W regionie Doniecka doszło znowu do ataków rzekomej chupacabry

Kategorie: 

Chupacabra to mityczne zwierzę wampir, które wsławiło się tym, że wysysa krew z napadniętego inwentarza. Początkowo najcześciej ofiarą padały kozy w Puerto Rico, ale przez dziesiątki lat podobne ataki zaczęły występować również w Ameryce Północnej, ostatnio dochodzi do nich na terenie dawnego Związku Radzieckiego.

 

Tym razem atak dziwnego stworzenia przetrwali mieszkańcy ukraińskiego Doniecka. Mieszkańcy mówią, że w okolicy widzieli dziwne zwierzę, a potem doszło do ataków na króliki jednego z gospodarzy, które zostały po prostu wyduszone. Jak dodają świadkowie obudziło ich głośne szczekanie psa i wtedy udało się dostrzec zarys sylwetki zwierzęcia o ciemnym umaszczeniu.

 

Miejscowi zlokalizowali potem ślady w śniegu.  Ludzie twierdzą, że zwierzę jest wyjątkowo silne.  Przez kilka sekund udało mu się przełamać bramę. Wczesną jesienią, w okolicznym lesie widziano istoty przypominające kangury.  Była to prawdopodobnie samica z młodymi. Teraz powiązano te fakty, co wzbudziło swoistą lokalną paranoje.  Mieszkańcy boją się zapuszczać w nocy i nie pozwalają się samodzielnie oddalać dzieciom nawet w świetle dziennym. Wszyscy liczą na działania policji oraz miejscowych myśliwych.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kuzYn

O Chupacabrze z Ameryki

O Chupacabrze z Ameryki Południowej gdzie doniesień jest faktycznie dużo pisałem w innym wątku, że to najprawdopodobniej nieudany eksperyment genetyczny który wymknął się z pod kontroli. Śmieje się z Rosyjskiej Chupa - kupy, bo ruskim nie wierzę. A Ty rozumiem jesteś tutaj na etacie pouczania innych ?
Jak Ci się nudzi to się WyChupacabruj   Smile

[ibimage==18164==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

niepotrzebnie się sprzeczacie

niepotrzebnie się sprzeczacie koledzy, albowiem Homoś już bardzo dawno temu wyjaśnił zjawisko czupakabry.
przedstawiam wam jeden z jego nieśmiertelnych cytatów,
coś tak inteligentnie napisanego że wejdzie już wkrótce do każdej szanującej się encyklopedii paranormalnych zjawisk i paranormalnych wypowiedzi.
już za chwileczkę poznacie jego "myśl" która już na zawsze zmieni wasze wyobrażenie o granicach ludzkiego umysłu, (dolnych granicach).
już za moment dam wam poznać tę wisienkę na torcie każdej szanującej się teorii spiskowej.
juz za sekundę.
oto on - najpotężniejszy cytat HOMO SAPIENSA
Werble już grają? a wiec owacja na stojąco, niemilknące brawa, i jedziemy recytując cytat w postawie zasadniczej... aleluja:
"Możliwa teoria na temat przyczyn jest taka iż Polska wkroczyła w strefę NWO czyli strefę sił istot które wszczepiają implanty i są szarakami, a co za tym idzie pojawiają się i istoty czupakabra które są powiązane z szarakami i ich dzialaniami."
TO COŚ nieskromnie tylko nazywanego "cytat", powinno być drukowanymi literami wykute na mosiężnej tabliczce i przyśrubowane na stałe w każdym podręczniku, na każdej jednej klatce schodowej na każdej ulicy na każdym peronie - jego pełne brzmienie jest tutaj:
http://innemedium.pl/wiadomosc/kilkadziesiat-danieli-zagryzionych-pomorzu-przez-nieustalonego-drapieznika
jak to dobrze że wujek google zachował tę wypowiedź dla potomności

Portret użytkownika b@ron

baca...ja to tak z innej

baca...ja to tak z innej strony ...kim by nie był ten stworek ,to miejscowi mają problem, to że podciągają to pod jakieś legendy to inna bajka, ale jak zagryza zwierzęta to problem jakby nie było istnieje ,a kolega z którym wdałem sie w dyskusję zwyczajnie to wyśmiał ,ot i mentalność ...co nas nie dotyczy ,to nie problem...gdy jakiś czas temu w kilku miastach polski "tajemnicze "zwierze zabijało zwierzęta domowe jedni widzieli pume inni coś nieokreślonego ,u nas mało się słyszało o owym czupakabra ,bo teraz to zapewne i u nas tak by to tłumaczyli ...zapewne gdyby w okolicy miejsca zamieszkania tego wyśmiewcy ...krzyżówki kota z dynią ...dymiącego tam wcześniej pojawiły by się takie przypadki ,nie wychodziłby z domu ale tak to mu śmiesznie

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj