W Rosji i Ameryce Południowej znajdują się niemal identyczne ciała rzekomych obcych

Kategorie: 

Badania humanoida z pustyni Atacama

Ciało obcego z Chile, którego szczegółowe badania, zostaną wkrótce przedstawione w filmie dokumentalnym okazało się prawie identyczne do innego zmumifikowane ciała znajdującego się w Rosji.

 

Rosyjski humanoid, tak zwany karzeł Alexis, został odkryty na Uralu w 1996 roku i według osoby, która go znalazła żył około trzech tygodni.  Podobieństwa między tym ciałem i ciałem humanoida z Ameryki Południowej są uderzające.  Zarówno wzrost około 12-15 cm i skład ciała.  Ciało obcego z Ameryki nie ma oczu a Alexis ma je zmumifikowane. Ponadto amerykański humanoid jest w pozie z otwartymi ustami i rękami po bokach, a rosyjski z rękami skrzyżowanymi na piersi.

Ciało amerykańskiego humanoida zostanie dokładnie zbadane przez specjalistów w genetyce, planowana jest dokładna analiza jego DNA.  Jak dotąd, naukowcy twierdzą, że można powiedzieć, iż ciało jest pochodzenia organicznego.  Oczywiste jest również, że nie może ono należeć do znanych nam w przeszłości hominidów. To zdecydowanie humanoid i na pewno nie człowiek.

Wykluczono już opcję, że ​​jest to ludzki płód między 20-22 tygodniem. W jego kościach znaleziono za dużo wapnia jak na tak młody organizm. Dzięki wielu zdjęciach rentgenowskich i technologii komputerowej udało się stworzyć niepowtarzalny obraz 3D rzekomego obcego. Jest tak szczegółowy, że można "zobaczyć" i zbadać wewnętrzne organy humanoida.

Analiza DNA będzie trwać około dwóch miesięcy, a może nawet dłużej. Najważniejsze wyniki tych badań mają zostać ogłoszone we wspomnianym filmie dokumentalnym.  Zarówno zwłoki z Ameryki Południowej jak i z Rosji z dużym prawdopodobieństwem należą do tego samego gatunku nieznanego ludzkości.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zizi

Przecież to mieszkańcy

Przecież to mieszkańcy Oriona. Należeli m.in. do nawyższej kasty egipskich kapłanów. To właśnie dla nich w piramidach istnieją kanały, którymi bez problemu mogli dostać się do wewnątrz, aby stamtąd komunikaować się ze swoimi. Inteligencja zacznie przewyższają Ziemian.

Portret użytkownika sHizo

Witam was drodzy czytelnicy i

Witam was drodzy czytelnicy i czytelniczki. Pozwolicie że również wypowiem się na ten temat. Na początek wiadomo że lubię zasypywać was zagadkami dlatego też oto pierwsza z nich. Czy nie dziwi was to że niemal identyczne ciała obce znaleziono w dwóch największych mocarstwach tego świata ? Czy nawet o tym nie pomyśleliście że oni przetrzymują tam obcych i gdy jakiś umarł pewnie dali dla zmylenia dopiero co po urodzeniu którzy nie dali rady przeżyć w naszym klimacie po to żeby was zmylić że robią coś w kierunku odkrycia prawdy o UFO. Oni od dawien dawna mięli obcych w swoich tajnych bazach wojskowych. I do tej pory mają ich potomnych, dzięki czemu powstała taka zmylająca bajeczka o "nieudolnym" podrzuceniu ciała i o "odkrywczym" odnalezisku. Pozdrawiam sHizo.

Warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia inni...

Portret użytkownika kuzYn

  Witam Cię drogi czytelniku

 
Witam Cię drogi czytelniku @Shizo. Twoje wywody na temat przetrzymywania obcych są ciekawe, aczkolwiek niedokładne. Prawdą  jest że Amerykanie jak i Rosjanie są w posiadaniu największej ich ilości, tym niemniej inne kraje świata również  takowe osobniki posiadają. Np. Korea północna ma ich cały obóz, a w Chinach to podobno nawet pracują przymusowo na plantacjach ryżu. Prawie każdy kraj na świecie hoduje obcych i jest to największą tajemnicą państwową każdego kraju. Tych obcych jest już tylu że podobno można by nimi sasiedlić średniej wielkości państwo. Co ciekawe, pomimo że są przetrzymywani ( samice i samce osobno) to i tak się rozmnażają. Istnieje hipoteza że robią to telepatycznie. Nie wiem czy wiesz, ale nawet Polska posiada kilkadziesiąt szt. i to już z IV pokolenia. Są przetrzymywani w bazie wojskowej na Kaszubach. Tu już jedna osoba pisała o tym, musisz poszukać w styczniu. Pozdrawiam kuzYn

 

 

Portret użytkownika sHizo

Witam Cię kuzYn'ie tak wiem

Witam Cię kuzYn'ie tak wiem że większość państw ma obcych w tajnych bazach wojskowych lecz nie pisałem tego gdyż odnosiłem się do dokładnie tego artykułu. Bo w tym przypadku akurat chodziło nam o znaleziska ciał w dwóch mocarstwach. ale dobrze kuzYn'ie że poruszyłeś ten temat bo jest równie ciekawy. Jeśli chcesz chętnie na PW, GG, Emailu wymienię się z Tobą swoją wiedzą na ten temat. Pozdrawiam w szczególności Ciebie kuzYn'ie jak i innych czytelników. Z poważaniem sHizo.

Warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia inni...

Portret użytkownika axell69

Skanując zdjęcie nr. 2

Skanując zdjęcie nr. 2  promieniami zwanymi Echo-Gamma  otrzymałem taki o to obraz :

zastosowana nowatorska technika  pozwoliła  na   100 %  odwzorcowanie  Obcego w formie  jeszcze  żywej , metoda ta pozwoli  naukowcom na obniżenie kosztów badań  a pond wszystko  czasu  z  kilku miesięcy (DNA)   do jednego  błyśnięcia  tajemniczego flesza domowej produkcji.

 

Portret użytkownika baca

ony są nagie bo tylko w

ony są nagie bo tylko w naszym wymiarze ubranka dla lalek są szyte na miarę naszych mozliwości, czyli ich wymiaru - i to jest wiadomość miarodajna - przekazywana z pokolenia na pokolenie przez krawcowe

Portret użytkownika Zenek

W Wedach opsywane są

W Wedach opsywane są mikroskopijne istoty zaawansowane duchowo bardziej niż ludzie ale ich wielkość względem opisu to szacunkowo 1/3 tych na zdjęciach. Krasnoludki są maciupieńkie przecież. A te znaleziska nadal wyglądają jak jakieś porzucone, być może przed potopowe, zabawki.

Portret użytkownika baca

20 razy, powiadasz? no cóż,

20 razy, powiadasz? no cóż, szczęściarz jesteś, to musi być całkem fajnie mieć bystrą żonę - ja aż tak bardzo nie podnoszę poprzeczki ale i tak non stop szukam takiej żeby nie trzeba jej było więcej jak 40 razy powtarzać, że piwo się skończyło zanim się skapnie i dlatego ci bardzo zazdroszczę takiego ideału...
kobiety które znam to tak generalnie nawet dwóch prostych zdań nie są w stanie zapamiętać i ciągle robią mi przed kumplami przypał
bo przecież każdy wie że "Idź po chleb" znaczy "idź po zgrzewkę żubra"
albo "Zrób kanapki" znaczy "Polej po szklankach", no nie?
takie proste rzeczy a żadna jakoś tego nie wie...
ech... Ty to masz farta... Twoja to nawet Ci czyta...

Portret użytkownika axell69

Facet mówi do żony: -

Facet mówi do żony:
- Kochanie, przynieś mi piwo.
Na to żona:
- Może jakieś magiczne słowo?
Facet:
- Hokus pokus czary mary, zap....j po browary!
A na to żona:
- Hokus pokus, ence pence, zamiast c...i masz dziś ręce!!
Na to Facet:
- Skoro jesteś tak pyskata, dziś ominie Cię wypłata!
Żona:
- Bardzo mocne masz dziś czary, zaraz biegnę po browary!

 

Portret użytkownika ArDoR

Oj tam, widzę że nie

Oj tam, widzę że nie zakumaliście czaczy i nie rozkminiliście grypsa...Admin wie co robi, tytuł jest IDEALNY... do pozycjonowania w guuglach.Na taką frazę będzie miliard wejść i będzie pobity rekord gilgamesza. Więc nie ma co stękać tylko wziąć się za wyżej wzmiankowane "czytanie"... wcześniej pełć pękną pogonić do pierdonki po jakąś dobrą literaturę.
 

Portret użytkownika borek

stresa ? od wczoraj ? a co

stresa ? od wczoraj ? a co się stało takiego niedobrego wczoraj . Po za tym że następne kilka setek ludzi straciło pracę a w telewizji nuda to chyba nic się nie stało . Jakie problemy może mieć taki dzielny chłopak jak nasz admin Wink chyba wystartuję w wyborach do sejmu - może udzielicie mi swojego poparcia? wiem że jeszcze trochę czasu do wyborów zostało ale trzeba odpowiednio wcześnie zacząć sie lansować Smile


e-mail [email protected]
gg 2701808

Portret użytkownika Ja

Te ufoludki i inne magiczne

Te ufoludki i inne magiczne zwierzątka jak jednorożce to według osób zajmujących się tzw. "Teoriami Spiskowymi" nic innego jak udane lub mniej udane eksperymenty genetyczne, jednym z takich ośrodków ma być "Plumb Island" koło Nowego Jorku "New York dla nieznających polskiego :P", podobno jest więcej takich ośrodków cywilnych i militarnych zajmujących się tworzeniem ufoludków :]

Portret użytkownika baca

"W Rosji i Ameryce

"W Rosji i Ameryce Południowej znajdują się niemal identyczną rzekomo ciało obce"
zagadkowy tutuł, nie powiem Adminie, nie powiem Smile
od razu mnie ta kabała zainteresowała... a zatem...
po przestawieniu wyrazów zagadka jest prawie rozwiązana - jeszcze tylko akcent zastosujemy taki z terenów niezbyt intensywnie zurbanizowanych aby nie zmienić nawet jednej literki i oto tytuł newsa brzmi tak:
"I w Rosji rzekomo Południowej ciało niemal identyczną Ameryce znajdują obce się"
 

Skomentuj