W RPA urodził się pół – człowiek pół –owca

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkańcy okolic Lady Frere w Eastern Cape w Republice Południowej Afryki są przerażeni z powodu narodzin niezwykłego stworzenia. Niektórzy mówią o czarach, inni o zoofilii. Spanikowani ludzie poinformowali Departament Rolnictwa, które wysłało na miejsce zdarzenia ekspertów, aby ci ustalili, co się stało.

 

 

Wielu z czterech tysięcy rolników z Lady Frere jest przesądnych, a to z powodu narodzin okropnie wyglądającego jagnięcia. Stworzenie przypomina w połowie zwierzę, a w połowie człowieka. Starsi ogłosili, że jest to „posłaniec szatana”.

 

Dyrektor służby weterynaryjnej dr Lubabalo Mrvebi przyznaje, że zwierzę przypomina wyglądem człowieka, ale w rzeczywistości nie ma w sobie nic ludzkiego.

 

„To jest zdeformowane martwe jagnię i jego brzydota jest tylko wynikiem zakażenia owcy gorączką doliny Rift we wczesnych stadiach ciąży. U owcy występuje 28 par chromosomów, a u ludzi 23, a zatem w żaden sposób nie można mówić o ludzkim potomstwie. Pojawienie się tego potwora jest w pełni  zgodne z odkszatałceniami, które występują w wyniku zakażenia we wczesnych stadiach rozwoju embrionalnego”.

 

Ciążą u owiec trwa pięć miesięcy, więc jagnię było poczęte w końcu grudnia 2016 roku, lub w styczniu 2017 roku. W tym okresie w regionie padały ulewne deszcze i było dużo komarów, które są nosicielami wirusa gorączki doliny Rift.

 

Departament Weterynarii przeprowadzi sekcję zwłok, a jej wyniki zostaną przedstawione mieszkańcom Lady Frere, którzy wierzą w „magię”. Tymczasem farmerzy powiedzieli, że ludzie będą żyć w strachu, dopóki dziwna istota nie zostanie spalona.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Tallin, kurna, zaprzestań się

Tallin, kurna, zaprzestań się Wałęsać po różnych Afrykach, Chinach i Indiach, i trzodę molestować bo potem nas tylko spamujesz fotkami swojego potomstwa! Niesmaczne to i do tego co to ma wspólnego ze światem paranormalnym lub choć niezbadanym (czasem to to samo) jak to zwykłe mutasy są, co się wszędzie zdarzają, zdarzały i zdarzać będą, i świat się od tego nie zawali! Najwyżej jakie zabobonne dzikusy i nawiedzone wsioki będą w tym "znaku" szukać od bogini Kali albo bożka Jahwe... Ja pierd*lę, Admin tukej to albo śpi, albo z Tallinem po godzinach chleje i stąd, przez kumoterstwo, takie gnioty stanowią jakieś 50% Aktualności! Stop obniżaniu poziomu portalu!
 

 

Skomentuj