W Rostowie nad Donem zaobserwowano UFO

Kategorie: 

Źródło: https://earth-chronicles.com/

Późnym, bezwietrznym wieczorem grupa mieszkańców Rostowa nad Donem zauważyła grupę „gwiazd”, poruszających się po niebie. Lśniące obiekty przelatujące nad miastem zostały uwiecznione na zdjęciu 23 lipca przez Viktora Lyutowa.

Według świadków tajemnicze obiekty poruszały się bardzo szybko, przelatując w gęstej grupie. Ich rozmiar znacznie przekraczał wszystkie znane ludziom jednostki latające. Mieszkańcy Rostowa żartobliwie określają wykonane przez Lyutowa zdjęcie „ślubem UFO”. 

Wiktor Lyutov opublikował swoje zdjęcie w publicznym folderze „Rostov Main” na rosyjskim serwisie społecznościowym VKontakte, a wielu mieszkańców Rostowa dzieli się w Internecie podobnymi zjawiskami zaobserwowanymi na niebie. Podobne zjawisko zaobserwowano także 8 sierpnia 2015 roku, donoszą użytkownicy portalu VKontakte. Domniemane UFO poruszało się bardzo szybko, ale również niezwykle chaotycznie – mimo bezwietrznej pogody.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Krzychu

Wiecie, żyjemy w 2017 roku,

Wiecie, żyjemy w 2017 roku, niemal każdy człowiek mieszkający w cywilizowanym kraju posiada telefon z kamerą (i to już od przynajmniej 10 lat) i nikt tego "fenomenu" nie nagrał? Wielu świadków i nikt nie wpadł na to żeby uwiecznić to na filmie? Zamiast tego wszyscy robili zdjęcia, jasne... Gdyby ktokolwiek normalny zobaczył coś takiego i sięgnąłby po telefon to na 99.999999999% wybrałby kamerkę...

Wiem że mówimy o Rosji, w której technologia trochę odstaje od zachodniej, ale telefony z kamerami to chyba ludzie tam mają...

Skomentuj