W RPA sfilmowano człowieka – psa

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Republice Południowej Afryki odnotowano istnienie dziwnego stworzenia. Świadkowie zdarzenia podzielili się nagraniem w Internecie. Niektórzy sugerują, że ludziom ukazał się legendarny kriptid, który wygląda jak chudy mężczyzna, ale posiada też cechy zwierzęce. Mityczna istota porusza się, jak pies zdolny do rozwijania ogromnych prędkości.

 

 

Naoczny świadek widział człowieka - psa z okna samochodu podczas jazdy po pustkowiu. Najpierw kierowca po prostu zauważył sforę bezpańskich psów, które biegały swobodnie, a następnie zwrócił uwagę na ludzko wyglądające zwierzę między nimi. Początkowo wydawało się, że to człowiek, który porusza się na czworakach. Kierowca podjechał bliżej, aby lepiej przyjrzeć się tajemniczemu osobnikowi i bardzo się zdziwił...

 

Wyżej wymienioną sytuację zarejestrował kamerą dziewiętnastoletni Filipp Olifant, mieszkaniec Upington, i on też nagłośnił sprawę w mediach. Być może też młodzieniec, chodzący na czworakach, cierpi na zaburzenia psychiczne, ale kocha psy i uwielbia z nimi przebywać.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Suspect.

O Wielki Jahwe! Zobaczył na

O Wielki Jahwe! Zobaczył na pustkowiu.. a dookoła domy, płoty betonowe, osiedle ogrodzone płotem, a ten na pustkowiu... pewnie z Niu Jorku przyjechał.. No i ma cechy zwierzęce!.. Jakie to? Pewnie te, że w spodenkach biega. Qrwa.. zwierz straszny.   Tallin ...kobieto, czy jak wszystkie baby plotkować i tu musisz?

Portret użytkownika Kmieciu

Je sli dobrze pamiętam, to

Jeśli dobrze pamiętam, to legendy o psiogłowcach na Czarnym Lądzie wzięły się z tego, że nawiedzeni i niedouczeni (i niedomyci) kolonizatorzy - z reguły wyznawcy "jedynie słusznej wiary" źle zinterpretowali widok pawianów stojących na tylnych łapach. "Przemiłe" te zwierzątka są chyba praprzodkami muzułów, bo są brodate, z grubsza podobne do człowieka, ciemne na ryju, pierońsko agresywne i z upodobaniem beszczelnie kradną (z pól) owoce ciężkiej pracy człowieka Blum 3 . A tak poza tym mają wydłużone, prawie wilcze szczęki i zębiska, i są czworonożne, ale stawają na tylnych łapach, coby obczaić ponad trawami na sawannie czy lew się nie zbliża...

 

 

Skomentuj