W Rosji rybak znalazł nieznane nauce zwierzę

Kategorie: 

Nieznane małe zwierzę znalazł rybak z Sosnowoborska. Ludzie mówią, że to coś wlazło człowiekowi w rękawicę. Obecnie działacze społeczni z organizacji, która bada dziwne zjawiska, noszą mutanta do różnych instytucji naukowych, aby dowiedzieć się, co to jest i skąd pochodzi. Zagadkę, wspólnie z biologami, próbowała rozwiązać Daria Sennikova, podają Nowosti Prima.

 

Rybak Andrew był zaskoczony, kiedy po raz pierwszy zobaczył to dziwadło, choć, jak mówi, w życiu widział wiele. Nieznane stworzenie wielkości pudełka od zapałek trafiło do laboratorium. To coś złapano w rzece Esaulowka pod Sosnowoborskiem.

Tamara, krewna rybaka, mówi, że nie wie, jak udało się złapać wujowi to paskudztwo. Na wszelki wypadek mężczyzna zgniótł butem stworzenie daleko od brzegu.

„Albo to samo wlazło do rękawicy wuja, albo złowił to przypadkowo kaloszem”.

Na początku myślano, że mutant może być kurzym zarodkiem, ponieważ w pobliżu miejsca, gdzie go znaleziono, znajduje się ferma drobiu. Kesza (tak nazwano znajdę) została pokazana dziesiątkom ekspertów, ale żaden z nich nie umie określić, co to jest. Nie jest to podobne do ptaka, ani do ryby. Ma dziwny kształt czaszki, nie ma dziobu, nie ma płetw…

Badacze zjawisk paranormalnych zorganizowali spotkanie z ekspertami z Instytutu Biofizyki w Krasnojarsku. Biolog Jegor Zadereew ma sceptyczny stosunek do paranormalnego pochodzenia kesza. Powiedział też, że odkrycie ze Sosnowoborska ma przodków w świecie zwierząt, ale patrząc na mutanta nie umiał powiedzie, co to jest. Identyfikacja nie była możliwa. Działacze społeczni mówią, że dojdą do tego, co to za rodzaj mutanta. Skomunikowali się już z moskiewskimi genetykami w celu przeprowadzenia odpowiednich analiz.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika proxi

A może część towarzysz

A może część towarzysz Lenina, która urwała się przed balsamowaniem, a że wiecznie żywa dotrwała do naszych czasów. Ach ci rosjanie, niedługo zaskoczą świat wynalazkiem koła.

Portret użytkownika rosomak

Ty pasionat w każdym temacie

Ty pasionat w każdym temacie musisz wjechać na homo sapiens- który- tak na marginesie- sporo wnosi do forum/
Za to sam niewiele masz do powiedzenia, oprócz wyszydzania i hejtowania.
Masz jakiś kompleks?

Portret użytkownika pasjonat

Oczywiscie sporo ma wiedzy

Oczywiscie sporo ma wiedzy chlopak.... zlodziej tez ma sporo wiedzy jednak czyni szkody. Sorry za porownanie.
Ale homo ostatnio odplywa, nie sposob pojac jego nature w tym kierunku. Zamiary na pewno ma szczytne ale poprostu wali dyrdymaly. Oczywiscie krytykuje to co uwazam za bdzet Putin i ocalanie Europy... godzisz sie na to ze KGB/FSB jest ratunkiem dla Polski ?  On zna lepiej tresc tajemnic fatimskich niz sam Jezus i Papiez. I to jest godne krytyki. Pokaz mi moja krytyke w dziedzinie architektury. Tu chyle czola. Homo nie ma jednak monopolu na mistyczne zjawiska..a na takiego sie kreuje.
 
Ps kompleks ? wszystko lykasz od anonimowych ??
pozdro

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj