W Rosji urodził się Lucyfer

Kategorie: 

lenta.ru

Pracownicy permskiego urzędu stanu cywilnego zarejestrowali noworodka o imieniu Lucyfer K. Menszikow. Matka dziecka, Natalia Menszikow, opublikowała w sieci akt urodzenia syna. Dziecko urodziło się 11 września 2014 roku.

„Jeśli się to mu się nie spodoba, to zmienimy, jak będzie miał 14 lat, ale z drugiej strony po co, mając takiego obrońcę i protektora …” – napisała młoda matka na swoim profilu na FB.

Kobieta twierdzi, że dziecko jest bardzo podobne do ojca.

„My z mężem jesteśmy satanistami.  Chciałam nazwać go Lucjan, a on – Lucyfer.  Miałam bardzo trudny poród i obiecałem, że jeśli dziecko przeżyje, nazwiemy go Lucyfer” – cytuje słowa Menszikowej portal PRM.RU.

Pracownicy biura rejestru narodzin próbowali przekonać młodych rodziców, aby wybrać bardziej tradycyjne imię dla syna, ale kobieta się upierała. Zgodnie z prawem, dziecko będzie w stanie zmienić imię w wieku 18 lat, ale tylko za zgodą obojga rodziców.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kluska

W Rosji urodzilo dziecko

W Rosji urodzilo dziecko ktore rodzice nazwalu Lucyfer!!!
Lucyfer to chyba dobre imie,bo w oryginale to znaczy : "Ten co niesie swiatlosc"
Dopiero jak Lucyfer zostal wygnany, stracil swoja swiatlosc i zmienil imie na Lucyper tzn:" Ten co stracil swiatlosc"
Taj jakos chyba bylo ; )
 

Portret użytkownika Q...

Pogardzasz "chlewikiem ze

Pogardzasz "chlewikiem ze strzechą"?. Ci od tronu, i wszelkie zadufki pośrednie, są najgorsi gdy żyją tylko pożądliwością a tak jest najczęściej. Po to się dzieje to co niektórzy dostrzegają, by skumulować wszystko co najgorsze w ludziach. Permanentne tworzenie duchowej i mentalnej "masy krytycznej" plugastwa.

Strony

Skomentuj