się za elitę, śmietankę, nadrzędnych, itp. W odniesieniu do ludzi z planety Ziemia wszyscy członkowie okupującej nas konfederacji są niezwykle zadufani w sobie uważając nas za bardzo prymitywnych, niezwykle głupich, i darząc całkowitą pogardą. Dosłownie też wpadają w szał jeśli ktoś wypunktuje im i uzasadni na przekonywującym przykładzie, że ludzie są w czymś od nich lepsi. Owo ich zadufanie w siebie można więc wykorzystać w celach obronnych dla wyprowadzania naszych okupantów z równowagi i prowokowania ich do popełniania błędów poprzez odwiedzenie od zaleconych im procedur postępowania. Opisy takich przypadków w podrozdziale W6.

6. Nasi okupanci zupełnie nie pomagają sobie nawzajem. Panuje u nich doktryna "w kłopotach radź sobie sam" - patrz [3B]. Jedyny rodzaj pomocy jaką mogą uzyskać od swoich współziomków, to pomoc od specjalnie w tym celu istniejących instytucji, będących odpowiednikami naszego pogotowia ratunkowego, straży pożarnej, policji, itp. Zasada owego nie pomagania obejmuje nie tylko ich życie zawodowe, ale także życie osobiste oraz ewentualne niebezpieczeństwa, w jakich któryś z nich przypadkowo może się znaleźć.

7. Wszelkie istoty, które nie wyznają filozofii naszych okupantów i stąd, które nie przynależą do ich pasożytniczej konfederacji całkowicie odcięte zostały od dostępu do Ziemi (t.j. nasi okupanci odcięli od dostępu do Ziemi istoty wyznające filozofie typu totaliztycznego). Te totaliztycznie nastawione istoty miały jednak dostęp do Ziemi w pierwszej fazie zasiedlania ludzi na naszej planecie. Obecnie ich kontakty z ludźmi następują jedynie na odległość za pomocą rzutników telepatycznych opisanych w podrozdziale N5.2. Niektóre formy ich kontaktów i pomocy omówiono w podrozdziale W5.

8. Okupujące nas istoty wszystkich ras z definicji są inteligentniejsze od ludzi zamieszkujących planetę Ziemia. Ich wyższa inteligencja wynika z tzw. "równania inteligencji" opisanego w podroziale II6.2, a ściślej z wyższej od ziemskiej grawitacji planety, jaką zamieszkują. Ponadto ich tzw. "przepustowość komunikacyjna" opisana w podrozdziale H5 jest również wyższa niż u Ziemian. W sumie daje im to znaczną przewagę intelektualną nad Ziemianami.
 
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika lipka

To całkiem jak ci co mają

To całkiem jak ci co mają pieniądze i władzę mają przewagę nad tymi co nie mają pieniędzy i władzy, pewnie rzadzący politycy i urzędasy są z nimi w zmowie, chociaż według mnie to żydostwo przejęło całą władzę a "okupujące" rasy mają do gadania tyle co żyd za okupacji, ich władza tu nie sięga.

Portret użytkownika Homo sapiens

W artykule "Maszyneria

W artykule "Maszyneria orgoniczna" opisałem wysoce prawdopodobną i co należy podkreślić niewidoczną strukturę wysysu życiowej energii z istot ludzkich. Należy zaznaczyć, że chodzi o energię ŻYCIOWĄ, a nie o jakąkolwiek energię. Zwyczajną typu prąd elektryczny jest łatwo wytworzyć, natomiast pochodzącą od istot humanoidalnych jest prawdopodobnie zdobyć trudno. Chciałbym państwu przedstawić hipotezę dotyczącą wysysu życia z czasów II wojny światowej. Ofiarami tego procederu stali się również Polacy. Chodzi o działalność hitlerowców w diabelskich obozach pożerających żywcem. Część biblistów, zwłaszcza protestanckich, twierdzi że należy czytać Pismo Święte dosłownie. Dlatego przytoczę urywek Biblii, w którym jest zaznaczone, iż człowieka może pożreć diabeł. Część badaczy sugeruje, że hitlerowcy będący pracownikami szatana pracowali jako jego pomocnicy, by dostarczać mu/im (innym istotom mu służącym) pożywienia. Widać na zdjęciach ludzi straszliwie "zjedzonych".

 

Urywek Biblii zaznacza również, że należy być trzezwym, aby nie zostać pożartym, co jak wspomniałem w powyższym tekście jest nie bez znaczenia ! Często alkoholicy lub narkomani (co jest tym samym demonicznym odsysem życia) są pozbawiani wagi ciała, wyglądają jak chodzące szkielety/trupy.

 

"Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć." 1 List św. Piotra 5:8

 

Aby nie dać się złapać tej potężnej istocie/istotom, należy w momentach krytycznych, albo w całym swoim życiu zwracać się do Jezusa Chrystusa, jak o tym mówił znany chrześcijański ufolog Joe Jordan.

 

Przykładowe zdjęcia Polaków/Żydów z obozów koncentracyjnych gdzie zostawali pożarci:

W innym tekście dotyczącym również tego tematu wspomniałem, że obecna sytuacja Polaków może świadczyć, iż staliśmy się kolejny raz ofiarami odsysu życiowej prany. (Patrz artykuł pt.: "Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli") Odnośnie hitlerowskich pomocników diabła i innych istot opowiada film, pt.: "Farmakia w starożytnosci i w czasach dzisiejszych - HD. PL."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Cabaj

Aha..to według Ciebie

Aha..to według Ciebie przyczyna takiego wyglądu ludzi w obozach był wysys zyciowej energii?A kto to wysysał?ufoki(hitlerowcy)?To nie przez głód czasem?Wierzysz w diabły?..gratuluje he he.Tak naprawde to energie wysysa częsty wytrysk ale to zagadnienie pewnie jest Ci zupełnie obce albowiem pochodzi z tego świata.Spróbuj pare razy dziennie przez dwa miechy a potem popatrz w lustro a zagadnienie wysysania energi rozwiążesz natychmiast.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Potwierdza to tylko moją

Potwierdza to tylko moją wiedzę o istocie duszy czystej i "brudnej".
Możesz sobie to nazywac praną. Energia życiowa jest energią Boga i nie jest materialna w sensie fizycznym.
Dusze "brudne", nie mogące opuścić obszaru cięzkiej materii sa konsumowane przez demony uzyskujące w ten sposób niesmiertelność.
Aby dusze były "brudne" potrzebne sa wojny, ludobójstwa, pomory i kataklizmy, bo w obliczu takich wydarzeń dusze robia się plugawe i dostarczają odpowiednie pozywienie demonom ( demony  są oczywiscie materialne, ale jako produkt boski posiadają zdolności panowania nad materią, czyli moga przenikac przez przeszkody materialne etc...).
Z tymi obozami i nie tylko masz właśnie rację.. Ale nie chodzi tutaj o pożeranie fizyczne ciał, tylko duszy ( prany?)
 - pozdrawiam

Strony

Skomentuj