W regionie Wołgogradu ufolodzy odkryli kilkadziesiąt ogromnych kamiennych tarcz

Kategorie: 

Źródło: http://www.kosmopoisk.ru/

Kolejna ekspedycja Wszechrosyjskiej organizacja Kosmopoisk z Wołgogradu zakończyła się niezwykłym odkryciem. Na obszarze, który jest mocno chroniony, ufolodzy znaleźli kilkadziesiąt dziwnych kamiennych obiektów o średnicy, wahającej się od dwóch do czterech metrów. 

 

 

Poszukiwacze pod kierownictwem Wadima Czernobrowego próbowali pozbierać te dyski, ale zawiódł ich sprzęt. Wykorzystywany przez nich dźwig zepsuł się i nie nadawał się do podnoszenia kamiennych tarcz. Członkowie ekspedycji zwrócili się w tej sprawie o pomoc do władz regionu.

 

Podobne dyski ludzie z Kosmopoiska odkryli w ubiegłym roku w regionie żarnowskim. Można je teraz podziwiać na wystawie w miejscowym muzeum.
 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

na poczatku filmu myślałem że

na poczatku filmu myślałem że kierownik wyprawy ma brodę i dopiero w 23 sekundzie okazało się że to nie broda tylko jakaś szarańcza kierownikowi twarz obsiadła... zupełnie nie wiem teraz co o tym myśleć... ma ktoś jakieś pomysły?

Portret użytkownika Nieważny

Baco nie ma co myśleć .Pewne

Baco nie ma co myśleć .Pewne rzeczy z czasem same wyłażą na wierzch.Ja mieszkając bliżej ducha puszczy niż Ty nie miałem pojęcia że dojlidy tak długo skrywały prażubra.Wracając do tematu, to może być szarańcza ... bo w 3,42 opuściła brodę kierownika zakrywając cały obiektyw Wink pozdro

Portret użytkownika b@ron

phi... co to takie krążki,

phi... co to takie krążki, skoro starożytni dłutkiem i młotkiem rzeźbili bloki skalne u układali z nich piramidy, to w wolnych chwilach wydłubali toto dla jaj, żeby dzisiejsi "naukowcy" rwali sobie włosy z głowy co to?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi1973

Z dłutkiem do bloków skalnych

Z dłutkiem do bloków skalnych z piramid,co to za naukowiec wymyślił, to musiał być bezczelny typ,by taką teorie wymyślić,za te kłamstwa powinni go wsadzić do wiezienia, ale nie za bajkę jaką podsunęli mu,a za ukrywanie prawdy i współprace z nimi

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika sandrax

Zadzwoń do niego,i powiedz

Zadzwoń do niego,i powiedz żeby następnym razem wykorzystał kredki,napewno doceni gest.Idąc dalej,wspomnij też żeby namalowal twarze,że sprawi ci tym wiele radosci,i w ogóle.Może ktoś kliknąć minusika dla słoneczka?

Strony

Skomentuj