W Rosji odnaleziono arbuza z rzekomym komunikatem od obcych

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Ogrodnik z okolicy rosyjskiego Aktarska, Siergiej Suzjumow, przyniósł do lokalnej redakcji gazety niezwykłego arbuza. Jego zdaniem jest on ozdobiony wzorem niewiadomego pochodzenia.

 

Rosjanin odkrył na swojej plantacji, że jeden z arbuzów, a miał ich aż pięć odmian, jest pokryty tajemniczym wzorem. Reporterzy zobaczyli na własne oczy, że na ciemnozielonej skórce owocu pojawiły się dziwaczne spirale przypominające coś co zwolennicy science-fiction mogą nazwać "pismem" obcej cywilizacji.

Szczęśliwiec, który odnalazł tą niezwykłą roślinę, zajmuje się uprawą arbuzów od wielu lat, ale jak sam twierdzi tak dziwny wzór spotyka po raz pierwszy. Podobno wcześniej kręgi na arbuzach znalazł też jeden z mieszkańców okolic Chabarowska na Białorusi. Zdaniem ekspertów ani owady, ani żadne inne zwierzęta nie mogły zostawić takich śladów na arbuzie.

[ibimage==25173==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wzór pojawił się na owocu nagle w ciągu jednej nocy, więc nie jest to też mutacja. Siergiej sugeruje, że wzorce na roślinie to rodzaj wiadomości, którą otrzymaliśmy do zdekodowania. Jego zdaniem jest analogia między kręgami na arbuzach i słynnymi kręgami w zbożu, których pochodzenie do dzisiaj nie zostało wyjaśnione.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

to nie jest pismo obcych a

to nie jest pismo obcych a wzór ścieżek płytki drukowanej do tajemniczego urządzenia elektronicznego...
teraz rosjanin musi znaleźć kolejnego arbuza z opisem wartości elementów elektronicznych na ową płytkę ... jeszcze chwila i bedzie mógł inwestować w chlorek żelaza i tajemnica zostanie rozwiązana Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Wielu się tu nabija z admina

Wielu się tu nabija z admina a sprawy są dziwniejsze niż przypuszczamy ! Zresztą prowadzenie takiego portalu to wysiłek, o którym wielu nie ma pojęcia ! Takie znaki mogą być jakąś pozostałością boskiego projektu.
Zwolennik ewolucji nie zmieni swego punktu widzenia jedynie na drodze intelektualnego przekonywania. Tylko Duch Boży jest w stanie otworzyć oczy człowieka ślepego duchowo. W ciągu ostatnich kilkunastu lat tysiące zagorzałych ewolucjonistów po zbadaniu biblijnego wyjaśnienia powstania i historii życia na Ziemi, odkryło, że jest ono logiczne i prawdziwe. Kreacjonista to osoba, która jest gotowa przyjąć biblijny opis powstania i dziejów Ziemi jako wiarygodny i prawdziwy. Wierzy również, że stwierdzenia zawarte w słowie Bożym mogą zostać poparte przez dowody pochodzące ze świata stworzonego przez Boga. Dla kreacjonisty oczywiste jest, że Pismo święte można stosować jako klucz do zrozumienia praw rządzących powstaniem i dziejami Ziemi. Nawet wielu chrześcijan, którzy ufają Biblii i darzą ją szacunkiem, nie do końca pojmuje opis stworzenia świata. Każdy z nas zastanawiał się kiedyś nad powstaniem wszechświata. Logika i doświadczenie pokazują, że żaden znany nam przedmiot charakteryzujący się uporządkowaną konstrukcją nie mógł powstać w wyniku spontanicznego procesu. Świat wokół nas charakteryzuje się taką konstrukcją i złożonością, że wykracza to poza nasze wyobrażenie, poza tą czasoprzestrzeń. Atomy, cząsteczki, komórki i wszystkie żywe organizmy stanowią dowód, że wszechświat powstał w wyniku mistrzowskiego planu i projektu inteligentnej Nad Istoty. Ponadto logiczne rozumowanie potwierdza, że struktury charakteryzujące się uporządkowaną konstrukcją muszą mieć projektanta. W związku z tym, czy uznanie, że konstrukcja wszechświata jest wynikiem pracy inteligentnego Super Stwórcy-Projektanta nie jest jak najbardziej logicznym rozwiązaniem ?
Nie ma nawet skrawka dowodów, z jakiejkolwiek dziedziny nauki, że systemy kodowania, zapisu i przetwarzania informacji mogą powstać w wyniku kumulowania się losowych błędow – jak to postuluje neodarwinowska ewolucja. Przeciwnie – całe nasze doświadczenie, całe świadectwo nauki i inżynierii jednoznacznie mówi, że inteligentna przyczyna musi bezpośrednio stać za procesami kodowania i przetwarzania sygnałów jak to jest na przykład w układach komputerowych, a następnie w układach biologicznych informacji DNA. 
http://popotopie.blogspot.com/2013/10/ewolucja-czy-stworzenie.html

Pojawiły się głosy, że znak na karpiu mógł powstać poprzez zwyczajne odgniecenie się. Oto zdanie magistra lenictwa Ireneusza Adamczyka: "Odnośnie tego konkretnego wypadku, jeśli założymy mistyfikację, to sądze że łatwo by ją było wykonać, jeśli założymy, że wyjął z wody taką właśnie rybę i jest absolutnie uczciwy to sprawa jest dziwna, na upartego można przyjąć taką wersję: karp został złapany przez innego wędkarza i umieszczony w <środowisku>, które odcisnęło taki wzorek, następnie z jakiś przyczyn został wypuszczony i po krótkiej chwili dał sie złapać ostatecznemu konsumentowi. Ale może nie został złapany na wędkę tylko w inny sposób? Albo został tak odciśnięty w wyniku odłowów hodowlanych w stawach... " To podejrzenie może okazać się trafne, gdyż karp do łowiska był wcześniej zakupiony w stawach hodowlanych w Opolu Lubelskim. Wg słów właścicielki stawów podczas wpuszczania ryb do stawu jej mąż dostrzegł już jakieś wygniecenie na rybie, lecz uciekła mu ona do wody zanim zdążył się dokładniej przyjrzeć.
"Gdy wszedł do domu, uprzedził go Jezus, mówiąc: "Jak myślisz, Szymonie? Od kogo władcy ziemi pobierają różne świadczenia i podatki? Od swoich synów czy od obcych?" 26 A gdy odpowiedział: "Od obcych", rzekł mu Jezus: "A zatem synowie są wolni. 27 Abyśmy jednak nie wywoływali ich oburzenia, idź nad jezioro, zarzuć wędkę i weź pierwszą wyciągniętą rybę. Po otwarciu jej pyszczka znajdziesz stater. Weź go i daj im za mnie i za siebie"." Mt 17,22-27

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika El Koto

Ej, lejesz wodę zamiast

Ej, lejesz wodę zamiast napisać co takiego im powiedział ten karp! Skoro tak się palpitują tym karpiem to ani chybi coś musiał im powiedzieć! Dziwne tylko trochę, że nie spalili go na stosie jako UFO hybrydę, widocznie fundamentaliści nie palą na stosie jak masz krzyżyk na sobie. W takim razie co jest z fundamentalistami kozojebcami muhamedami? Oni nie ścinają tych niewiernych co mają d*** rozwierconą jak świeży lej krasowy.

Strony

Skomentuj